HC Tábor B - KLH Vajgar Jindřichův Hradec "B"

8:4 (6:0, 1:1, 1:3)

Neděle, 9.12.2012 17:00 - Muži B

 

Branky a nahrávky: 1. Ježek (Hubáček), 2. Hošek (Zayml), 5. Hubáček (Škulina, Samec), 10. Ježek, 12. Kratochvíl (Samec), 12. Drda (Pechánek T.), 29. Ježek (Hubáček), 58. Pechánek T. (Kratochvíl) - 40. Gurka (Kalvas), 50. Gurka (Kalvas), 55. Müller (Kalvas), 59. Tomšík (Přílepek, Jasanský)

Rozhodčí: Urban - Zelenka, Farkač   Vyloučení: 9:1   Využití: 0:2   Góly v oslabení: 2:0   Průběžné skóre: 6:0, 6:1, 7:1, 7:3, 8:3, 8:4  

HC TÁBOR B: Šelepa (Trčka) - Samec, Škulina, Pospíšil (C), Trieb, Hošek - Hubáček, Ježek, Kratochvíl - Pechánek T., Drda, Rižák - Zayml, Šimeček, Šimák

KLH VAJGAR JINDŘICHŮV HRADEC "B": Krásný - Tržil, Brus, Müller, Pácalt, Kohút, Mandelíček, Gurka (C), Jasanský, Tomšík, Javůrek, Kalvas, Hudler, Kubín, Přílepek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Vajgar právo postupu nevyválčil

  So 06.04. |

  Další jihočeský tým do druhé ligy minimálně v nadcházející sezoně nepřibyde. Jindřichohradecký Vajgar v sobotu podlehl soupeři z Českého Těšína doma 3:4 a nenapravil tak porážku 2:5 z prvního duelu. právo postupu tak vybojoval jeho přemožitel; otázkou zůstává, zda ho využije. Ve druhé sérii slaví postup do republikové soutěže Nová Paka, která rozesmutnila soupeře z Loun.  

 • Dorostenci vezou od Sázavy (jen) bod

  Pá 22.02. |

  Ve čtvrtečním utkání dorostenecké extraligy podlehli táborští mladíci ve Žďáru nad Sázavou poslednímu týmu tabulky 3:4. Ze závěrečných nájezdů ale vytěžili bod. V sobotu od 14.30 hodin hostí kohouti o prvenství bojující Havlíčkův Brod. 

  Více...
 • ŽIhadla hrát druhou ligu nebudou (?)

  Čt 21.02. |

  Z mapy druholigových mužstev pro nacházející mistrovský ročník téměř s určitostí zmizí Moravské Budějovice. Důvod? Majitel klubu Zdeněk Stojánek prodal licenci do jiného města. Pravděpdobně se jedná o Znojmo, které by mělo končit v mezináordní EBEL ligy a vrátit se do českých hokejových vod.

  Více...
 • Fotogalerie z Kopřivnice

  Po 04.02. |

  Tomáš Danko pro vás připravil bohaté menu snímků ze sobotního zápasu táborského týmu v Kopřivnici.

  Více...
 • Tábor může využít Ondřeje Šulka

  St 30.01. |

  Ve zbytku letošní druholigové sezony může mužstvo HC Tábor využít služeb útočníka Ondřeje Šulka. Českobudějovický forvard ve službách SK Kadaň má do Tábora, za který už v minulé sezoně několikrát nastoupil, vyřízené střídavé starty. Stejné je to i v případě univerzála Tomáše Hajiče, který se do kádru kadaňských Trhačů přesunul v průběhu sezony právě od Jordánu.   

Starší aktuality