HC Tábor B - HC Strakonice

6:5p (2:2, 2:2, 1:1 - 1:0)

Neděle, 14.1.2018 18:15 - Muži B

 

Branky a nahrávky: 15. Mařík (Syrovátka), 20. Mařík (Syrovátka), 22. Mařík (Syrovátka), 30. Š. Kadilák ml. (Mařík, Syrovátka), 55. Mařík (T. Kratochvíl, Jankovský), 61. Syrovátka (Raiterman) - 2. D. Papež (Topinka, Srb), 9. Srb (Kurečka), 32. L. Hrubý (L. Papež, Kovář), 36. Bednařík (L. Papež), 47. M. Hrubý (Bednařík, Kovář).

Rozhodčí: Pexa - Macháček, Kubíček.   Vyloučení: 8:7   Využití: 0:3   Góly v oslabení: 0:1   Diváci: 120

HC TÁBOR B: Michal Novák - Bouška, Růžek, Brabec, Ošmyk, Raiterman, Hastrman, Hošek – Škrdleta, Prštický, D. Hubáček - Jankovský, Jelínek, Kratochvíl - Syrovátka, Kadilák, Mařík.

HC STRAKONICE: Doubek – M. Hrubý, Kovář, D. Papež, Topinka, Kordík – L. Hrubý, L. Papež, Bednařík, Škoda, Müller, Samohejl, Kurečka, Křenek, Srb.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Vajgar právo postupu nevyválčil

  So 06.04. |

  Další jihočeský tým do druhé ligy minimálně v nadcházející sezoně nepřibyde. Jindřichohradecký Vajgar v sobotu podlehl soupeři z Českého Těšína doma 3:4 a nenapravil tak porážku 2:5 z prvního duelu. právo postupu tak vybojoval jeho přemožitel; otázkou zůstává, zda ho využije. Ve druhé sérii slaví postup do republikové soutěže Nová Paka, která rozesmutnila soupeře z Loun.  

 • Dorostenci vezou od Sázavy (jen) bod

  Pá 22.02. |

  Ve čtvrtečním utkání dorostenecké extraligy podlehli táborští mladíci ve Žďáru nad Sázavou poslednímu týmu tabulky 3:4. Ze závěrečných nájezdů ale vytěžili bod. V sobotu od 14.30 hodin hostí kohouti o prvenství bojující Havlíčkův Brod. 

  Více...
 • ŽIhadla hrát druhou ligu nebudou (?)

  Čt 21.02. |

  Z mapy druholigových mužstev pro nacházející mistrovský ročník téměř s určitostí zmizí Moravské Budějovice. Důvod? Majitel klubu Zdeněk Stojánek prodal licenci do jiného města. Pravděpdobně se jedná o Znojmo, které by mělo končit v mezináordní EBEL ligy a vrátit se do českých hokejových vod.

  Více...
 • Fotogalerie z Kopřivnice

  Po 04.02. |

  Tomáš Danko pro vás připravil bohaté menu snímků ze sobotního zápasu táborského týmu v Kopřivnici.

  Více...
 • Tábor může využít Ondřeje Šulka

  St 30.01. |

  Ve zbytku letošní druholigové sezony může mužstvo HC Tábor využít služeb útočníka Ondřeje Šulka. Českobudějovický forvard ve službách SK Kadaň má do Tábora, za který už v minulé sezoně několikrát nastoupil, vyřízené střídavé starty. Stejné je to i v případě univerzála Tomáše Hajiče, který se do kádru kadaňských Trhačů přesunul v průběhu sezony právě od Jordánu.   

Starší aktuality