17. Patrik Zayml Patrik Zayml 6 0 4 4 -1 4 10
19. Radek Pechánek Radek Pechánek 27 1 2 3 -6 4 47
22. Jan Sladký Jan Sladký 0 0 0 0 0 0 0
23. Michal Hastrman Michal Hastrman 4 0 0 0 -1 4 2
24. Tomáš Hošek Tomáš Hošek 5 0 0 0 -1 2 2
25. Luboš Perník Luboš Perník 16 0 0 0 -6 10 5

Z - zápasy, B - kanadské body, G - góly, A - asistence, +/- - plus/minus body, TM - trestné minuty, S - střely

Statistika brankářů

Jméno Z % PR ZÁS GO
1. Tomáš Klestil Tomáš Klestil 31 90,62% 2,87 860 89
2. Michael Panec Michael Panec 11 87,45% 2,73 209 30

Z - zápasy, % - procentuální úspěšnost, PR - průměr branek na zápas, ZÁS - zásahy, GO - obdržené branky

Aktuality/píší o nás
  • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

Ne 22.03. |

Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

• Ondřej Šulek na hokej.cz

Po 16.03. |

• Jak je zimní stadion otevřený

Pá 13.03. |

Informace týkající se vyklizení šaten jednotlivých mužstev. zimní stadion bude otevřený v pátek 13. března do 16 hodin. O víkendu je zavřený a od pondělí 16. března až do odvolání bude mít otevřeno od 6 do 15 hodin.

• DS SROVNAL, KOBŘE HROZÍ VYŘAZENÍ!

Po 09.03. |

Druhé dějství předkola play-off druhé ligy skupiny Střed přineslo mimořádně zajímavé výsledky. Posílený David Servis doma smetl ambiciózní Příbram a zvítězil nad ní hladce 6:2, když ještě deset minut před koncem vedl dokonce 6:0. Ostří brzkého vyřazení sviští nad hrdlem pražské Kobry, která podlehla Klatovům i doma a postupové vize dlouhodobě prezentované tamním šéfem Miloslavem Šebou hodně vybledly. David Servis České Budějovice - HC Příbram 6:2 (1:0, 2:0, 3:2), branky: Prospal, Šulčík, Silný, Krtek, Tejko, Beránek - Káník, Gengel. Stav série: 1:1. Kobra Praha - HC Klatovy 1:5 (1:2, 0:2, 0:1), branky: Hanzlík 2, Krliš 2, Walter. Stav série: 0:2.

• PRVNÍ DÍL PŘEDKOLA PRO DOMÁCÍ

So 07.03. |

Předkolo play-off druholigové skupiny Střed odstartovalo v sobotu prvními zápasy. HC Klatovy - HC Kobra Praha 4:2 (2:0, 1:0, 1:2), branky: D. Roubal 3, Procházka - Bárta, Davídek, 380 diváků. HC Příbram - David Servis České Budějovice 5:2 (2:1, 1:0, 2:1), branky: Šinágl 2, Káník, Čurda, Rohlík - Silný, Kronus, 1048 diváků. Druhé zápasy se hrají v pondělí v Praze, resp. v Českých Budějovicích.