Energie Karlovy Vary - HC Tábor

5:4 (2:2, 1:0, 2:2)

Pátek, 22.12.2017 0:00 - Starší dorost

 

Branky a nahrávky: - Kratochvíl (Škoda), Himpan (Škoda, Kratochvíl), Škoda (Himpan, Adamec), Adamec (Škoda, Kratochvíl).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Bartoň (Stibal) – Adamec, Šedivý, Štekr, Kotounová, Jelínek – Kratochvíl, Škoda, Himpan, Bednář, Chocholoušek, Barták, Melichar, Malý, Knobloch.

 
 
 
 
 
 
 
 
Starší dorost
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
  • B-tým hostí v neděli Strakonice

    Pá 12.01. |

    Hráči táborského B-mužstva stanou v neděli 14. ledna před velkou domácí výzvou. V dalším pokračování krajské ligy vyzvou od 18.15 hodin na souboj vedoucí tým tabulky ze Strakonic.

  • Pirát z Tábora míří vzhůru

    St 27.12. |

    Talentovaný brankář z táborské hokejové líhně Dominik Pavlát se na cestě za nejvyššími metami posunul zase o krok dál. Po několika velmi povedených startech v prvoligové Kadani a výměně Jána Laca z Chomutova do Sparty se dostalo osmnáctiletému mladíkovi velké důvěry a v "áčku“ Pirátů se ujme role dvojky za Štěpánem Lukešem. No a extraligová příležitost přichází záhy: Dominik Pavlát se postaví do branky Chomutova už při čtvrteční bitvě s Plzní.        

  • Dorostenci vyšli v pátek naprázdno

    So 16.12. |

    Dorostenecké týmy HC Tábor nebudou na své páteční nadstabové zápasy vzpomínat v dobrém. Mladší výběr doma podlehl B-týmu Pardubic 2:4, starší si přivezl dvouciferný příděl z Kadaně, kde prohrál 5:11.

  • Ve II. lize bez Mostu, tudíž i bez sestupu

    St 13.12. |

    Druholigová skupina Západ je chudší o jedno mužstvo. Své trápení v soutěži předčasně ukončil klub HC Most, který nastupoval ke svým zápasům na zimním stadionu ve Slaném. V současnosti už je znám verdikt svazové aportovně-technické komise. Celek HC Most je brán jako sestupující tým a březnové boje o záchranu v republikové soutěži se proto neuskuteční. 

    Více...
  • J. Suchánek a L. Květoň v přípravě HCT

    Út 12.12. |

    Na pondělním tréninku druholigového A-mužstva se trenérovi Tomáši Matušíkovi hlásili dva velmi zajímaví „novicové“. Zhruba osmdesátiminutovou jednotku si s týmem střihli obránce Jakub Suchánek a útočník Lukáš Květoň, dva ostřílení táborští odchovanci, kteří momentálně hájí barvy Dukly Jihlava, resp. Motoru České Budějovice. K lítosti táborských koučů i fanoušků se ovšem skutečně jednalo jen o jednu tréninkovou epizodu. Přítomnost obou mužů v zápasovém dresu Kohoutů zůstává alespoň prozatím jen vysněnou vizí…        

Starší aktuality