10.09.2019

Nová maska brankáře Michala Nováka.
Co všechno symbolizuje?

Brankář Michal Novák půjde do bojů v novém ročníku druhé ligy s novou maskou. A nutno říci, že se povedla!

Jedna její polovina poukazuje na historii táborského sportu. Prim hraje znak Tělovýchovné jednoty Vodní stavby Tábor. Z ní vzešel hokejový oddíl, který byl předchůdcem současného klubu. Druhá polovina masky zobrazuje modro-bílou současnost klubu i s kohoutím znakem.

Zajímavým prvkem je logo s přeškrtnutými čárkami. Mladý táborský gólman se jím hlásí k nadačnímu projektu Šimona Hrubce Save Helps. Také další grafické prvky na masce mají osobní charakter. Ať už se jedná o rodinná data narození, červené srdce s „éčkem“ (počáteční písmeno jména přítelkyně Michala Nováka) či nápadný zelený čtyřlístek. Ten má strážci táborské branky přinést štěstí, ale nejen to. Zároveň se pojí i k tradici tohoto symbolu na kapotě nejvýkonnějších vozů Alfa Romeo, kterou odstartoval už v roce 1923 srdceryvný příběh automobilového závodníka Uga Sivocciho.

Věřme, že atraktivní nová maska Michala Nováka přinese nejen jemu, ale i celému týmu HC Tábor v nadcházející sezoně hodně štěstí a radosti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

  Více...
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

 • ANKETA NA WEBU

  Út 06.08. |

  Ve spodní části titulní strany tohoto webu najdete novou anketu na téma přípravy druholigového A-týmu. Týká se jeho předsezónních zápasových vystoupení.

Starší aktuality