10.09.2019

Nová maska brankáře Michala Nováka.
Co všechno symbolizuje?

Brankář Michal Novák půjde do bojů v novém ročníku druhé ligy s novou maskou. A nutno říci, že se povedla!

Jedna její polovina poukazuje na historii táborského sportu. Prim hraje znak Tělovýchovné jednoty Vodní stavby Tábor. Z ní vzešel hokejový oddíl, který byl předchůdcem současného klubu. Druhá polovina masky zobrazuje modro-bílou současnost klubu i s kohoutím znakem.

Zajímavým prvkem je logo s přeškrtnutými čárkami. Mladý táborský gólman se jím hlásí k nadačnímu projektu Šimona Hrubce Save Helps. Také další grafické prvky na masce mají osobní charakter. Ať už se jedná o rodinná data narození, červené srdce s „éčkem“ (počáteční písmeno jména přítelkyně Michala Nováka) či nápadný zelený čtyřlístek. Ten má strážci táborské branky přinést štěstí, ale nejen to. Zároveň se pojí i k tradici tohoto symbolu na kapotě nejvýkonnějších vozů Alfa Romeo, kterou odstartoval už v roce 1923 srdceryvný příběh automobilového závodníka Uga Sivocciho.

Věřme, že atraktivní nová maska Michala Nováka přinese nejen jemu, ale i celému týmu HC Tábor v nadcházející sezoně hodně štěstí a radosti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Extáborští Dominikové v Příbrami

  St 05.08. |

  Ve středečním přípravném utkání mezi druholigovými týmy IHC Králové Písek a HC Příbram (4:5) se v dresu vítězných Středočechů představili dva hráči, kteří v minulé sezoně hájili barvy Tábora. Do příbramské branky se postavil Dominik Šorf, v útoku hrál Dominik Řepík.        

 • Dorost do Třemošné nejel

  So 01.08. |

  Táborští dorostenci si musejí na svůj první přípravný duel počkat déle, než předpokládali. Na pátek plánovaný zápas v Třemošné se vinou uzavření tamního zimního stadionu neuskutečnil.

 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
Starší aktuality