Fanoušci HC Tábor mají díky této sekci celosezónní příležitost oslovit s dotazem kteréhokoliv ze členů vedení táborského klubu a mužských výběrů HC Tábor, Oslovit můžete i trenéry konkrétního mládežnického týmu. 

VZOR: Příjmení: Znění dotazu (nejvýše cca 120 znaků). 

Prostřednictvím této sekce mohou fanoušci táborského HC pokládat dotazy také vybraným hostům, kteří do naší Zpovědnice postupně zasednou. Po stanovené uzávěrce otázek na ně dotazovaný odpoví a vzniklé rozhovory budou po zpracování na webu HCT zveřejněny. 
Odpovědi svého vyvoleného se dočká v každém týdnu vždy prvních deset tazatelů. Ti, na které se nedostane, budou mít příležitost s nástupem každého nového týdne. Každá otázka nejvýše 120 znaků včetně jména hráče ve tvaru:  

UPOZORNĚNÍ: Smazány pochopitelně budou dotazy vulgárního charakteru a otázky poškozujcí dobré jméno klubu či dotazovaných osob.   

 

 

Nové příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlašte se nebo zaregistrujte

16 - 21 Další »
 • Vox

  Vox:
  Dobrý den.
  To, že se zde v poslední době skoro nediskutovalo jste způsobili tím, že jste tuto diskusi "zabili" povinnou registrací přes SMS.
  Je ale jasné, že pokud budou chtít lidé diskutovat (a dle vás i špinit dobré jméno HC), tak si založí svoje fórum někde mimo tyto oficiální stránky. Možná třeba na odkazu v sekci FANZÓNA "[ODKAZ].
  Nebylo by tedy lepší ponechat zdejší fórum, kde jste mohli mazat vulgární či jiné příspěvky, zatím co na vývoj jiných stránek nebudete mít žádný vliv?

  #507 | počet příspěvků: 417 | 7.11.2017, 11:10

  • PavelSacha

   Dobrý večer, děkujeme za příspěvek. Ohledně zrušení fóra už bylo všechno podstatné napsáno. Diskuzi na jiných webech samozřejmě ovlivnit nelze a každý na ni má právo. Zrovna tak má ale každý subjekt i soukromá osoba právo naložit se svou oficiální webovou prezentací tak, jak uzná za vhodné. Věřme, že ať už bude diskuze probíhat jakoukoliv formou a kdekoliv, všem opravdovým fanouškům půjde především o dobro táborského hokeje. Mějte se fajn a hezký zbytek večera.

   #14820 | počet příspěvků: 55 | 7.11.2017, 23:19

 • Hmar

  Dobrý den,
  souhlasím se zrušením fóra. Můžou si za to někteří rádoby fanoušci sami, protože, aby se v takové míře špinila hra, někteří hráči a funkcionáři, jsem na žádném fóru neviděl nikde v republice. Vždy se jednalo o 3 - 4 lidi, není třeba jmenovat, víme dobře o koho jde. Jiní se do těch diskuzí už takřka ani nezapojovali. Zrušení má pro HCT určitě víc pozitiva, než negativa. Není předci problém, si založit vlastní stránky fans a tam si nadávat a do aleluja.
  Otázka: jak to vypadá s Radkem Prokešem a s Ondřejem Kachyňou? Díky za odpověď.

  #14559 | počet příspěvků: 248 | 7.11.2017, 09:23

  • PavelSacha

   Dobrý večer, děkujeme za názor a otázku. Ondrovi Kachyňovi bylo momentálně z Motoru prodlouženo hostování do Litoměřic o další měsíc. Přejme mu pevné zdraví a hodně úspěchů. Radek Prokeš by měl odehrát za naše barvy nejbližší středeční zápas proti Klatovům a sobotní utkání na David Servisu. Všechno další bude odvislé od momentální situace a řešeno průběžně, s tím, že konkrétnější rozhodnutí o Radkovi by mělo padnout v prosinci. Hezký zbytek večera.

   #14820 | počet příspěvků: 55 | 7.11.2017, 23:21

 • kulisek

  Kulisek
  Dobrý den.
  Opravdu si myslíte,že zrušit fórum kde fandové diskutovali mezi sebou,domlouvali si výjezdy,předávali si informace a někdy pravda,spekulovali bylo opravdu nezbytné ? Osobně si myslím,že nikoliv. Táborští kohouti mají podporu fanoušků o které se většině klubů může jenom zdát a právě prostor pro fandy,kde si mohli poklábosit,vyměnit si názory,někdy zanadávat,někdy pochválit se rušit nemělo. Nemyslím,že se zde používaly tak hrozné vulgarity,sprosťárny,napadání hráčů,trenérů a funkcionářů aby to poškozovalo klub. Za sebe říkám,fórum se rušit nemělo. Je to krok zpátky. Lidé zde pouze vyjadřovali své názory a nyní mají utrum. Forum nemělo sloužit pro dotazy a odpovědi klubu,ale právě k diskusi fanoušků mezi sebou. Zpovědnice mohla fungovat právě ke komunikaci fandů a představitelů klubu. Svět se samozřejmě nezhroutí,ale z mého pohledu mělo fórum zůstat ! Sportu zdar a hokeji zvlášť.

  #15162 | počet příspěvků: 124 | 6.11.2017, 22:31

  • PavelSacha

   Dobrý večer, konkrétní dotaz nepadl, ale každopádně děkujeme za názor a přízeň HC Tábor.

   #14820 | počet příspěvků: 55 | 7.11.2017, 23:08

 • PavelSacha

  Kuldy
  Dobry den
  Bylo by mozne vytvorit nakou sekci ,kde by se psali a domlouvali vyjezdy ?Kolikrat je to na rychlo ze je treba auto navic nebo ze se vubec jede ,tak aby se lide mohli nekam mrknout kdyz to neni dlouhodobe planovane .Diky

  ODPOVĚĎ: Dobrý večer, zřízení takové sekce se neplánuje. Každopádně informace o oficiálních výjezdech najdete vždy včas na bílé liště na hlavním panelu (s odkazem na podrobnosti), případně mezi novinkami. Právě dnes už je na zmiňované liště informace o sobotním výjezdu do Českých Budějovic. K domluvám narychlo (volná místa v autě atd.) určitě dobře poslouží facebookové profily HC Tábor či Fans HC Tábor. Děkujeme za dotaz a hezký večer.

  #14820 | počet příspěvků: 55 | 6.11.2017, 21:53

 • PavelSacha

  kombajnvpoli
  Dobrý den, předně bych chtěl říct, že zřízení zpovědnice v takovémto formátu, kdy bude na dotazy průběžně odpovídáno, je velice přínosné a určitě tak částečně zamezí všelijakým spekulacím, když se bude motc každý zeptat napřímo. Zároveň bych ale chtěl konstatovat, že zrušení fanouškovského fóra je pro mě a pro řadu dalších krok zpátky. Je pravda, že některé kluby od tohoto také upouští, ale vyspělé kluby (kterým Tábor dle mého bezesporu je), naopak diskuzní fóra zachovávají,někteří fungují na obou vlnách (jak pravidelná zpovědnice, tak fórum). Neuvažujete o zavedení alespoň částečné diskuze, např. pod zveřejněnými články?

  ODPOVĚĎ: Dobrý večer, díky za reakci a názor. Vysvětlení padlo v článku s Miroslavem Volenou. Jedná se o pevné stanovisko a rozhodnutí klubu. Tohle je oficiální webová prezentace klubu, takže je pouze na něm, jak s ní bude nakládat.Co se týče diskuze, o jejím byť jen částečném zřízení se neuvažuje. Asi bych ani nerozlišoval, jestli fórum mají nebo nemají vyspělé či nevyspělé kluby. Obecně vzato, některé kluby (vyspělé i nevyspělé) zkrátka diskuzi mají, některé ne. Určitě se shodneme na tom, že by bylo fajn zapojit fanoušky více do dění kolem klubu, byť jinou formou. Do Zpovědnice znovu chceme zvát hosty, zvýšíme četnost anket na tomto webu, množí se soutěže (myslím si, že zajímavé) a jak Miroslav Volena prohlásil, nebrání se ani setkáním s fanoušky, bude-li zájem. Ještě jednou díky a hezký večer.

  #14820 | počet příspěvků: 55 | 6.11.2017, 21:47

 • PavelSacha

  DOTAZ:
  Vox
  Dobrý den.
  Zkusím tedy jak funguje zpovědnice.
  Vypadá to, že jste bez varování zrušili fórum. Pokud je to pravda, tak by mě zajímal důvod, zda je to natrvalo, případně další podrobnosti tohoto rozhodnutí.
  Nebo ho nevidím pouze z důvodu nějaké momentální rekonstrukce stránek?
  Děkuji.

  ODPOVĚĎ - Pavel Šácha: Dobrý večer, rozhodnutí klubu je trvalé. Během zítřka zveřejníme samostatný článek s vyjádřením a vysvětlením manažera klubu Miroslava Voleny. Hezký zbytek večera.

  #14820 | počet příspěvků: 55 | 3.11.2017, 22:29

16 - 21 Další »
 
 
 
 
 
 
 
 
Kdo je online

 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • B-tým hostí v neděli Strakonice

  Pá 12.01. |

  Hráči táborského B-mužstva stanou v neděli 14. ledna před velkou domácí výzvou. V dalším pokračování krajské ligy vyzvou od 18.15 hodin na souboj vedoucí tým tabulky ze Strakonic.

 • Pirát z Tábora míří vzhůru

  St 27.12. |

  Talentovaný brankář z táborské hokejové líhně Dominik Pavlát se na cestě za nejvyššími metami posunul zase o krok dál. Po několika velmi povedených startech v prvoligové Kadani a výměně Jána Laca z Chomutova do Sparty se dostalo osmnáctiletému mladíkovi velké důvěry a v "áčku“ Pirátů se ujme role dvojky za Štěpánem Lukešem. No a extraligová příležitost přichází záhy: Dominik Pavlát se postaví do branky Chomutova už při čtvrteční bitvě s Plzní.        

 • Dorostenci vyšli v pátek naprázdno

  So 16.12. |

  Dorostenecké týmy HC Tábor nebudou na své páteční nadstabové zápasy vzpomínat v dobrém. Mladší výběr doma podlehl B-týmu Pardubic 2:4, starší si přivezl dvouciferný příděl z Kadaně, kde prohrál 5:11.

 • Ve II. lize bez Mostu, tudíž i bez sestupu

  St 13.12. |

  Druholigová skupina Západ je chudší o jedno mužstvo. Své trápení v soutěži předčasně ukončil klub HC Most, který nastupoval ke svým zápasům na zimním stadionu ve Slaném. V současnosti už je znám verdikt svazové aportovně-technické komise. Celek HC Most je brán jako sestupující tým a březnové boje o záchranu v republikové soutěži se proto neuskuteční. 

  Více...
 • J. Suchánek a L. Květoň v přípravě HCT

  Út 12.12. |

  Na pondělním tréninku druholigového A-mužstva se trenérovi Tomáši Matušíkovi hlásili dva velmi zajímaví „novicové“. Zhruba osmdesátiminutovou jednotku si s týmem střihli obránce Jakub Suchánek a útočník Lukáš Květoň, dva ostřílení táborští odchovanci, kteří momentálně hájí barvy Dukly Jihlava, resp. Motoru České Budějovice. K lítosti táborských koučů i fanoušků se ovšem skutečně jednalo jen o jednu tréninkovou epizodu. Přítomnost obou mužů v zápasovém dresu Kohoutů zůstává alespoň prozatím jen vysněnou vizí…        

Starší aktuality