Fanoušci HC Tábor mají díky této sekci celosezónní příležitost oslovit s dotazem kteréhokoliv ze členů vedení táborského klubu a mužských výběrů HC Tábor, Oslovit můžete i trenéry konkrétního mládežnického týmu. 

VZOR: Příjmení: Znění dotazu (nejvýše cca 120 znaků). 

Prostřednictvím této sekce mohou fanoušci táborského HC pokládat dotazy také vybraným hostům, kteří do naší Zpovědnice postupně zasednou. Po stanovené uzávěrce otázek na ně dotazovaný odpoví a vzniklé rozhovory budou po zpracování na webu HCT zveřejněny. 
Odpovědi svého vyvoleného se dočká v každém týdnu vždy prvních deset tazatelů. Ti, na které se nedostane, budou mít příležitost s nástupem každého nového týdne. Každá otázka nejvýše 120 znaků včetně jména hráče ve tvaru:  

UPOZORNĚNÍ: Smazány pochopitelně budou dotazy vulgárního charakteru a otázky poškozujcí dobré jméno klubu či dotazovaných osob.   

 

 

Nové příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlašte se nebo zaregistrujte

 • Vox

  Měl bych ještě jeden dotaz myšlený zcela vážně. Nejde o žádný sarkasmus.
  Zda by nebylo lepší, vzhledem k tomu, že to letos nejde ani doma a vzhledem k situaci, která zde nastala, tuto sezónu "zabalit" (sestoupit už se nemůže) a zapracovat do mužstva co nejvíce mladých hráčů. Hrát na 4 pětky, bez ohledu na výsledky a snažit se lépe připravit na příští sezónu?
  Děkuji.

  #507 | počet příspěvků: 419 | 9.1.2018, 16:08

  • PavelSacha

   Odpovídá trenér HC Tábor Tomáš Matušík: Dobrý den, podle mého názoru by to lepší určitě nebylo. Za prvé by to znamenalo pravděpodobně značný sportovní neúspěch oproti minulým letům, a to si myslím, že si tento klub nezaslouží. Ani by si to neměl dovolit, neboť je stále odpovědný za výsledky jak svým partnerům, tak svým skvělým fanouškům. Za druhé si opravdu nemyslím, že bychom se s mými kolegy nesnažili zařazovat naše mladé hráče do týmu. Už jsem o tom ale mluvil v srpnu v jednom článku, že mládí není zásluha. A na tom stále trvám. Naši mladí hráči by tomu měli jít víc naproti a víc pracovat na tom, aby se do mužstva stabilně propracovali. Vůbec tady tímto nechci říct, že všichni nejsou pracovití. Musím ale také říci, že někteří by pro tento svůj cíl, což by mělo být stabilní zařazení do sestavy, měli udělat opravdu výrazně více. To že tady nejmenuji konkrétní jména, není z mojí strany alibismus, ale názor, že tyto věci by měly zůstat v kabině. My to s těmi hráči řešíme a mluvíme s nimi, takže ti, kterých se to týká o tom vědí. No a za třetí - opravdu momentálně nevím, z jakých hráčů bych měl teď složit čtvrtou pětku. Jestli myslíte z hráčů B- týmu, tak bych chtěl podotknout, že na zápasy B-týmu chodím, a když nehrajeme, jezdím se dívat i na venkovní zápasy. Musím konstatovat, že nositelé výkonnosti v tomto týmu nejsou „hladoví“ mladíci, ale v podstatě veteráni a střední generace. A další věc je to, že B–tým je momentálně devátý v KP, a to je také částečná odpověď na výše uvedené skutečnosti. Doufám, že Vás moje odpovědi alespoň částečně uspokojily. Děkuji za dotaz a na shledanou. Tomáš Matušík.

   #14820 | počet příspěvků: 70 | 12.1.2018, 20:55

 • Vox

  Letos jste si předehráli 2 zápasy. Myslím si, že na tyto zápasy by v době svátků (jeden v sobotu), přišlo dost lidí. Místo toho jste tyto zápasy odehráli s předstihem ve středu a ke konci roku jste jako přípravu zvolili tzv. „náročný dril“. Chtěl jsem se zeptat:
  1. Jak jste si tento model s ohledem na poslední výsledky i s ohledem na diváky, vyhodnotili a zda by nebylo do budoucna lepší než jen „kvalitně trénovat", hrát raději zápasy a nevyjít z tempa?
  2. Jak to vypadá s případnými slibovanými posilami z Jihlavy?
  Děkuji.

  #507 | počet příspěvků: 419 | 6.1.2018, 21:40

  • PavelSacha

   Odpovídá trenér HC Tábor Tomáš Matušík: Dobrý den, zvolili jsme stejný model, který se nám osvědčil v minulých letech. Zápasy po svátcích se poprvé objevily, tuším, před dvěma lety; v době, kdy nebyly, tak jsme tuto dobu vždy využili na kondiční mikrocyklus. Zatím vždy se nám to vyplatilo, a to zejména v na konci sezony v době play-off a v baráži. Od ledna už ta sezona běží velmi rychle a na vložení byť jen malého kondičního mikrocyklu už není v žádném případě prostor. Co se týče výsledků v novém roce, tak to je samozřejmě špatné. Ale i v jiných – a nakonec úspěšných - sezonách jsme měli v novém roce kostrbatější vstup do zápasového rytmu (s výjimkou loňské sezony). Souhlasím ale, že to nikdy nebylo tak špatné jako letos, a věřte nám, že nás to velmi trápí. Hledat přímou souvislost mezi posledními výsledky a tréninkem mezi svátky je hodně složité. A ještě k těm dvěma zápasům. Určitě nemám pocit, že by nás oba soupeři přebruslovali. To tedy určitě ne. V těch zápasech nás položily úplně fatální chyby jednotlivců, bohužel. Nevyjít ze zápasového tempa, to je samozřejmě otázka, která teď logicky přichází na mysl. Může to tak být, to nerozporuji, ale s ohledem na minulé sezony a na nějaké zkušenosti jsem se rozhodl takto. Pevně věřím, že toto naše mezivánoční trénování v play-off zúročíme a budeme mít na konci sezony společnou radost. Nakonec bych chtěl k této problematice podotknout, že většina mužstev si oba nebo alespoň jeden zápas předehrála, anebo ho bude dohrávat v lednu. Co se týče případných posil z Jihlavy, tak o těch nic nevím, a myslím, že z Jihlavy nikdo nepřijde. Velice často tady kritizujete našeho manažera p. Volenu, že není schopen přivést nějaké posily. Ono to ale není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Musím ale říci, že po opravdu zdlouhavých a náročných jednáních se mu to momentálně podařilo velmi dobře a na konec sezony sehnal opravdu zajímavá jména. Děkuji za dotaz a na shledanou. Tomáš Matušík

   #14820 | počet příspěvků: 70 | 12.1.2018, 21:02

 • mirous

  Jsem marod tak jsem chtěl kouknout na onlajny a ani ty už nejdou je možné s tím něco udělat a zajistit přenosy nebo to tady končí všechno

  #1048 | počet příspěvků: 145 | 6.1.2018, 19:45

  • PavelSacha

   Dobrý den, online přenosy ze zápasů jednotlivých soutěží nezajišťují kluby, ale společnost esports.cz. Pokud byste chtěl přesnější informace, je třeba se tedy obrátit tam. Podle našich zpráv skončil dosavadní onlajnista a hledá se nový. Stejně jako fanoušci věříme, že se situace co nejdříve vyřeší a onlajny z Tábora budou fungovat.

   #14820 | počet příspěvků: 70 | 10.1.2018, 17:48

 • Drapekzlasičky

  Dobrý den
  Mě by zajímalo kde jsou slibované posily z Budějovic. Teda až na Kachyňu ten jezdí. Bohužel připadá mi to jak hra v přátelákách tedy nic moc. Odešli Andres, Rousek a Prokeš a nepřišel nikdo tudiž čekám konec HCT v paly off. P. S Proč se nekouknem a třeba neposílíme jinde než na Motoru

  #15132 | počet příspěvků: 25 | 3.1.2018, 22:44

  • PavelSacha

   Odpovídá manažer HC Tábor Miroslav Volena: „Dobrý den, co se týče těch zmiňovaných odchodů, je třeba si uvědomit pár věcí. Prokeš s Rouskem jsou hráči Motoru, a proto jsme nemohli až tak úplně ovlivnit, co a jak dál bude. Radek Prokeš šel hrát vyšší soutěž do Prostějova, se kterým se na tom Motor domluvil. Tomáš Rousek se rozhodl pro zahraničí. U Tomáše Andrese bylo od začátku jasně dané, že pokud se objeví zajímavá nabídka, přijme ji. A nejvyšší francouzská soutěž takovou nabídkou byla. Naposledy jsme se domluvili s Markem Györim, což by pro nás byl kvalitní hráč; bohužel se mu po dvou zápasech obnovily zdravotní problémy, což samozřejmě nelze ovlivnit. A ke spolupráci s Českými Budějovicemi. Motor nám v téhle sezoně nabídl kvalitní hráče. Radek Prokeš pro nás odvedl výborné služby, později nám pomohl i Tomáš Rousek. Jezdí k nám Ondra Kachyňa a využít můžeme i Pavla Pýchu. Působit u nás měl i Ján Mucha, ten ale musel ukončit sezonu kvůli zranění. Lukáš Květoň se zase hned po zranění zařadil do sestavy budějovického áčka. V těchto případech to bohužel nebylo tak, jak bychom si představovali, ale ani s tím jsme nemohli nic dělat. Kdyby se nějací pro nás zajímaví hráči objevili, tak bychom je oslovili a jednali s nimi. Jsme například domluveni s Ústím, že pokud ukončí sezonu dříve, přesune se k nám Jirka Severa. Před koncem ledna se ještě snažíme kádr doplnit, ale je to složité.“

   #14820 | počet příspěvků: 70 | 4.1.2018, 23:39

 • Hmar

  Dobrý den,
  tak jsem se dnes na fóru fanshct s hrůzou dozvěděl, že prý je HCT v dluhové pasti, nikdo k nám kvůli tomu nechce, vedení prý nezáleží na fans, nemám žádné dané cíle a také se tam zpochybňují toky peněz v klubu. Údajně by jsme se měli poohlédnout po lepším klubu z vyšší soutěže ke spolupráci.
  Mohl by se k tomu někdo povolaný vyjádřit? @a

  #14559 | počet příspěvků: 248 | 3.1.2018, 14:48

  • PavelSacha

   Odpovídá manažer HC Tábor Miroslav Volena: „Dobrý den, k první části dotazu: nejsme v žádné dluhové pasti. Je to celé velký nesmysl, stejně jako další zde zmiňované věci ohledně financí v klubu. Zrovna teď před koncem roku jsme tu měli audit a důkladnou kontrolu, která žádné nedostatky neshledala. A stačí se zeptat například hráčů nebo dalších lidí kolem klubu, zda mají v tomhle směru problémy nebo ne. Co se týče zmínky o tom, že nám nezáleží na fanoušcích… Pro diváky se v Táboře pravidelně dělají soutěže o hodnotné ceny, v rámci některých utkání se pořádají různé akce, existuje tady perfektně fungující fanshop. Podle mne dobře funguje i spolupráce klubu s fanklubem. Nedávno jsme mu například finančně přispěli na připravované choreo. Myslím si, že ve srovnání s většinou ostatních klubů v soutěži je to nadstandard a znovu opakuji, že si našich fanoušků vážíme. A pokud má někdo nějaké nápady a podněty, určitě se jim nebráníme.“

   #14820 | počet příspěvků: 70 | 4.1.2018, 23:37

 • bahko1979

  Dobry den.Jak dlouho bude hrat za HCT Marek Gyori?Je nejaka sance ze jeste budeme moct vyuzit Prokese?Myslim si ze v Tabore dostane mnohem vic prilezitosti nez v Prostejove...Posledni otazka slisel jsem ze Kratzer mel distanc do listopadu tak ze mohl by uz hrat.Bude teda hrat nebo bude straz?

  #14813 | počet příspěvků: 80 | 19.12.2017, 12:15

  • PavelSacha

   Dobrý den. Marek Györi bude v Táboře působit do konce sezony. Radka Prokeše už bohužel v téhle sezoně v našem dresu neuvidíme. Zůstává nakonec do konce sezony ve druhé nejvyšší soutěži v Prostějově. Jakub Krätzer do přípravy nezasáhl, a minimálně v téhle sezoně už ani nezasáhne. V Praze si plní pracovní povinnosti u hradní stráže. Děkujeme a přejeme klidné a spokojené svátky.

   #14820 | počet příspěvků: 70 | 23.12.2017, 13:59

 • PavelSacha

  Dva dotazy ze dne 16.12. byly skryty na přání samotného uživatele s nickem bobika, které zaslal formou SMS zprávy (ještě dojde k jejímu ověření...).

  #14820 | počet příspěvků: 70 | 19.12.2017, 00:03

 • kombajnvpoli

  Dobrý den, mám otázku nejspíše na trenéry - v poslední době se kromě dalších stálic dostali poměrně výrazně do formy dva hráči - David Novák a David Blažek. Čím je dle Vás zapříčiněn takový progres? Více prostoru na ledě, herní i věkové dozrávání, nebo na sobě prostě makají? Děkuji za odpověď a přeji hodně úspěchů v dalších zápasech.

  #15126 | počet příspěvků: 84 | 11.12.2017, 10:11

  • PavelSacha

   Arpád Györi: "Dobrý večer, je za tím v podstatě kombinace všeho, co jste zmínil. Oba dva opravdu podávají v poslední době velmi dobré výkony. Tím, že mají na ledě poměrně hodně prostoru, roste jejich herní praxe. Vždycky je to ale hlavně o tom, že musejí hodně pracovat. Nejtěžší bývá si formu udržet, a my doufáme, že jim to vydrží co nejdéle. Davidu Blažkovi pomohlo zařazení do prvního útoku, kde mu to vedle Jakuba Matušíka a Radima Heřmana sedlo. David Novák odchytal už v minulé sezoně řadu výborných zápasů. Momentálně nás hodně drží, i proto jsme v posledních zápasech naplno bodovali. Děkujeme za přání.

   #14820 | počet příspěvků: 70 | 12.12.2017, 21:05

 • kulisek

  Dobrý den.
  Zrušením diskuzního fóra jste určitě neudělali nic pozitivního. Nedělo se tam nic tak hrozného,aby bylo nutné ho rušit. Táborští fandové si zaslouží prostor,pro výměnu názorů a informací. Škoda,vaše rozhodnutí je zřejmě neměnné a nám nezbývá nic jiného,než ho respektovat. Toť pouze můj názor a myslím,že nejsem osamocen. Tímto končím komunikaci ne těchto stránkách. Vaši odpověď nepotřebuji. (pouze jsem chtěl vyjádřit svůj poslední názor). Díky a mějte se.

  #15162 | počet příspěvků: 125 | 6.12.2017, 10:07

  • PavelSacha

   Dobrý den, děkujeme za názor.

   #14820 | počet příspěvků: 70 | 6.12.2017, 12:22

 • Pechynen

  Přispěvěk byl skryt administrátorem.

  #15173 | počet příspěvků: 5 | 2.12.2017, 23:38

  • PavelSacha

   Dobrý den, Zpovědnice slouží jen dotazům, ne k reakcím na otázky jiných fanoušků.
   A pokud je následný dotaz "Plánujete zrušit i články v týdeníku Táborsko, články na Hokej.cz apod???" myšlený opravdu vážně, myslím si, že si odpověď asi sám domyslíte... Díky.

   #14820 | počet příspěvků: 70 | 3.12.2017, 02:17

 • bobika

  Ahoj, všichni jsme četli odpověď Míry Voleny na dotaz o případném posílení mužstva, ale toto se s tím neschoduje [ODKAZ]
  Je tedy spolupráce s M opět na ,,štýru", nebo snad loví vedení v jiných vodách? Díky.

  #404 | počet příspěvků: 1965 | 2.12.2017, 19:16

  • PavelSacha

   Miroslav Volena, manažer HC Tábor: "Víme dobře, že po odchodech Tomáše Andrese, Radka Prokeše a Tomáše Rouska potřebujeme hráče do útoku. Co se týče situace kolem Radka Prokeše a Lukáše Květoně, je rozhodnutí čistě na Motoru, jehož jsou oba hráči, a musíme to respektovat. Spolupráce s Českými Budějovicemi rozhodně nadále funguje na té úrovni, na na jaké byla nastolená. Zrovna teď v pátek jsme jednali s trenérem Tomášem Matušíkem v Českých Budějovicích s vedením a trenéry Motoru a probírali určité možnosti. Řešení hledáme i jinde. Až budou mít jednání konkrétní výsledek, budeme o tom informovat."

   #14820 | počet příspěvků: 70 | 3.12.2017, 22:17

 • koldy1

  Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli se neuvažuje o nějakém posílení týmu, a to především do útoku. Smajlík č. 82

  #15240 | počet příspěvků: 12 | 27.11.2017, 08:47

  • PavelSacha

   Odpověď poskytl manažer klubu Miroslav Volena: "Určitá řešení a možnosti doplnění kádru hledáme a pracujeme na nich. Všechno musí být dořešené nejpozději do 15. prosince, abychom mohli tyto hráče využít pro případné vrcholné boje v sezoně." Děkujeme za dotaz.

   #14820 | počet příspěvků: 70 | 27.11.2017, 14:26

 • Vox

  Dobrý večer.
  Chtěl bych se zeptat, zda neuvažujete o zrušení povinné registrace alespoň pro zpovědnici. Zavedením povinné registrace jste v podstatě zabili fórum (které jste nakonec stejně zrušili) a obávám se, že tak může dopadnout i tato zpovědnice. Nezdá se mi totiž, že by se to tu nějak hemžilo dotazy a předpokládám, že nových registrací asi moc není. Nebo ano?
  A nebo je i zde obava z nepodložených spekulací, které by poškozovaly dobré jméno klubu?

  #507 | počet příspěvků: 419 | 26.11.2017, 19:14

  • PavelSacha

   Dobrý den, vedení klubu o tomto kroku neuvažuje. Děkujeme za dotaz.

   #14820 | počet příspěvků: 70 | 27.11.2017, 14:21

 • kombajnvpoli

  Dobrý večer. Ve včerejším zápase naskočil za Tábor opět Ondra Kachyňa (alespoň podle písemného záznamu z utkání). Budu již nyní opět pravidelně nastupovat v našich barvách? Zároveň bych rád věděl, s jakou nemocí se potýká Tomáš Klestil? Zároveň bych mu rádto touto cestou popřál brzké uzdravení. Děkuji a přeji hezký večer.

  #15126 | počet příspěvků: 84 | 23.11.2017, 20:53

  • PavelSacha

   Dobrý večer, začnu druhým dotazem k Tomáši Klestilovi, který touto cestou děkuje za přání brzkého uzdravení. Co se týče jeho absence, znovu se potýká s příznaky boreliózy, která ho postihla už v létě. Momentálně má antibiotika na šest týdnů, takže si bohužel musí od hokeje odpočinout. Ondrovi Kachyňovi skončilo hostování v Litoměřicích, po kterém se navíc zotavoval z otřesu mozku. Jeho další starty jsou odvislé od dohody s Motorem před konkrétními zápasy. Pokud bude volný, vždycky k nám rád přijede, a to nás samozřejmě moc těší. Děkujeme za dotazy, za podporu a zítra zase na stadionu...

   #14820 | počet příspěvků: 70 | 24.11.2017, 23:03

 • kopřík

  Šácha: Dobrý den, chci se zeptat ohledně pendlů z Motoru. Kolik zápasů u nás nakonec odehrají, to asi ukáže čas, ale teoreticky - jsou jejich střídavé starty domluveny jen na základní část, nebo i na play-off? A pokud i na play-off, jsou pro ně v řádech stanoveny nějaké podmínky? V minulosti platívala třeba nutnost odehrát 50% zápasů základní části. Děkuji předem.

  #14631 | počet příspěvků: 122 | 9.11.2017, 23:17

  • PavelSacha

   Dobrý den, hráči z Českých Budějovic mají v Táboře vyřízené střídavé starty do konce sezony. Ostatní samozřejmě záleží na dohodě obou klubů. Co se týče kvóty padesáti procent odehraných zápasů v základní části, ta stále platí. Nevztahuje se na hráče, kteří získali oprávnění hrát za daný klub do 15.12., od tohoto data už ale nesmí nastoupit za jiný klub. Děkujeme za dotaz.

   #14820 | počet příspěvků: 70 | 11.11.2017, 11:10

 
 
 
 
 
 
 
 
Kdo je online

 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Dominik Pavlát nejlepším juniorem Česka

  Ne 05.05. |

  Odchovanec táborského hokeje Dominik Pavlát sehrál na galavečeru českého hokeje jednu z hlavních rolí. Talentovaný brankář, který působí v organizaci chomutovských Pirátů, převzal ocenění pro nejlepšího tuzemského juniora v sezoně 2018 - 2019.  

 • Vajgar právo postupu nevyválčil

  So 06.04. |

  Další jihočeský tým do druhé ligy minimálně v nadcházející sezoně nepřibyde. Jindřichohradecký Vajgar v sobotu podlehl soupeři z Českého Těšína doma 3:4 a nenapravil tak porážku 2:5 z prvního duelu. právo postupu tak vybojoval jeho přemožitel; otázkou zůstává, zda ho využije. Ve druhé sérii slaví postup do republikové soutěže Nová Paka, která rozesmutnila soupeře z Loun.  

 • Dorostenci vezou od Sázavy (jen) bod

  Pá 22.02. |

  Ve čtvrtečním utkání dorostenecké extraligy podlehli táborští mladíci ve Žďáru nad Sázavou poslednímu týmu tabulky 3:4. Ze závěrečných nájezdů ale vytěžili bod. V sobotu od 14.30 hodin hostí kohouti o prvenství bojující Havlíčkův Brod. 

  Více...
 • ŽIhadla hrát druhou ligu nebudou (?)

  Čt 21.02. |

  Z mapy druholigových mužstev pro nacházející mistrovský ročník téměř s určitostí zmizí Moravské Budějovice. Důvod? Majitel klubu Zdeněk Stojánek prodal licenci do jiného města. Pravděpdobně se jedná o Znojmo, které by mělo končit v mezináordní EBEL ligy a vrátit se do českých hokejových vod.

  Více...
 • Fotogalerie z Kopřivnice

  Po 04.02. |

  Tomáš Danko pro vás připravil bohaté menu snímků ze sobotního zápasu táborského týmu v Kopřivnici.

  Více...
Starší aktuality