Atraktivní přípravná výzva: Táborští hráči ve čtvrtek navštíví znojemské Orly
Pouhé dva dny po náročném domácím střetnutí s Kolínem se táborští hokejisté vypraví k další herní prověrce. A bude to pro ně více než zajímavá konfrontace: jejich hostitelem se stanou Orli ze Znojma. Utkání se hraje od 18 hodin.

Pro táborské kohouty představuje duel na jihu Moravy už třetí zápasovou prověrku, zatímco Znojemští odehráli zatím jediné utkání v Havířově. Jeho výsledek se pro ně ale stal velmi výrazným povzbuzením do další přípravy, neboť zdolali domácího účastníka Chance ligy před jeho vlastními příznivci 4:3.
Orli se vracejí na tuzemskou hokejovou scénu po dlouhých letech strávených
v mezinárodní EBEL lize. Ve hře bylo dlouho i setrvání v této soutěži, čemuž odpovídala i skladba kádru. Vedení klubu se nakonec rozhodlo nejít do rizika
a využít vlastnictví licence na českou druhou ligu. A protože plánované silné mužstvo zůstalo trenéru Miroslavu Fryčerovi k dispozici i pro tuto soutěž, stali se znojemští hokejisté suverénně nejvýraznějším favoritem na celkový triumf a případný postup do Chance ligy.
Srovnání s tak kvalitním soupeřem pochopitelně přijde táborskému týmu vhod. Oproti střetnutí s Kolínem dodej znovu k výrazné proměně sestavy, a to proto, aby si trenéři mohli udělat co nejlepší obrázek o výkonnosti všech hráčů současného nezvykle širokého kádru. Vinou zdravotních potíží zůstávají mimo hru útočníci Štěpán Kadilák a Jan Bárta, neodkladné povinnosti nepustí do hry obránce Davida Skočovského. Do branky se tentokrát postaví David Novák.