Brankářka HC Tábor Kristýna Bláhová oblékne dres ženské reprezentace České republiky

10.12.2015 00:24, autor: Pavel Šácha

Táborský hokej má svého zástupce v seniorské reprezentaci České republiky! Pokud by měla být tato informace přesná, napišme raději svou zástupkyni.

Současná brankářka mladšího dorostu HC Tábor Kristýna Bláhová dostala pozvánku do českého národního týmu žen pro Turnaj čtyř zemí, který hostí v příštím týdnu francouzské město Amiens. Svěřenkyně trenérů Vozáka a Tejrala se v rámci turnajového programu postupně střetnou se Švýcarskem, Norskem a Francií.

 V českém týmu nebude chybět ani jedna z ústředních reprezentačních opor Tereza Vanišová, sestra útočníka druholigového týmu Tábora Marka Vaniše. Aktuální sezonu tráví tato nesmírně talentovaná hráčka v kanadském Hockey Training Institute.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
  • Bratři v kohoutím triku

    Pá 25.07. |

    Pozoruhodná bratrská vazba ožila v rámci tréninků táborského A-týmu na benešovském ledě: na ledě se bok po boku sešli Lukáš Pavlát a Dominik Pavlát. Prvně jmenovaný zastává pozici kondičního kouče táborských kohoutů, jeho starší bratr se pak s elitním výběrem mateřského klubu připravoval na další sezonu v barvách finského Ilves Tampere.  

  • TOMÁŠ HAMARA NA HOKEJ.CZ

    So 12.07. |

    Web Hokej.cz vyzpovídal sportovního manažera a trenéra A-týmu HC Tábor Tomáše Hamaru. Co všechno v povídání s ním zaznělo? 

    Více...
  • Hokej.cz o týmu HC Tábor

    So 05.07. |

    Web Hokej.cz se v mapování změn v kádrech prvoligových mužstev tentokrát věnoval táborskému nováčkovi Maxa ligy a odkryl jeho TOP 5 posil.  

    Více...
  • Tadeáš Schejbal do Liberce

    Út 24.06. |

    Rodák z Tábora, odchovanec Soběslavi a hráč, který trávil žákovská léta v táborských barvách, míří na sever Čech mezi Bílé Tygry. Brankář Tadeáš Schejbal se stěhuje z Českých Budějovic do Liberce, kde by rád rozvinul svůj talent kovaný starty v barvách české reprezentace do šestnácti let. V novém působišti přejeme hodně štěstí!

    Více...
  • Novic v partě kohoutů: Václav Krliš jr.

    Út 17.06. |

    V sobotu dopoledne se táborské hokejové partě dostalo nové posily. Máma Štěpánka a otec Václav přivedli do kohoutí družiny jméno, které už v ní figuruje: Václav Krliš. Šťastným rodičům i Vencovi juniorovi přejeme do dalšího života hodně štěstí, radosti a elánu.  

Starší aktuality