HC Tábor - BK Havlíčkův Brod

4:5sn (0:2, 2:1, 2:1)

Úterý, 4.9.2018 18:00 - Muži

Branky a nahrávky: 29. Blažek (Heřman), 36. Blažek (Matušík, Černý), 42. Točík (Matušík), 43. Hrala (Hlaveš) - 4. Milfait (Beneš), 14. Michálek (Beneš), 30. Třetina, 45. Blinka (Třetina), nájezd Procházka.

Rozhodčí: Macák - Matějček, Lang.   Vyloučení: 3:7 - navíc Blinka neproměnil trestné střílení.   Využití: 3:0   Góly v oslabení: 0:0   Průběžné skóre: 0:2, 1:2, 1:3, 4:3, 4:4 - 4:5   Střely: 23:55   Diváci: 300

HC TÁBOR: Dudáček (Novák) - Havran, Duben, Černý, Raiterman, Hlaveš, Košař (21. Pípal), Tesař - Blažek, Matušík, Heřman - Březina, Kalaš, Točík - Prášek, Kadilák, Hrala.

BK HAVLÍČKŮV BROD: Novák (Marek) - Semrád, Nepokoj, Vala, Šmíd, Kříž, Kopic - Michálek, Milfait, Beneš, Přidal, Třetina, Holenda, Procházka, Voříšek, Blinka, Kozlík, Ludvík, Kuchta.