Výše vstupného na zápasy play-off druholigové sezony 2023/2024

Osmifinále, čtvrtfinále: 100 Kč, děti do 140 cm výšky a držitelé průkazu ZTP/P mají vstup zdarma.
Semifinále: 150 Kč, děti do 140 cm výšky a držitelé průkazu ZTP/P mají vstup zdarma.

Vstupné na přípravné zápasy 

Vstupné na zápasové prověrky kohoutů je stanoveno na 70 Kč, děti do 140 cm výšky a držitelé průkazu ZTP/P mají vstup zdarma.  

Základní vstupné na druholigová střetnutí 

Jednotné vstupné na domácí utkání A-týmu v základní části druhé ligy činí nadále jen 100 Kč. Pro děti do 140 cm výšky a držitele průkazu ZTP/P zůstává v platnosti volný vstup. Vstupenky na jednotlivá střetnutí si pochopitelně můžete zakoupit online na webu vstupenky.hctabor.com, čímž se vyhnete případným frontám u pokladny. 

Permanentní vstupenky

 !!!   platnost pouze na základní část a nadstavbu   !!! 

Výrazný komfort si dopřejí ti fanoušci, kteří se rozhodnou pořídit si některou z klubových permanentních vstupenek. Nejenže mohou pustit z hlavy starosti s koupí vstupenky před každým utkáním, ale především výrazně ušetří!
Rozhodnou-li se pro základní verzi permanentky, zaplatí za ni pouhých 1600 Kč. Oproti běžnému vstupnému tak vydají za návštěvu domácích utkání v základní části a nadstavbě až o 500 Kč méně.
Po velmi úspěšné premiéře z předchozí sezony nabízí klub HC Tábor znovu také permanentní vstupenku s místenkou v hodnotě 1800 Kč. Držitel této permanentky si zarezervuje své oblíbené sedadlo v hledišti na celou základní část soutěže i následné duely v nadstavbě. Milým bonusem je bezesporu právo na dané sedadlo i pro domácí utkání play-off a úspora na zápasy základní části a nadstavby až 300 Kč. 

Jak si permanentku pořídit?   

Základní permanentní vstupenku si příznivci HC Tábor rovněž mohou zajistit i z pohodlí domova díky online prodeji, který odstartuje v pondělí 14. srpna na webu vstupenky.hctabor.com. Od pondělí 28. srpna budou permanentky
k dispozici také na recepci Zimního stadionu Tábor, na pokladnách při domácích přípravných zápasech s Chomutovem (5. září) a Příbramí (20. září), a dále také při mistrovských utkáních kohoutů až do 31. října.
A co permanentky s místenkou? K jejímu zakoupení je nutná předchozí dohoda, na základě které ji pro vás klub zajistí. Kontaktovat nás můžete buď na telefonním čísle 608 974 488, anebo prostřednictvím e-mailu na adrese hctabor@volny.cz. V dané objednávce je zapotřebí uvést světovou stranu (hlediště Jih, Východ či Západ), sektor (A, B, ...), řadu a číslo sedadla, které si chcete rezervovat (viz plánek hlediště). Objednávky na tento exkluzivní druh vstupenky budou přijímány do neděle 10. září. K vyzvednutí proti úhradě budou připraveny na recepci zimního stadionu od středy 20. září.


ONLINE PRODEJ

Vstupenky (s výjimkou permanentky s místenkou) lze koupit on-line na adrese vstupenky.hctabor.com.

 

 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

 • Novinky k zimnímu stadionu v Táboře

  Pá 29.03. |

  Tábor chce letos vyměnit chladicí technologii na zimním stadionu. Oprava by neměla zpozdit začátek příští sezony. Je možné, že se při rekonstrukci mírně změní i parametry ledové plochy. Tvar hrací plochy bude odpovídat i kritériím pro mezinárodní zápasy, které by se pak v Táboře mohly konat. Město navíc plánuje výstavbu druhé ledové plochy, která by měla vzniknout v blízkosti zimního stadionu. 

  Více...
 • Letňany jsou ve čtvrtfinále

  Út 19.03. |

  Jediný gól z hole zkušeného Pavla Mrni rozhodl o vítězství Letňan v pondělním čtvrtém zápase osmifinálové série na ledě Děčína. Jeho trefa z šesté minuty prodloužení znamená pro hostující Letce postup do čtvrtfinále, ve kterém si to rozdají s ambiciózním Chomutovem.    

 • Trenérský štáb A-týmu doplní v play-off Milan Dančišin

  Po 11.03. |

  Na lavičce A-mužstva bude v letošním play-off druhé ligy působit trenérský triumvirát. Stávající kouče Richarda Loba a Jakuba Grofa doplní do trojice lodivod extraligového dorostu Milan Dančišin st., který už si letos práci na lavičce "áčka" vyzkoušel ve dvou utkáních. Popřejme trenérům i jejich týmu hodně zdaru.

 • K osmifinále mají blíže Benátky a Kobra

  Út 05.03. |

  Úterní zahajovací zápasy předkola play-off přiblížily k branám osmifinále oba hostující celky. Benátky nad Jizerou si odvezly vítězství 4:3 z Ústí nad Labem, Kobra Praha vyhrála 4:1 v Mostě. Odvetné zápasy se hrají ve čtvrtek 7. března od 18 hodin v Benátkách a v Praze.   

  Více...
Starší aktuality