Vstupné na přípravné zápasy 

Vstupné na zápasové prověrky kohoutů je stanoveno na 70 Kč, děti do 140 cm výšky a držitelé průkazu ZTP/P mají vstup zdarma.  

Základní vstupné na druholigová střetnutí 

Jednotné vstupné na domácí utkání A-týmu v základní části druhé ligy činí nadále jen 100 Kč. Pro děti do 140 cm výšky a držitele průkazu ZTP/P zůstává v platnosti volný vstup. Vstupenky na jednotlivá střetnutí si pochopitelně můžete zakoupit online na webu vstupenky.hctabor.com, čímž se vyhnete případným frontám u pokladny. 

Permanentní vstupenky

 !!!   platnost pouze na základní část a nadstavbu   !!! 

Výrazný komfort si dopřejí ti fanoušci, kteří se rozhodnou pořídit si některou z klubových permanentních vstupenek. Nejenže mohou pustit z hlavy starosti s koupí vstupenky před každým utkáním, ale především výrazně ušetří!
Rozhodnou-li se pro základní verzi permanentky, zaplatí za ni pouhých 1600 Kč. Oproti běžnému vstupnému tak vydají za návštěvu domácích utkání v základní části a nadstavbě až o 500 Kč méně.
Po velmi úspěšné premiéře z předchozí sezony nabízí klub HC Tábor znovu také permanentní vstupenku s místenkou v hodnotě 1800 Kč. Držitel této permanentky si zarezervuje své oblíbené sedadlo v hledišti na celou základní část soutěže i následné duely v nadstavbě. Milým bonusem je bezesporu právo na dané sedadlo i pro domácí utkání play-off a úspora na zápasy základní části a nadstavby až 300 Kč. 

Jak si permanentku pořídit?   

Základní permanentní vstupenku si příznivci HC Tábor rovněž mohou zajistit i z pohodlí domova díky online prodeji, který odstartuje v pondělí 14. srpna na webu vstupenky.hctabor.com. Od pondělí 28. srpna budou permanentky
k dispozici také na recepci Zimního stadionu Tábor, na pokladnách při domácích přípravných zápasech s Chomutovem (5. září) a Příbramí (20. září), a dále také při mistrovských utkáních kohoutů až do 31. října.
A co permanentky s místenkou? K jejímu zakoupení je nutná předchozí dohoda, na základě které ji pro vás klub zajistí. Kontaktovat nás můžete buď na telefonním čísle 608 974 488, anebo prostřednictvím e-mailu na adrese hctabor@volny.cz. V dané objednávce je zapotřebí uvést světovou stranu (hlediště Jih, Východ či Západ), sektor (A, B, ...), řadu a číslo sedadla, které si chcete rezervovat (viz plánek hlediště). Objednávky na tento exkluzivní druh vstupenky budou přijímány do neděle 10. září. K vyzvednutí proti úhradě budou připraveny na recepci zimního stadionu od středy 20. září.


ONLINE PRODEJ

Vstupenky (s výjimkou permanentky s místenkou) lze koupit on-line na adrese vstupenky.hctabor.com.

 

 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Novinky na prahu nové sezony 2. ligy

  St 20.09. |

  Ještě před startem druholigových bojů byla odtajněna řada zajímavých informací týkající se třetí nejvyšší soutěže. Novinky by měly napomoci vyššímu zájmu o druhou ligu a zvýšení její prestiže. 

  Více...
 • Cheb hostí už v sobotu 16. září Chomutov

  Pá 15.09. |

  Nový ročník druhé hokejové ligy odstartuje oproti původnímu plánu už v sobotu 16. září. Právě na tento den je totiž naplánována předehrávka šestého kola skupiny Západ, ve které Stadion Cheb přivítá na svém stadionu Piráty z Chomutova. Utkání začne v 18 hodin. 

  Více...
 • Kohouti u triumfu Spartaku

  Ne 10.09. |

  Na soběslavském zimním stadionu se hrál v sobotu další ročník Memoriálu Pavla Háka. V dresu domácího Spartaku, který po hladké finálové výhře nad veselským rivalem oslavil prvenství, se představili i tři členové táborského druholigového kádru: brankář Michal Novák, obránce Adam Čížek a útočník Jan Duda.    

  Více...
 • Táborští skórovali za Soběslav

  Ne 27.08. |

  Do nedělního přípravného zápasu mezi Spartakem Soběslav a veselskou Lokomotivou zasáhli i dva členové aktuálního druholigového kádru Tábora Adam Čížek a Jan Duda. Oba hráči, kteří mají do Soběslavi vyřízené střídavé starty, se v utkání zapsali mezi střelce, a přispěli tak k jednoznačné výhře domácího týmu v poměru 8:1.           

 • Anketa na webu

  St 23.08. |

  Základní část druhé hokejové ligy se blíží. Jak budete řešit vstup na domácí zápasy táborského týmu? 

Starší aktuality