HC Letci Letňany - HC Tábor

5:1 (0:1, 2:0, 3:0)

Sobota, 24.9.2022 17:00 - Muži

 

Branky a nahrávky: 28. Poul (Labuzík, Lytvynov), 40. Hozák (Řepík, Havelka), 47. Hozák (Kastner, Fiala), 53. Havelka (Uhlík, Kastner), 56. Kellerstein (Hozák, Lytvynov). - 5. Šulek (Seidl, Matušík).

Rozhodčí: Jílek - Jurak, Maňák.   Vyloučení: 2:3   Využití: 2:0   Góly v oslabení: 0:0   Průběžné skóre: 0:1, 5:1   Střely: 31:29   Diváci: 171

HC LETCI LETŇANY: Brázdil (Zeithaml) - Havelka, Chalupa, Lytvynov, Kolářík, Guryevsky, Fiala - Arnošt, Kastner, Hozák, K. Pejchal, Řepík, Uhlík, Kellerstein, Wojnar, Labuzík, T. Pejchal, Poul, Vacín, Kropáček, Švec.

HC TÁBOR: T. Dvořák (Gába) - Plášil, Suchánek, Černý, Hubata, Vala, Hajič, A. Dvořák - Seidl, Matušík, Šulek - Endál, Dančišin, Bárta - Zayml, Milfait, Severa - Vlček, Zíb, Chocholoušek.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Nová soutěž na Facebooku

  Pá 25.11. |

  Na našem Facebooku najdete novou tipovací soutěž o dvě vstupenky na středeční derby s Pískem a poukázku do svatebního salonu. 

 • Lukáš Kříž v sobotu za Třebíč

  Čt 24.11. |

  Táborský obránce Lukáš Kříž v sobotu s kohouty do Ústí nad Labem neodcestuje. Důvodem jeho absence není zranění ani pracovní či jiné povinnosti, ale výpomoc v barvách prvoligové Horácké Slavie Třebíč. Tento tým momentálně trápí rozsáhlá marodka, a tak požádala táborský klubu o možnost využití devětadvacetiletého bojovníka pro sobotní duel ve Vsetíně. Lukáš nejde úplně do neznáma - v Třebíči už před pár lety krátce působil. 

 • Nejlepší nahrávač druhé ligy

  Ne 20.11. |

  Táborský útočník Jakub Matušík kraluje s 26 asisetncemi pořadí nahrávačů třetí nejvyšší soutěže. Díky svému bodovému příspěvku z Řisut se zároveň posunul na samostatnou druhou příčku v produktivitě celé soutěže za letňanského Jiřího Hozáka

 • David Gába může pomáhat Motoru

  Po 07.11. |

  Člen táborské druholigové party David Gába může v tomto ročníku obléci dres Motoru České Budějovice. Po dohodě obou klubů má do jihočeského extraligového týmu vyřízené střídavé starty. O této jeho nové vedlejší roli a stejném statutu dalšího Jihočecha Miroslava Holce už informoval také server Hokej.cz.    

  Více...
 • Lukáš Endál se vrátí v pátek

  St 02.11. |

  Návrat Lukáše Endála z výpomocného působení v B-týmu Pardubic se přiblížil. Zkušený forvard se bude trenérům Radku Bělohlavovi a Zdeňku Kutlákovi hlásit už na pátečním tréninku táborského mužstva a mohou ho tak zahrnout do svých plánů pro sobotní domácí duel s Děčínem. Zdárně se navíc vyvíjí rekonvalescence obránce Daniela Kabelky po operaci kolena, byť si samozřejmě ještě nějaký čas vyžádá.

Starší aktuality