• JUNIOŘI: Táborský tým vtiskl u sousedů devítigólovou pečeť na základní část

  Táborští junioři v pátek definitivně uzavřeli program základní části soutěže, a to střetnutím u sousedů v Soběslavi. Podle očekávání tento zápas ovládli a coby už jistí vítězové jihočeské skupiny regionální ligy dokráčeli k další vysoké výhře s nulou na kontě obdržených branek. Aktuálně už kohouti nasměrovali svou pozornost ke startu své nadstavbové skupiny. Pouze její vítěz se dostane do společnosti vládců dalších tří republikových skupin, se kterými se porve o dvě postupová místa do ligy juniorů. Program nadstavbových bojů zveřejníme později. Více »

   
 • VÍKENDOVÝ PROGRAM MLÁDEŽE HC TÁBOR

  Do dalších bojů o mistrovské body a čest vstoupí o nadcházejícím víkendu sedm mužstev HC Tábor. Už v pátek vyrukuje juniorka do posledního duelu základní části na ledě sousední Soběslavi. Extraligoví dorostenci mají volno, „devítka“ si při odkladu dvou zápasů vinou marodky soupeřů zahraje až v neděli od 12.15 hodin se Spartou. Tímto střetnutím vstoupí do programu nižší nadstavbové skupiny extraligy, tedy z pohledu kohoutů do ostrých bojů o záchranu. Doma si zahrají také týmy sedmé a páté třídy, naopak šesťáci jedou dvakrát ven a naděje ze třetí třídy rovněž. Více »

   
 • JUNIOŘI: Patnáct gólových úderů Ledním Medvědům se tentokrát rodilo z průměru

  Na táborském ledě se v neděli večer pálilo jako u Verdunu. Juniorský výběr HC Tábor přivítal poslední tým tabulky regionální ligy z Pelhřimova a podle očekávání bez jakýchkoliv starostí dokráčel k dalšímu vítězství. Navzdory patnácti vstřelených brankám kohoutů ovšem hodnocení trenéra Štěpána Kadiláka tentokrát oslabilo v přílivu pochvalných slov. Více »

   
 • VÍKENDOVÝ PROGRAM VÝBĚRŮ HC TÁBOR

  Více »

   
 • JUNIOŘI: Táborský favorit byl při chuti, po kanonádě u Otavy rozdrtil i Střelce

  Táborská juniorka bezezbytku splnila oba úkoly, které ji na uplynulý víkend přichystal program regionální ligy. Nejenže bez potíží zvítězila ve Strakonicích i v nedělním domácím střetnutí s jindřichohradeckými Střelci, ale oba úspěchy navíc doprovodila dvouciferným přívalem vstřelených branek a dobrou defenzivní činností. Především výsledek nedělního střetnutí s druhým týmem tabulky může být značně povzbuzující pilulkou pro blížící se důležité zápasy. Více »

   
 • VÍKENDOVÝ PROGRAM VÝBĚRŮ HC TÁBOR

  Více »

   
 • JUNIOŘI: Další vysoká výhra se nerodila bez odporu, kohouti hráli přínosný duel

  Nejstarší mládežnický výběr HC Tábor zapsal do svého programu v regionální lize další úspěšně zvládnutou položku. Na domácím ledě si především díky pětigólové produkci v poslední části poradil s letos velmi obstojně vystupujícím týmem DDM České Budějovice. Více »

   
 • VÍKENDOVÝ PROGRAM VÝBĚRŮ HC TÁBOR

  Více »

   
 • JUNIOŘI: Kanonáda se sousedem, zkrocení silných Benátek. Byl to příjemný víkend

  Táborský juniorský výběr ladí formu i sestavu na blížící se klíčovou fázi sezony, ve které by se chtěl stát součástí postupových predikcí. Do aktuálního pořadí regionální ligy si po dvou domácích střetnutích připsal šest bodů, jejichž zisk doprovodil brankovým poměrem 26:1. Do statistik se hned při první příležitosti zapsali také hráči, kteří se s koncem loňského kalendářního roku vrátili do mateřských služeb HC Tábor, jmenovitě Dominik Vlček, Filip Šindelář (z Písku) a Petr Pospíchal (z Motoru České Budějovice). S jakým cílem a touhou, to je více než zřejmé… Dodejme, že první čisté konto v neděli bez výraznějších starostí uhájila nedávná brankářská posila kohoutů, pelhřimovský odchovanec Pavel Pulda. Více »

   
 • GRATULUJEME! Hráči úspěšných výběrů HC Tábor sklidili zasloužený aplaus

  Táborský mládežnický hokej se v této mistrovské sezoně rozzářil vytouženými barvami. Po náročných bojích dobyli jeho reprezentanti všechny tři stěžejní mety, které si předsevzali. Juniorský výběr po několika letech marné touhy otevřel brány vytoužené druhé nejvyšší soutěže, extraligové celky dorostu a 9. třídy uhájili pro Tábor příslušnost k absolutní tuzemské špičce. Hráčům, členům realizačních týmů i všem podporovatelům a fanouškům těchto mužstev patří obrovský dík! Více »

   
 
 
 
 
 
 
 
 
Junioři
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

 • Novinky k zimnímu stadionu v Táboře

  Pá 29.03. |

  Tábor chce letos vyměnit chladicí technologii na zimním stadionu. Oprava by neměla zpozdit začátek příští sezony. Je možné, že se při rekonstrukci mírně změní i parametry ledové plochy. Tvar hrací plochy bude odpovídat i kritériím pro mezinárodní zápasy, které by se pak v Táboře mohly konat. Město navíc plánuje výstavbu druhé ledové plochy, která by měla vzniknout v blízkosti zimního stadionu. 

  Více...
 • Letňany jsou ve čtvrtfinále

  Út 19.03. |

  Jediný gól z hole zkušeného Pavla Mrni rozhodl o vítězství Letňan v pondělním čtvrtém zápase osmifinálové série na ledě Děčína. Jeho trefa z šesté minuty prodloužení znamená pro hostující Letce postup do čtvrtfinále, ve kterém si to rozdají s ambiciózním Chomutovem.    

 • Trenérský štáb A-týmu doplní v play-off Milan Dančišin

  Po 11.03. |

  Na lavičce A-mužstva bude v letošním play-off druhé ligy působit trenérský triumvirát. Stávající kouče Richarda Loba a Jakuba Grofa doplní do trojice lodivod extraligového dorostu Milan Dančišin st., který už si letos práci na lavičce "áčka" vyzkoušel ve dvou utkáních. Popřejme trenérům i jejich týmu hodně zdaru.

 • K osmifinále mají blíže Benátky a Kobra

  Út 05.03. |

  Úterní zahajovací zápasy předkola play-off přiblížily k branám osmifinále oba hostující celky. Benátky nad Jizerou si odvezly vítězství 4:3 z Ústí nad Labem, Kobra Praha vyhrála 4:1 v Mostě. Odvetné zápasy se hrají ve čtvrtek 7. března od 18 hodin v Benátkách a v Praze.   

  Více...
Starší aktuality