Přijedete kohouty podpořit?

Táborští hokejisté už znají cíl své páteční mise ve DVoře Králové. Naději na účast v baráži jim zachová pouze jakákoliv forma vítězství. V klíčové bitvě se musejí spolehnout především sami na sebe a na týmovou i herní sílu, kterou v sezoně už nesčetněkrát prokázali. I přesto budou vděční za pomoc, které se jim dostane od jejich věrných fanoušků. Ti, kteří jen trochu mohou, by jistě neměli otálet s přihláškou na autobusový zájezd, který táborský fanklub na páteční střetnutí pořádá.

Výjezd do Dvora Králové

Termín: pátek 8. dubna.
Cena: 220 Kč při zaplnění velkého autobusu, 280 Kč při zaplnění malého autobusu.
Sraz: 13.15 hodin u zimního stadionu.
Odjezd: 13.30 hodin od zimního stadionu.

Zájemci se mohou hlásit na tel. číslech 606 189 129 (Radomil Veleba), nebo 720 275 194 (Jan Veleba). 

 

ZÁKLADNÍ INFO

Fan Club HC Tábor je fanklubem neoficiálním, ale úzce spolupracujícím s vedením hokejového klubu HC Tábor. Organizuje pro fanoušky zájezdy na venkovní utkání, vytváří choreografie při utkáních doma i u soupeřů a vyyvíjí i další aktivity na podporu táborského hokeje.

KONTAKTY

606 189 129 (Radek Veleba)
720 275 194 (Jan Veleba) 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Tomáš Matušík povede A-tým Písku

  Čt 16.06. |

  Klub IHC Králové Písek dnes oficiálně odtajnil jméno nového trenéra svého druholigového A-týmu. A pro táborské fanoušky se jedná o velmi pikantní záležitost - rivala od Otavy povede v nadcházející sezoně táborský kouč Tomáš Matušík, strůjce řady novodobých úspěchů A-mužstva kohoutů a v několika dosavadních sezonách lodivod extraligového dorostu HC Tábor. Popřejme sportovně Tomáši Matušíkovi v jeho novém působišti hodně štěstí.   

 • Co prozrazuje maska Ondřeje Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
Starší aktuality