• Trenérské obsazení u mládežnických týmů HC Tábor na sezonu 2024/2025

  V plném proudu je v současné době také příprava mládežnických výběrů HC Tábor. O přípravu, výkonnost, a především rozvoj jejich hráčů se bude v nadcházejícím ročníku 2024/2025 starat konsolidovaný trenérský tým, ve kterém nechybějí ani některá nová jména. Více »

   
 • Trenér Štěpán Kadilák o postupu juniorů: Jsem na kluky pyšný, byli skvělým týmem!

  Podařilo se! Po letech nenaplněných tužeb zaplavila šatnu juniorů HC Tábor ryzí sportovní euforie. V neděli 17. března krátce po deváté hodině večerní rozrazili její obyvatelé brány druhé nejvyšší juniorské soutěže v Česku. Dobytí mety, které si mladí kohouti předsevzali, se narodilo z nesporné síly, soudržnosti, velké píle a ještě větší dřiny, která vygradovala klíčovým triumfem nad pražskou Kobrou a následnými postupovými oslavami před zraky téměř pěti stovek nadšených diváků. Více »

   
 • Vzácná návštěva! S mladými táborskými brankáři vyjel na led Tomáš Vokoun

   

  Více »

   
 • Hokejový ráj ozdobily modro-bílé barvy, junioři vyválčili postup do ligy. Díky!

  Fantazie! Pár let se o tom mluvilo, ještě déle snilo, a v neděli 17. března 2024 se mohutná oslavná exploze konečně ozvala. Současná juniorská parta donesla táborskou sezonní vlaječku až na samotný vrchol a po domácím vítězství 3:1 nad pražskou Kobrou se ponořila do víru oslav postupu do ligy juniorů! Více »

   
 • JUNIOŘI: Táborští vyválčili důležité body u Labe a bez potíží přehráli Černošice

  Už jen dva kroky… Nejstarší mládežnický výběr HC Tábor je na nejlepší cestě k vytouženému postupu do ligy juniorů. V sobotu se k ohromné radosti a úlevě přenesl přes krajně nebezpečnou kolínskou překážku, kterou jen o den později doprovodil očekávanou a bezpečnou domácí výhrou nad Černošicemi. Nyní mají kohouti před sebou poslední dva zápasy, po kterých se do jejich šatny nastěhuje buď oslavná euforie, nebo hořké zklamání. V pátek večer nastoupí k zápasu na ledě českobudějovického DDM, v neděli od 19 hodin pak s největší pravděpodobností podstoupí přímou bitvu o postup do juniorské ligy s Kobrou Praha. Aktuálně před ní mají k dobru tři body. Více »

   
 • JUNIOŘI: Táborští načepovali Rokycanům dvanáctku. Jak hodnotí víkend trenér?

  V pátek svedli nelítostnou bitvu s dvoubodovým koncem na maličkém kluzišti pražské Kobry, v neděli si užili pohodový domácí dýchánek s mužstvem Rokycan. V kombinaci s jejich dvoucifernou výhrou je potěšil výsledek z Kolína, kde jejich pražský pronásledovatel ztratil další bod a aktuálně ztrácí na vedoucí kohouty tři body. Více »

   
 • Paráda! Junioři na Kobře nesložili zbraně a v nesmírně důležité bitvě získali dva body

   

  První březnový večer strávili hráči nejstaršího mládežnického výběru HC Tábor v hokejové hale na pražském Braníku. Cesty do tohoto nepříliš pohostinného prostředí rozhodně nemusejí litovat. V ostře sledovaném utkání nadstavbové části regionální ligy sice nabrali dvoubrankové manko a nevypadalo to s nimi dobře, bojovná kohoutí srdce však tloukla dál a vyplatilo se! Díky famózně odehrané poslední třetině a triumfu v následných samostatných nájezdech přinutila táborská parta domácí Kobru ke kapitulaci a odvezla si k Jordánu nesmírně cenné dva body, které mohou sehrát v konečném účtování nadstavby klíčovou roli. Po utkání také tento zisk náležitě oslavila s početnou enklávou táborských příznivců, kteří svému týmu v Praze vytvořili ryzí domácí prostředí. Více »

   
 • VÍKENDOVÝ PROGRAM MLÁDEŽE HC TÁBOR

  Více »

   
 • JUNIOŘI: Táborské mužstvo prožilo další šestibodový víkend. A teď na Kobru!

  Nejstarší mládežnický výběr HC Tábor prozatím plní svůj stanovený nadstavbový plán na sto procent. O uplynulém víkendu si na své konto připsal další dvě výhry v Černošicích, resp. doma nad DDM České Budějovice. K páteční přímé bitvě o první příčku v Praze na Kobře tak pojede v roli lídra a s drobným polštářkem v podobě jednoho bodu k dobru. Těžší z obou utkání sehráli mladí kohouti podle očekávání v Černošicích, kde jako první inkasovali a do 35. minuty byl stav nerozhodný 2:2. Přesto v něm nakonec dospěli k vítězství v poměru. Nedělní večerní duel s jihočeským sousedem se jako vejce vejci podobal předchozím vzájemným střetům obou soupeřů v základní části a vynesl táborské družině dvouciferné vítězství s příjemnou nulou na kontě obdržených gólů. Více »

   
 • VÍKENDOVÝ PROGRAM MLÁDEŽE HC TÁBOR

  Více »

   
« Předchozí 1 - 10
 
 
 
 
 
 
 
 
Junioři
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
Starší aktuality