• JUNIOŘI: Kohouti poslední boj v Třemošné neodevzdali, přesto si přivezli porážku

  Nejstarší mládežnický výběr HC Tábor končí své účinkování v regionální lize dříve, než si předsevzal, a navíc porážkou. Poslední víkendové dvojutkání už nemohlo na osudu táborské družiny nic změnit. Po páteční domácí výhře nad Kolínem se kohouti vypravili do hájemství postupující Třemošné a přivezli si odtud porážku 2:6. Více »

   
 • Klíčový víkend pro nejstarší výběry klubu: Dorost na Moravě i junioři bojují o naději

  Táborští extraligoví dorostenci stráví také první březnové víkendové dny na Moravě. Do pohodové kratochvíle bude mít jejich vystoupení daleko. Před závěrečnými zápasy nadstavby na ledě Komety Brno a Přerova stále není rozhodnuto. Otázka zní: kam bitva o uhájení příslušnosti k elitní soutěži nakonec mladé kohouty vlastně zavede? Více »

   
 • JUNIOŘI: Kobra zašlapala táborské naděje do postupového popela, Vzplane jiskřička?

  Po pátečním střetnutí nadstavbové části regionální ligy juniorů s pražskou Kobrou zavládl v táboře kohoutů velký smutek. Utkání se od začátku vyvíjelo v jejich neprospěch, a protože si hosté dokázali vývoj střetnutí příkladně pohlídat, odvezli si domů na Braník vítězství 4:2. Šance táborské družiny na prvenství ve skupině a postup do vrcholných bojů, která před týdnem ožila díky nečekané porážce Třemošné u Vajgaru, se přesunula víceméně do teoretické roviny. Aby si celek od Jordánu ještě mohl na třemošenském ledě o postup, musí porazit Kolín a doufat, že vedoucí Západočeši senzačně prohrají v hale Černošic. V takovém případě by ještě mohli zaútočit na prvenství přes výhru v závěrečné bitvě na půdě aktuálního lídra. Dodejme, že drobnou náplast na páteční ránu přiložilo nedělní divoké vítězství v hájemství hradeckých Střelců. Více »

   
 • JUNIOŘI: Klíčový boj kohouti nezvládli, den poté se však naděje znovu rozhořela

  Hráči nejstaršího mládežnického výběru HC Tábor prožili velmi turbulentní ligový víkend. Po skončení veledůležitého pátečního šlágru s Třemošnou a bolestné porážce 2:6 opouštěli stadion hodně zklamaní, neboť se zdálo, že právě zašlapali do země naději na vytoužený posun do postupových bojů. O den později se však naprosto nečekaně do boje o prvenství ve skupině vrátili. Kombinace dvouciferné výhry nad Černošicemi a senzační porážky třemošenského Meteoru v Jindřichově Hradci je čtyři kola před koncem znovu dotáhla na dva body za Západočechy. Více »

   
 • Ostré páteční menu: dorost vyzve Rytíře, juniory čeká klíčová bitva s Třemošnou

  Máte-li čas a prostor k páteční návštěvě táborského zimního stadionu, rozhodně byste nad ní neměli váhat. Právě tento den se totiž ponese ve znamení dvou velmi důležitých střetnutí nejstarších mládežnických výběrů HC Tábor. Více »

   
 • Štěpán Kadilák: Těžký úkol? Je na nás, abychom se o to porvali. V pátek přijede Třemošná!

  Nejstarší mládežnický výběr HC Tábor rozrazil v uplynulých dnech brány druhé části regionální ligy juniorů. V ní už není prostor pro komfort a formování, jde o všechno – do semifinále soutěže si proklestí cestu pouze vítěz šestičlenné nadstavbové skupiny. Více »

   
 • JUNIOŘI: Druhý duel venku, druhá výhra. Jen škoda zakutáleného bodu

  Táborští junioři se vrátili i ze své druhé nadstavbové výpravy k soupeřům s vítězstvím v kapse. Tentokrát se však museli spokojit s dvoubodovou výslužkou, a to i přesto, že v utkání třikrát vedli. Domácí Kobru nakonec tým od Jordánu zdolal po nájezdech, přičemž tím vítězným rozjásal táborskou střídačku Martin Kundrát. Více »

   
 • JUNIOŘI: Rozpačitý vstup, pohodový závěr. Kohouti v Pelhřimově gólově včas procitli

  S výhrou v poměru 9:3 se vrátil nejstarší mládežnický výběr klubu z prvního novoročního utkání druhé ligy na ledě Pelhřimova. Jeho reprezentanti sváděli v úvodu velmi urputnou bitvu se zakončením svých šancí a v utkání dokonce prohrávali 1:3, následně ale od svých hokejek střeleckou smůlu odehnali a zapsali si do tabulky soutěže hladké vítězství. Jeho hlavním strůjcem byl pětibodový forvard a autor hattricku Miroslav Šimák. Gól a asistenci si po svém návratu domů do Tábora připsal Jan Nevšímal, první bod v dresu kohoutů zapsal i další novic na soupisce mužstva David Hohenberger. Více »

   
 • JUNIOŘI: Táborští hráči u Vajgaru nezářili, přesto domácí Střelce odzbrojili

  Juniorský výběr odkrojil o víkendu další vítězný dílek z mozaiky základní části regionální ligy. Tentokrát si dojel pro tříbodovou výslužku k jindřichohradeckému Vajgaru, kde přehrál domácí Střelce bez výraznějšího odporu. Více »

   
 • JUNIOŘI: Domácí pohodu se Strakonicemi vystřídala zbytečná porážka v Černošicích

  Nejstarší mládežnický výběr klubu odkrojil ze svého sezonního programu další víkendové dvojutkání. V pátečním duelu se Strakonicemi bezstarostně splnil roli favorita a dokráčel k vítězství 8:0. O dva dny později se ale kohouti vypravili na další sondu do sousední skupiny. Zápas s Černošicemi jim přece jen nabídl jiný rozměr regionální ligy, než jaký prozatím poznávali ve většině dosavadních utkání, a výsledkem toho byla zbytečná porážka 4:6. Více »

   
« Předchozí 1 - 10
 
 
 
 
 
 
 
 
Junioři
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Dominik Pavlát v roli jedničky

  Ne 19.03. |

  Nesmírně cennou zkušenost, bohužel se smutnou tečkou, má za sebou třiadvacetiletý brankář Dominik Pavlát. Gólman z táborské hokejové líhně se ve své třetí plnohodnotné extraligové sezoně obsadil do role jedničky plzeňské Škodovky pro předkolo play-off proti Liberci. Výbornými výkony držel svůj tým v naději na postup do čtvrtfinále a hýčkal si úspěšnost 92,5%, nakonec ale jeho tým padl v prodloužení rozhodující páté bitvy a sezona pro něj skončila.   

 • V PÁTEK 17.3. DO PŘÍBRAMI!

  Pá 10.03. |

  Fanclub HC Tábor vypravuje autobus na čtvrté osmifinálové utkání v Příbrami, které se hraje v pátek 17. března od 18.30 hodin. Cena: 200 - 300 Kč (velký autobus při počtu min. 45 osob), případně 160 Kč (malý autobus). Sraz: v 16.30 hodin u zimního stadionu v Táboře. Odjezd: 16.45 hodin. Zájemci se mohou hlásit formou SMS zprávy na telefonních číslech 606 189 129 či 720 275 194. Do zprávy je nutné uvést jméno, příjmení a počet osob.   

 • JÍZDNÍ ŘÁD II. LIGY

  Pá 03.03. |

  Web hokej.cz přinesl pohled na další program a systém play-off druhé hokejové ligy.

  Více...
 • Blesková anketa na webu

  Po 27.02. |

  Ve středu zapečetí táborští hokejisté dlohodobou fázi druhé ligy a poznají svého soupeře pro play-off. Zápas s Ústím rozhodne o tom, z jaké pozice do vyřazovacích bojů vyrukují. Stále ještě jsou ve hře tři varianty... Jaká z nich podle vás vejde v platnost? Hlasujte v anketě na tomto webu. 

 • Aleš Krátoška na Hokej.cz

  Pá 24.02. |

  Web hokej,.cz zveřejnil rozhovor s generálním manažerem našeho klubu Alešem Krátoškou. Co všechno v něm zaznělo?

  Více...
Starší aktuality