HC Tábor - HC Příbram

6:3 (1:1, 3:2, 2:0)

Pátek, 6.12.2013 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Blažek 2 (Veřtát, Vojtěch Prchal), Veřtát 2 (Straka, Hošek), Václav Prchal (Trepka, Vojtěch Prchal), R. Novák (Kadilák).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Pekárek – Hošek, Veselý, Trska, Růžek, Stodolovský, Skalický – Blažek, Straka, Veřtát – Nehoda, Kadilák, R. Novák – Trepka, Václav Prchal, Vojtěch Prchal.

 

Související články

 
 
 
 
 
 
 
 
9. třída
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
  • Jak to vypadá s II. ligou?

    Čt 31.12. |

    O aktuální situaci v případě dohrání či nedohrání letošního ročníku druhé ligy hovoří na webu www.hokej.cz Antonín Vansa z Českého hokeje.

     

     

    Více...
  • Dominik Pavlát debutoval za Plzeň

    So 21.11. |

    Talentovaný brankář z táborské hokejové líhně Dominik Pavlát učinil v pátek další zajímavý krok ve své velmi slibně nastartované kariéře. Poprvé po svém letním příchodu do plzeňské Škodovky zasáhl do extraligových bojů, a to v mimořádně náročném střetnutí na ledě Ocelářů Třinec. Mladý muž, který 11. listopadu oslavil jednadvacáté narozeniny, pochytal 35 z celkového počtu 37 střel soupeře a vysloužil si od svých trenérů i spoluhráčů velkou pochvalu. Pocit z dobře odvedené práce může Dominiku Pavlátovi hatit jen skutečnost, že jeho spoluhráči tentokrát nedokázali skórovat a odvezli si ze šlágru ve Slezsku porážku 0:3 (třetí gól přidali domácí při power play do prázdné klece).       

  • Vrátí se jméno Svejkovský do NHL?

    Út 03.11. |

    Mílový krok k zářivé budoucnosti v nejslavnější hokejové soutěži světa udělal v uplynulých týdnech Lukáš Svejkovský, syn táborského odchovance Jaroslava Svejkovského. Osmnáctiletého talentovaného útočníka, který se narodil ve Spojených státech a má dvojí občanství, si ve čtvrtém kole nedávného draftu vybral ze 108. pozice tým Pittsburgh Penguins. Jméno Svejkovský tak brzy může opět přibýt na mapu NHL. Jeho otec Jaroslav Svejkovský v ní odehrál 113 utkání a spolu s dalším Táborákem Radkem Dvořákem byl jedním ze třinácti Čechů, kterým se podařilo dát čtyři góly v jednom utkání (za Washington v Buffalu v roce 1997). Dalšímu rozkvětu jeho slibné kariéry zabránil surový faul protihráče, po kterém už se "Yogi" na led v roli hráče nevrátil.           

  • DOMINIK HAVELKA NA HOKEJ.CZ

    St 28.10. |

    Táborský obránce Dominik Havelka se nechal vyzpovídat serverem www.hokej.cz. O čem všem byla řeč.

    Více...
  • Radek Dvořák na hokej.cz

    Pá 25.09. |

    Jihočeský redaktor Ladislav Lhota vyzpovídal pro hokej.cz našeho nejúspěšnějšího odchovance a táborského patriota Radka Dvořáka. Co všechno v rozhovoru zaznělo?  

    Více...
Starší aktuality