1.TŘÍDA: Další hokejové ostruhy pro táborské benjamínky obstaral turnaj v Soběslavi

11.03.2016 02:24, autor: Pavel Šácha

Zimní stadion v Soběslavi se v minulých dnech ponořil do atmosféry turnaje Addinol Cup, který byl vyhrazen nejmladším hokejovým benjamínkům.

1.TŘÍDA: Další hokejové ostruhy pro táborské benjamínky obstaral turnaj v Soběslavi

Své samostatné turnaje odehrály týmy dvou ročníků 2009 a 2010. Systémem každý s každým na 2x20 minut hrubého času (každá třetina se počítala jako samostatné utkání) spolu změřily síly nejmenší naděje domácího Spartaku, HC Tábor i sousední Lokomotivy z Veselí nad Lužnicí.

Ročník 2010

VÝSLEDKY HC TÁBOR: - Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 16:3 (7:3, 9:0, branky Tábora Susko 7, Trnka 7, Dalibor), - Spartak Soběslav 10:6 (6:2, 4:4, Susko 6, Vondrák 3, Janoušek). Pořadí: 1. Tábor, 2. Soběslav, 3. Veselí nad Lužnicí.
 Sestava táborského týmu: Viktor Formánek – Matěj Susko, Matyáš Krch, Tobias Folberger, Daniel Trnka – Denis Dalihod, Georgi Olonec, Adam Bartáček, Josef Vondrák – Jakub Janoušek.

Ročník 2009

VÝSLEDKY HC TÁBOR: - Veselí nad Lužnicí 8:4 (5:1, 3:3, Eremiáš 5, Bouška, Kuchár, Hemza), - Soběslav 3:7 (2:4, 1:3, Eremiáš, Janů, Kuchár). Pořadí turnaje: 1. Veselí nad Lužnicí, 2. Soběslav, 3. Tábor.
 Sestava táborského týmu: Vítek Eremiáš, Vojtěch Janů, Matěj Bouška, Adam Králík – Martin Kuchár, Erik Zátopek, Marek Hemza, Matěj Severa.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Táborští žáci na olympiádě

  Po 23.01. |

  V Krkonoších odstartovala v tomto týdnu Zimní olympiáda dětí a mládeže. V hokejovém výběru Jihočeského kraje má táborský hokej dvojí zastoupení v osobách Antonína Pufra a Matěje Slabého. Z pondělních zahajovacích zápasů vytěžili Jihočeši bod za remízu 2:2 s Vysočinou, Královéhradeckému kraji podlehli 1:4.  

  Více...
 • Dvě posily pro juniorku

  Pá 06.01. |

  V prvním letošním střetnutí regionální ligy juniorů na ledě Pelhřimova se v táborském týmu představí dvě nové, resp. staronové tváře. Z působení v juniorce královéhradeckého Mountfieldu, kam se přestěhoval z jihlavské Dukly, se domů k Jordánu vrátil odchovanec a někdejší tahoun extraligového dorostu HC Tábor Jan Nevšímal. Ryzím novicem na soupisce kohoutů je jiný útočník David Hohenberger z českobudějovického Motoru.  

 • Oliver Šatný na MS dvacítek!

  Po 12.12. |

  Brankář Oliver Šatný, soběslavský odchovanec, jenž svůj talent rozvíjel v žákovských týmech HC Tábor, nechybí v nominaci na blížící se mistrovství světa hokejistů do 20 let. Talentovaný gólman aktuálně září v barvách zámořského týmu Cape Breton hrajícího prestižní juniorskou QMJHL. Mezi náhradníky pro šampionát figurují odchovanci táborského hokeje a momentálně Bílý Tygr z Liberce Jakub Šedivý a mladoboleslavský Karel Křepelka

  Více...
 • David Gába v pondělí za Vsetín

  Po 05.12. |

  Táborský brankář David Gába znovu oblékne vsetínský dres. Při vleklých zdravotních potížích brankářů třetího týmu Chance ligy vypomůže mužstvu z Valašska v pondělním domácím střetnutí se Šumperkem.

 • Nová soutěž na Facebooku

  Pá 25.11. |

  Na našem Facebooku najdete novou tipovací soutěž o dvě vstupenky na středeční derby s Pískem a poukázku do svatebního salonu. 

Starší aktuality