1. TŘÍDA: Nejmenší naděje HCT dobyly Veselí a vzápětí bojovaly v Benešově

26.03.2016 00:38, autor: Pavel Šácha

Nejmladší benjamínci z táborské hokejové líhně už si zvykají na své první sportovní porážky, ale také vítězství. Důkazem toho jsou i jejich zatím poslední vystoupení.

Program uplynulého týdne otevřeli přátelským utkáním ve Veselí nad Lužnicí, kde byli na obou zápasových frontách úspěšní. Jen o dva dny později přijali malí Kohouti účast na turnaji O pohár Jana Srdínka v Benešově, kterého se zúčastnilo osm mužstev. Odtud si táborský tým přivezl jedno cenné vysoké vítězství nad Slavií Praha a konečné šesté místo.

Přátelsky ve Veselí (ročníky 2009 a 2010)


VESELÍ NAD LUŽNICÍ A – HC TÁBOR A 5:12

Branky Tábora: Eremiáš 5, Hořejší 3, Bouška 2, Janů, Kuchár.
Sestava táborského týmu: Zátopek, Eremiáš, Susko, Kuchár, Hořejší, Bouška, Janů.

VESELÍ NAD LUŽNICÍ B – HC TÁBOR B 3:11
Branky Tábora: Trnka 3, Dalibor 3, Janoušek 2, Folbergr, Králík, Severa.
Sestava táborského týmu: Trnka, Folbergr, Vondrák, Dalihod, Olonec, Králík, Janoušek, Severa.


Turnaj v Benešově (ročník 2009)


VODNÍ LVI BENEŠOV - HC TÁBOR 4:1

Branka Tábora: Kuchár.

HC TÁBOR – DUKLA JIHLAVA 1:16
Branka Tábora: Králík.

HC TÁBOR – SLAVIA PRAHA 14:1
Branky Tábora: Eremiáš 5, Janů 2, Fabišík 2, Lukeš 2, Susko, Kuchár, Trnka.

HC TÁBOR – TJ NERATOVICE 0:7 (o 5. místo)

KONEČNÉ POŘADÍ: 1. Motor České Budějovice, 2. Sparta Praha, 3. Dukla Jihlava, 4. Vodní lvi Benešov, 5. TJ Neratovice, 6. HC Tábor, 7. Slavia Praha 1, 8. Slavia Praha 2.

 Sestava táborského týmu: Malypetr - Eremiáš, Bouška, Susko, Kuchár, Hořejší, Janů, Zátopek, Fabišík, Králík,Trnka, Severa, Lukeš.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Táborští žáci na olympiádě

  Po 23.01. |

  V Krkonoších odstartovala v tomto týdnu Zimní olympiáda dětí a mládeže. V hokejovém výběru Jihočeského kraje má táborský hokej dvojí zastoupení v osobách Antonína Pufra a Matěje Slabého. Z pondělních zahajovacích zápasů vytěžili Jihočeši bod za remízu 2:2 s Vysočinou, Královéhradeckému kraji podlehli 1:4.  

  Více...
 • Dvě posily pro juniorku

  Pá 06.01. |

  V prvním letošním střetnutí regionální ligy juniorů na ledě Pelhřimova se v táborském týmu představí dvě nové, resp. staronové tváře. Z působení v juniorce královéhradeckého Mountfieldu, kam se přestěhoval z jihlavské Dukly, se domů k Jordánu vrátil odchovanec a někdejší tahoun extraligového dorostu HC Tábor Jan Nevšímal. Ryzím novicem na soupisce kohoutů je jiný útočník David Hohenberger z českobudějovického Motoru.  

 • Oliver Šatný na MS dvacítek!

  Po 12.12. |

  Brankář Oliver Šatný, soběslavský odchovanec, jenž svůj talent rozvíjel v žákovských týmech HC Tábor, nechybí v nominaci na blížící se mistrovství světa hokejistů do 20 let. Talentovaný gólman aktuálně září v barvách zámořského týmu Cape Breton hrajícího prestižní juniorskou QMJHL. Mezi náhradníky pro šampionát figurují odchovanci táborského hokeje a momentálně Bílý Tygr z Liberce Jakub Šedivý a mladoboleslavský Karel Křepelka

  Více...
 • David Gába v pondělí za Vsetín

  Po 05.12. |

  Táborský brankář David Gába znovu oblékne vsetínský dres. Při vleklých zdravotních potížích brankářů třetího týmu Chance ligy vypomůže mužstvu z Valašska v pondělním domácím střetnutí se Šumperkem.

 • Nová soutěž na Facebooku

  Pá 25.11. |

  Na našem Facebooku najdete novou tipovací soutěž o dvě vstupenky na středeční derby s Pískem a poukázku do svatebního salonu. 

Starší aktuality