1. TŘÍDA: Nejmenší naděje HCT dobyly Veselí a vzápětí bojovaly v Benešově

26.03.2016 00:38, autor: Pavel Šácha

Nejmladší benjamínci z táborské hokejové líhně už si zvykají na své první sportovní porážky, ale také vítězství. Důkazem toho jsou i jejich zatím poslední vystoupení.

Program uplynulého týdne otevřeli přátelským utkáním ve Veselí nad Lužnicí, kde byli na obou zápasových frontách úspěšní. Jen o dva dny později přijali malí Kohouti účast na turnaji O pohár Jana Srdínka v Benešově, kterého se zúčastnilo osm mužstev. Odtud si táborský tým přivezl jedno cenné vysoké vítězství nad Slavií Praha a konečné šesté místo.

Přátelsky ve Veselí (ročníky 2009 a 2010)


VESELÍ NAD LUŽNICÍ A – HC TÁBOR A 5:12

Branky Tábora: Eremiáš 5, Hořejší 3, Bouška 2, Janů, Kuchár.
Sestava táborského týmu: Zátopek, Eremiáš, Susko, Kuchár, Hořejší, Bouška, Janů.

VESELÍ NAD LUŽNICÍ B – HC TÁBOR B 3:11
Branky Tábora: Trnka 3, Dalibor 3, Janoušek 2, Folbergr, Králík, Severa.
Sestava táborského týmu: Trnka, Folbergr, Vondrák, Dalihod, Olonec, Králík, Janoušek, Severa.


Turnaj v Benešově (ročník 2009)


VODNÍ LVI BENEŠOV - HC TÁBOR 4:1

Branka Tábora: Kuchár.

HC TÁBOR – DUKLA JIHLAVA 1:16
Branka Tábora: Králík.

HC TÁBOR – SLAVIA PRAHA 14:1
Branky Tábora: Eremiáš 5, Janů 2, Fabišík 2, Lukeš 2, Susko, Kuchár, Trnka.

HC TÁBOR – TJ NERATOVICE 0:7 (o 5. místo)

KONEČNÉ POŘADÍ: 1. Motor České Budějovice, 2. Sparta Praha, 3. Dukla Jihlava, 4. Vodní lvi Benešov, 5. TJ Neratovice, 6. HC Tábor, 7. Slavia Praha 1, 8. Slavia Praha 2.

 Sestava táborského týmu: Malypetr - Eremiáš, Bouška, Susko, Kuchár, Hořejší, Janů, Zátopek, Fabišík, Králík,Trnka, Severa, Lukeš.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

 • Novinky k zimnímu stadionu v Táboře

  Pá 29.03. |

  Tábor chce letos vyměnit chladicí technologii na zimním stadionu. Oprava by neměla zpozdit začátek příští sezony. Je možné, že se při rekonstrukci mírně změní i parametry ledové plochy. Tvar hrací plochy bude odpovídat i kritériím pro mezinárodní zápasy, které by se pak v Táboře mohly konat. Město navíc plánuje výstavbu druhé ledové plochy, která by měla vzniknout v blízkosti zimního stadionu. 

  Více...
 • Letňany jsou ve čtvrtfinále

  Út 19.03. |

  Jediný gól z hole zkušeného Pavla Mrni rozhodl o vítězství Letňan v pondělním čtvrtém zápase osmifinálové série na ledě Děčína. Jeho trefa z šesté minuty prodloužení znamená pro hostující Letce postup do čtvrtfinále, ve kterém si to rozdají s ambiciózním Chomutovem.    

 • Trenérský štáb A-týmu doplní v play-off Milan Dančišin

  Po 11.03. |

  Na lavičce A-mužstva bude v letošním play-off druhé ligy působit trenérský triumvirát. Stávající kouče Richarda Loba a Jakuba Grofa doplní do trojice lodivod extraligového dorostu Milan Dančišin st., který už si letos práci na lavičce "áčka" vyzkoušel ve dvou utkáních. Popřejme trenérům i jejich týmu hodně zdaru.

 • K osmifinále mají blíže Benátky a Kobra

  Út 05.03. |

  Úterní zahajovací zápasy předkola play-off přiblížily k branám osmifinále oba hostující celky. Benátky nad Jizerou si odvezly vítězství 4:3 z Ústí nad Labem, Kobra Praha vyhrála 4:1 v Mostě. Odvetné zápasy se hrají ve čtvrtek 7. března od 18 hodin v Benátkách a v Praze.   

  Více...
Starší aktuality