2. TŘÍDA: Malí Kohouti bojovali u Vajgaru, domácím týmům ukradli jednu výhru

17.01.2018 00:31, autor: Pavel Šácha

Táborští benjamínci z přípravky C mají za sebou další výpravu za hokejovými zkušenostmi. Tentokrát se stal jejím cílem jindřichohradecký zimní stadion. Zatímco v konfrontaci s nadějemi Střelců tahali na obou polovinách hřiště za kratší konec, s Vajgarem si nezadali a porážku 5:11 převážili v paralelně hraném utkání vítězstvím 15:5.

Střelci Jindřichův Hradec A – HC Tábor A 9:1

Branka Tábora: Čaněk.

Střelci Jindřichův Hradec B – HC Tábor B 16:1

Branka Tábora: Frančík.

HC Tábor A – Vajgar Jindřichův Hradec 5:11

Branky Tábora: Hák 2, Bartáček 2, Smrčka.

HC Tábor B – Vajgar Jindřichův Hradec B 15:5

Branky Tábora: Janoušek 3, Šefčíková 3, Pejša 2, Janoušek 2, Samec, Novák, Noháč, Folberger, Frančík.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Táborští žáci na olympiádě

  Po 23.01. |

  V Krkonoších odstartovala v tomto týdnu Zimní olympiáda dětí a mládeže. V hokejovém výběru Jihočeského kraje má táborský hokej dvojí zastoupení v osobách Antonína Pufra a Matěje Slabého. Z pondělních zahajovacích zápasů vytěžili Jihočeši bod za remízu 2:2 s Vysočinou, Královéhradeckému kraji podlehli 1:4.  

  Více...
 • Dvě posily pro juniorku

  Pá 06.01. |

  V prvním letošním střetnutí regionální ligy juniorů na ledě Pelhřimova se v táborském týmu představí dvě nové, resp. staronové tváře. Z působení v juniorce královéhradeckého Mountfieldu, kam se přestěhoval z jihlavské Dukly, se domů k Jordánu vrátil odchovanec a někdejší tahoun extraligového dorostu HC Tábor Jan Nevšímal. Ryzím novicem na soupisce kohoutů je jiný útočník David Hohenberger z českobudějovického Motoru.  

 • Oliver Šatný na MS dvacítek!

  Po 12.12. |

  Brankář Oliver Šatný, soběslavský odchovanec, jenž svůj talent rozvíjel v žákovských týmech HC Tábor, nechybí v nominaci na blížící se mistrovství světa hokejistů do 20 let. Talentovaný gólman aktuálně září v barvách zámořského týmu Cape Breton hrajícího prestižní juniorskou QMJHL. Mezi náhradníky pro šampionát figurují odchovanci táborského hokeje a momentálně Bílý Tygr z Liberce Jakub Šedivý a mladoboleslavský Karel Křepelka

  Více...
 • David Gába v pondělí za Vsetín

  Po 05.12. |

  Táborský brankář David Gába znovu oblékne vsetínský dres. Při vleklých zdravotních potížích brankářů třetího týmu Chance ligy vypomůže mužstvu z Valašska v pondělním domácím střetnutí se Šumperkem.

 • Nová soutěž na Facebooku

  Pá 25.11. |

  Na našem Facebooku najdete novou tipovací soutěž o dvě vstupenky na středeční derby s Pískem a poukázku do svatebního salonu. 

Starší aktuality