2. TŘÍDA: Naděje z přípravky C sbíraly ostruhy v Rakousku i na domácím ledě

16.11.2016 18:18, autor: Pavel Šácha

Táborští hokejoví benjamínci z přípravky C (2. třídy) mají na podzim hodně napilno. Po říjnové účasti na turnaji v Benešově (6. místo) a přátelském duelu s Příbramí (10:2) se o prvním listopadovém víkendu vypravili za hranice České republiky, přesněji do rakouského Salzburgu. A aby toho nebylo málo, o uplynulém víkendu si to malí Kohouti rozdali v domácím turnaji s vrstevníky ze Soběslavi a Milevska.

2. TŘÍDA: Naděje z přípravky C sbíraly ostruhy v Rakousku i na domácím ledě

Turnaj v Salcburku

Na své rakouské výpravě si táborské naděje připsaly dvě vysoké výhry nad domácími výběry, a jen druhý jihočeský účastník z Milevska byl tentokrát nad jejich síly.

HC Tábor – EC Red Bull Salzburg W  9:2

Branky Tábora: Eremiáš 3, Kuchár 3, Matěj Susko 2, Severa.

HC Tábor – EC Red Bull Salzburg B 17:3

Branky Tábora: Hořejší 5, Eremiáš 4, Kuchár 3, Severa 2, Matěj Susko, Bouška, Zátopek.

HC Tábor – HC Milevsko 2010  3:8

Branky Tábora: Eremiáš 2, Matěj Susko.

Konečné pořadí: 1. HC Milevsko 2010, 2. HC Tábor, 3. EC Red Bull Salzburg W, 4. EC Red Bull Salzburg B.

Sestava táborského týmu: Malypetr - Eremiáš, Janů, Matěj Susko, Kuchár, Zátopek, Bouška, Švadlena, Severa.

Miniturnaj v Táboře

Táborský turnaj sezval  po dvou týmech Tábora, Soběslavi a Milevska. Hrálo se systémem každý s každým na 3 x 15 minut se čtyřmi (A), resp. třemi (B) hráči na obou stranách.

TURNAJ B


HC Tábor  B - HC Milevsko 2010 B  4:6

Branky Tábora: Vošta 2, Martin Susko, Trnka.

HC Tábor B – OLH Spartak Soběslav B 14:6 

Branky Tábora: Martin Susko 6, Trnka 3, Janoušek 2, Vošta 2, Vondrák.

Sestava táborského týmu B: Marek Hemza - Martin Susko,  Daniel Trnka, Josef Vondrák, Matyáš Krch, Jakub Janoušek, Adam Králík, David Vošta, Denis Dalibor.

TURNAJ A

 HC Tábor A - HC Milevsko 2010 A 10:10

 Branky Tábora: Eremiáš 5, Matěj Susko 2, Bouška, Hořejší, Švadlena.

 HC Tábor A - OLH Spartak Soběslav A 8:11

Branky: Eremiáš 4, Hořejší 3, Bouška.

Sestava táborského týmu A: Pavel Malypetr -Vít  Eremiáš, Martin Kuchár, Jakub Hořejší, Matěj Bouška, Erik Zátopek, Matěj Susko, Matěj Severa, Vojtěch Janů, Adam Švadlena.

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
Starší aktuality