2. TŘÍDA: Naděje z přípravky C sbíraly ostruhy v Rakousku i na domácím ledě

16.11.2016 18:18, autor: Pavel Šácha

Táborští hokejoví benjamínci z přípravky C (2. třídy) mají na podzim hodně napilno. Po říjnové účasti na turnaji v Benešově (6. místo) a přátelském duelu s Příbramí (10:2) se o prvním listopadovém víkendu vypravili za hranice České republiky, přesněji do rakouského Salzburgu. A aby toho nebylo málo, o uplynulém víkendu si to malí Kohouti rozdali v domácím turnaji s vrstevníky ze Soběslavi a Milevska.

2. TŘÍDA: Naděje z přípravky C sbíraly ostruhy v Rakousku i na domácím ledě

Turnaj v Salcburku

Na své rakouské výpravě si táborské naděje připsaly dvě vysoké výhry nad domácími výběry, a jen druhý jihočeský účastník z Milevska byl tentokrát nad jejich síly.

HC Tábor – EC Red Bull Salzburg W  9:2

Branky Tábora: Eremiáš 3, Kuchár 3, Matěj Susko 2, Severa.

HC Tábor – EC Red Bull Salzburg B 17:3

Branky Tábora: Hořejší 5, Eremiáš 4, Kuchár 3, Severa 2, Matěj Susko, Bouška, Zátopek.

HC Tábor – HC Milevsko 2010  3:8

Branky Tábora: Eremiáš 2, Matěj Susko.

Konečné pořadí: 1. HC Milevsko 2010, 2. HC Tábor, 3. EC Red Bull Salzburg W, 4. EC Red Bull Salzburg B.

Sestava táborského týmu: Malypetr - Eremiáš, Janů, Matěj Susko, Kuchár, Zátopek, Bouška, Švadlena, Severa.

Miniturnaj v Táboře

Táborský turnaj sezval  po dvou týmech Tábora, Soběslavi a Milevska. Hrálo se systémem každý s každým na 3 x 15 minut se čtyřmi (A), resp. třemi (B) hráči na obou stranách.

TURNAJ B


HC Tábor  B - HC Milevsko 2010 B  4:6

Branky Tábora: Vošta 2, Martin Susko, Trnka.

HC Tábor B – OLH Spartak Soběslav B 14:6 

Branky Tábora: Martin Susko 6, Trnka 3, Janoušek 2, Vošta 2, Vondrák.

Sestava táborského týmu B: Marek Hemza - Martin Susko,  Daniel Trnka, Josef Vondrák, Matyáš Krch, Jakub Janoušek, Adam Králík, David Vošta, Denis Dalibor.

TURNAJ A

 HC Tábor A - HC Milevsko 2010 A 10:10

 Branky Tábora: Eremiáš 5, Matěj Susko 2, Bouška, Hořejší, Švadlena.

 HC Tábor A - OLH Spartak Soběslav A 8:11

Branky: Eremiáš 4, Hořejší 3, Bouška.

Sestava táborského týmu A: Pavel Malypetr -Vít  Eremiáš, Martin Kuchár, Jakub Hořejší, Matěj Bouška, Erik Zátopek, Matěj Susko, Matěj Severa, Vojtěch Janů, Adam Švadlena.

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Táborští žáci na olympiádě

  Po 23.01. |

  V Krkonoších odstartovala v tomto týdnu Zimní olympiáda dětí a mládeže. V hokejovém výběru Jihočeského kraje má táborský hokej dvojí zastoupení v osobách Antonína Pufra a Matěje Slabého. Z pondělních zahajovacích zápasů vytěžili Jihočeši bod za remízu 2:2 s Vysočinou, Královéhradeckému kraji podlehli 1:4.  

  Více...
 • Dvě posily pro juniorku

  Pá 06.01. |

  V prvním letošním střetnutí regionální ligy juniorů na ledě Pelhřimova se v táborském týmu představí dvě nové, resp. staronové tváře. Z působení v juniorce královéhradeckého Mountfieldu, kam se přestěhoval z jihlavské Dukly, se domů k Jordánu vrátil odchovanec a někdejší tahoun extraligového dorostu HC Tábor Jan Nevšímal. Ryzím novicem na soupisce kohoutů je jiný útočník David Hohenberger z českobudějovického Motoru.  

 • Oliver Šatný na MS dvacítek!

  Po 12.12. |

  Brankář Oliver Šatný, soběslavský odchovanec, jenž svůj talent rozvíjel v žákovských týmech HC Tábor, nechybí v nominaci na blížící se mistrovství světa hokejistů do 20 let. Talentovaný gólman aktuálně září v barvách zámořského týmu Cape Breton hrajícího prestižní juniorskou QMJHL. Mezi náhradníky pro šampionát figurují odchovanci táborského hokeje a momentálně Bílý Tygr z Liberce Jakub Šedivý a mladoboleslavský Karel Křepelka

  Více...
 • David Gába v pondělí za Vsetín

  Po 05.12. |

  Táborský brankář David Gába znovu oblékne vsetínský dres. Při vleklých zdravotních potížích brankářů třetího týmu Chance ligy vypomůže mužstvu z Valašska v pondělním domácím střetnutí se Šumperkem.

 • Nová soutěž na Facebooku

  Pá 25.11. |

  Na našem Facebooku najdete novou tipovací soutěž o dvě vstupenky na středeční derby s Pískem a poukázku do svatebního salonu. 

Starší aktuality