2. TŘÍDA: Naděje z přípravky C sbíraly ostruhy v Rakousku i na domácím ledě

16.11.2016 18:18, autor: Pavel Šácha

Táborští hokejoví benjamínci z přípravky C (2. třídy) mají na podzim hodně napilno. Po říjnové účasti na turnaji v Benešově (6. místo) a přátelském duelu s Příbramí (10:2) se o prvním listopadovém víkendu vypravili za hranice České republiky, přesněji do rakouského Salzburgu. A aby toho nebylo málo, o uplynulém víkendu si to malí Kohouti rozdali v domácím turnaji s vrstevníky ze Soběslavi a Milevska.

2. TŘÍDA: Naděje z přípravky C sbíraly ostruhy v Rakousku i na domácím ledě

Turnaj v Salcburku

Na své rakouské výpravě si táborské naděje připsaly dvě vysoké výhry nad domácími výběry, a jen druhý jihočeský účastník z Milevska byl tentokrát nad jejich síly.

HC Tábor – EC Red Bull Salzburg W  9:2

Branky Tábora: Eremiáš 3, Kuchár 3, Matěj Susko 2, Severa.

HC Tábor – EC Red Bull Salzburg B 17:3

Branky Tábora: Hořejší 5, Eremiáš 4, Kuchár 3, Severa 2, Matěj Susko, Bouška, Zátopek.

HC Tábor – HC Milevsko 2010  3:8

Branky Tábora: Eremiáš 2, Matěj Susko.

Konečné pořadí: 1. HC Milevsko 2010, 2. HC Tábor, 3. EC Red Bull Salzburg W, 4. EC Red Bull Salzburg B.

Sestava táborského týmu: Malypetr - Eremiáš, Janů, Matěj Susko, Kuchár, Zátopek, Bouška, Švadlena, Severa.

Miniturnaj v Táboře

Táborský turnaj sezval  po dvou týmech Tábora, Soběslavi a Milevska. Hrálo se systémem každý s každým na 3 x 15 minut se čtyřmi (A), resp. třemi (B) hráči na obou stranách.

TURNAJ B


HC Tábor  B - HC Milevsko 2010 B  4:6

Branky Tábora: Vošta 2, Martin Susko, Trnka.

HC Tábor B – OLH Spartak Soběslav B 14:6 

Branky Tábora: Martin Susko 6, Trnka 3, Janoušek 2, Vošta 2, Vondrák.

Sestava táborského týmu B: Marek Hemza - Martin Susko,  Daniel Trnka, Josef Vondrák, Matyáš Krch, Jakub Janoušek, Adam Králík, David Vošta, Denis Dalibor.

TURNAJ A

 HC Tábor A - HC Milevsko 2010 A 10:10

 Branky Tábora: Eremiáš 5, Matěj Susko 2, Bouška, Hořejší, Švadlena.

 HC Tábor A - OLH Spartak Soběslav A 8:11

Branky: Eremiáš 4, Hořejší 3, Bouška.

Sestava táborského týmu A: Pavel Malypetr -Vít  Eremiáš, Martin Kuchár, Jakub Hořejší, Matěj Bouška, Erik Zátopek, Matěj Susko, Matěj Severa, Vojtěch Janů, Adam Švadlena.

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Dominik Pavlát znovu v nominaci NT

  Čt 07.12. |

  Táborský odchovanec Dominik Pavlát znovu dostává příležitost prodat svůj um a skvělou formu na mezinárdoní scéně. Trenér českého národního týmu Radim Rulík nezapomněl na jeho výtečný výkon z Finska a zařadil současnou brankářskou oporu Plzně do nominace na nadcházející Švýcarské hokejové hry. Přejeme hodně štěstí, Dominiku! 

  Více...
 • Oliver Šatný v Litoměřicích

  Ne 26.11. |

  Brankář Oliver Šatný, pod jehož sportovním růstem je podepsaná táborská hokejová líheň, se stal novou posilou prvoligových Litoměřic. Dvacetiletý mládežnický reprezentant má za sebou dvě zámořské sezony a krátký letošní pobyt v Kolíně, kde však do zápasového kolotoče nenaskočil. Popřejme mu v novém působišti hodně štěstí!

  Více...
 • Milan Mazanec převzal hokejisty Písku

  Po 13.11. |

  Novým šéfem druholigové lavičky IHC Králové Písek se stal Milan Mazanec. Sedmapadesátiletý ostřílený kouč a někdejší hráčská ikona píseckého hokeje strávil posledních pět sezon v Německu a nyní u Otavy nahrazuje odvolaného Jana Trummera. Připomeňme, že Milan Mazanec vedl v sezoně 2005-2006 také táborské druholigové A-mužstvo. 

 • David Gába v dresu Jihlavy

  So 11.11. |

  Táborský gólman David Gába opět okusí atmosféru Chance ligy. Při problémech jihlavských brankářů vypomůže Dukle v nedělním domácím utkání s Litoměřicemi.

 • Patrik Zayml v barvách Písku

  St 08.11. |

  Zkušený útočník Patrik Zayml načas vystoupil ze služeb táborského A-mužstva. Už o uplynulém víkendu odehrál jedno utkání krajské ligy za jindřichohradecké Střelce, kam má do 28. prosince vyřízené hostování. Další adresu ovšem aktuálně našel i o patro výš a formou střídavých startů bude působit i v druholigovém Písku. Za Krále nastoupí už ve středečním večerním střetnutí na ledě favorizovaného Baníku Příbram.  

Starší aktuality