2. TŘÍDA: Táborští benjamínci u Otavy své trenéry ani fanoušky nepotěšili

23.11.2017 18:44, autor: Pavel Šácha

Nejmenší hokejisté táborského HC si dojeli pro další herní zkušenosti do Strakonic, kde si to rozdaly se stejně starými výběry domácího HC a Slavoje Český Krumlov.

HC Tábor A – Slavoj Český Krumlov A 2:21

Branky Tábora: Hák, Bartáček.

HC Tábor B – Slavoj Český Krumlov B 3:16

Branky Tábora: Dvořák 2, Noháč.

HC Tábor A – HC Strakonice A 7:3

Branky Tábora: Keltner 2, Miadok 2, Bartáček 2, Olonets.

HC Tábor B – HC Strakonice B 2:15

Branky Tábora: Samec, Šefčíková.

Radek Pechánek, trenér 2. třídy HC Tábor: „Tyto mistrovské zápasy se nám bohužel hrubě nepovedly. Absolutně nejsme spokojeni s výkonem, nasazením ani bojovností všech hráčů. V předchozích utkáních jsme zahráli vcelku dobře, ale tyhle zápasy nás rychle a tvrdě vrátily na zem. Pokud nezvýšíme nasazení, disciplínu a chuť do hry jak v zápasech, tak i v trénincích, nikam se neposuneme.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Dominik Pavlát v roli jedničky

  Ne 19.03. |

  Nesmírně cennou zkušenost, bohužel se smutnou tečkou, má za sebou třiadvacetiletý brankář Dominik Pavlát. Gólman z táborské hokejové líhně se ve své třetí plnohodnotné extraligové sezoně obsadil do role jedničky plzeňské Škodovky pro předkolo play-off proti Liberci. Výbornými výkony držel svůj tým v naději na postup do čtvrtfinále a hýčkal si úspěšnost 92,5%, nakonec ale jeho tým padl v prodloužení rozhodující páté bitvy a sezona pro něj skončila.   

 • V PÁTEK 17.3. DO PŘÍBRAMI!

  Pá 10.03. |

  Fanclub HC Tábor vypravuje autobus na čtvrté osmifinálové utkání v Příbrami, které se hraje v pátek 17. března od 18.30 hodin. Cena: 200 - 300 Kč (velký autobus při počtu min. 45 osob), případně 160 Kč (malý autobus). Sraz: v 16.30 hodin u zimního stadionu v Táboře. Odjezd: 16.45 hodin. Zájemci se mohou hlásit formou SMS zprávy na telefonních číslech 606 189 129 či 720 275 194. Do zprávy je nutné uvést jméno, příjmení a počet osob.   

 • JÍZDNÍ ŘÁD II. LIGY

  Pá 03.03. |

  Web hokej.cz přinesl pohled na další program a systém play-off druhé hokejové ligy.

  Více...
 • Blesková anketa na webu

  Po 27.02. |

  Ve středu zapečetí táborští hokejisté dlohodobou fázi druhé ligy a poznají svého soupeře pro play-off. Zápas s Ústím rozhodne o tom, z jaké pozice do vyřazovacích bojů vyrukují. Stále ještě jsou ve hře tři varianty... Jaká z nich podle vás vejde v platnost? Hlasujte v anketě na tomto webu. 

 • Aleš Krátoška na Hokej.cz

  Pá 24.02. |

  Web hokej,.cz zveřejnil rozhovor s generálním manažerem našeho klubu Alešem Krátoškou. Co všechno v něm zaznělo?

  Více...
Starší aktuality