2. TŘÍDA: Táborští benjamínci u Otavy své trenéry ani fanoušky nepotěšili

23.11.2017 18:44, autor: Pavel Šácha

Nejmenší hokejisté táborského HC si dojeli pro další herní zkušenosti do Strakonic, kde si to rozdaly se stejně starými výběry domácího HC a Slavoje Český Krumlov.

HC Tábor A – Slavoj Český Krumlov A 2:21

Branky Tábora: Hák, Bartáček.

HC Tábor B – Slavoj Český Krumlov B 3:16

Branky Tábora: Dvořák 2, Noháč.

HC Tábor A – HC Strakonice A 7:3

Branky Tábora: Keltner 2, Miadok 2, Bartáček 2, Olonets.

HC Tábor B – HC Strakonice B 2:15

Branky Tábora: Samec, Šefčíková.

Radek Pechánek, trenér 2. třídy HC Tábor: „Tyto mistrovské zápasy se nám bohužel hrubě nepovedly. Absolutně nejsme spokojeni s výkonem, nasazením ani bojovností všech hráčů. V předchozích utkáních jsme zahráli vcelku dobře, ale tyhle zápasy nás rychle a tvrdě vrátily na zem. Pokud nezvýšíme nasazení, disciplínu a chuť do hry jak v zápasech, tak i v trénincích, nikam se neposuneme.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Oliver Šatný v Litoměřicích

  Ne 26.11. |

  Brankář Oliver Šatný, pod jehož sportovním růstem je podepsaná táborská hokejová líheň, se stal novou posilou prvoligových Litoměřic. Dvacetiletý mládežnický reprezentant má za sebou dvě zámořské sezony a krátký letošní pobyt v Kolíně, kde však do zápasového kolotoče nenaskočil. Popřejme mu v novém působišti hodně štěstí!

  Více...
 • Milan Mazanec převzal hokejisty Písku

  Po 13.11. |

  Novým šéfem druholigové lavičky IHC Králové Písek se stal Milan Mazanec. Sedmapadesátiletý ostřílený kouč a někdejší hráčská ikona píseckého hokeje strávil posledních pět sezon v Německu a nyní u Otavy nahrazuje odvolaného Jana Trummera. Připomeňme, že Milan Mazanec vedl v sezoně 2005-2006 také táborské druholigové A-mužstvo. 

 • David Gába v dresu Jihlavy

  So 11.11. |

  Táborský gólman David Gába opět okusí atmosféru Chance ligy. Při problémech jihlavských brankářů vypomůže Dukle v nedělním domácím utkání s Litoměřicemi.

 • Patrik Zayml v barvách Písku

  St 08.11. |

  Zkušený útočník Patrik Zayml načas vystoupil ze služeb táborského A-mužstva. Už o uplynulém víkendu odehrál jedno utkání krajské ligy za jindřichohradecké Střelce, kam má do 28. prosince vyřízené hostování. Další adresu ovšem aktuálně našel i o patro výš a formou střídavých startů bude působit i v druholigovém Písku. Za Krále nastoupí už ve středečním večerním střetnutí na ledě favorizovaného Baníku Příbram.  

 • Dominik Pavlát s reprezentací na Karjalu!

  St 01.11. |

  Klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se díky výborným výkonům v brance plzeňské Škodovky ocitl v nominaci reprezentačního A-týmu pro turnaj Karjala Cup ve Finsku. Akci absolvuje v tandemu s dalším mladým gólmanem Jakubem Málkem. 

  Více...
Starší aktuality