2. TŘÍDA TURNAJOVĚ: Zlatý vánoční úspěch benjamínků HCT v Ledči nad Sázavou

01.01.2017 21:18, autor: Pavel Šácha

Mladičké naděje táborského klubu se bezprostředně po svátcích vypravily na velmi kvalitně obsazený Vánoční turnaj do Ledče nad Sázavou. Už v základní skupině ověnčily všechna svá utkání vítězstvím a třešničkou na dortu se stal finálový triumf nad libereckými Bílými Tygry po samostatných nájezdech. Hattrickem se ve všech čtyřech zápasech blýskl Vít Eremiáš.

2. TŘÍDA TURNAJOVĚ: Zlatý vánoční úspěch benjamínků HCT v Ledči nad Sázavou


VÝSLEDKY (hrálo se na 3 x 10 minut hrubého času) – základní skupina: - Spartak Velká Bíteš 11:1 (Eremiáš 3, Hořejší 3, Severa 2, Janů 2, Kuchár), - Be The Best (Slovensko) 3:1 (Eremiáš 3), - Dukla Jihlava 8:4 (Eremiáš 3, Bouška 2, Severa, Janů, Martin Susko). Finále: - Bílí Tygři Liberec 6:5 po SN (Eremiáš 3, Vošta, Matěj Susko).

KONEČNÉ POŘADÍ: 1. HC Tábor, 2. Bílí Tygři Liberec, 3. SKLH Žďár nad Sázavou, 4. Be The Best, 5. Dukla Jihlava, 6. Slavoj Zbraslav, 7. Spartak Velká Bíteš, 8. HC Ledeč nad Sázavou.

Sestava táborského týmu: Malypetr - Eremiáš, Kuchár, Severa, Trnka, Matěj Susko, Zátopek, Bouška, Janů, Hořejší, Martin Susko, Švadlena, Vošta).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Táborští žáci na olympiádě

  Po 23.01. |

  V Krkonoších odstartovala v tomto týdnu Zimní olympiáda dětí a mládeže. V hokejovém výběru Jihočeského kraje má táborský hokej dvojí zastoupení v osobách Antonína Pufra a Matěje Slabého. Z pondělních zahajovacích zápasů vytěžili Jihočeši bod za remízu 2:2 s Vysočinou, Královéhradeckému kraji podlehli 1:4.  

  Více...
 • Dvě posily pro juniorku

  Pá 06.01. |

  V prvním letošním střetnutí regionální ligy juniorů na ledě Pelhřimova se v táborském týmu představí dvě nové, resp. staronové tváře. Z působení v juniorce královéhradeckého Mountfieldu, kam se přestěhoval z jihlavské Dukly, se domů k Jordánu vrátil odchovanec a někdejší tahoun extraligového dorostu HC Tábor Jan Nevšímal. Ryzím novicem na soupisce kohoutů je jiný útočník David Hohenberger z českobudějovického Motoru.  

 • Oliver Šatný na MS dvacítek!

  Po 12.12. |

  Brankář Oliver Šatný, soběslavský odchovanec, jenž svůj talent rozvíjel v žákovských týmech HC Tábor, nechybí v nominaci na blížící se mistrovství světa hokejistů do 20 let. Talentovaný gólman aktuálně září v barvách zámořského týmu Cape Breton hrajícího prestižní juniorskou QMJHL. Mezi náhradníky pro šampionát figurují odchovanci táborského hokeje a momentálně Bílý Tygr z Liberce Jakub Šedivý a mladoboleslavský Karel Křepelka

  Více...
 • David Gába v pondělí za Vsetín

  Po 05.12. |

  Táborský brankář David Gába znovu oblékne vsetínský dres. Při vleklých zdravotních potížích brankářů třetího týmu Chance ligy vypomůže mužstvu z Valašska v pondělním domácím střetnutí se Šumperkem.

 • Nová soutěž na Facebooku

  Pá 25.11. |

  Na našem Facebooku najdete novou tipovací soutěž o dvě vstupenky na středeční derby s Pískem a poukázku do svatebního salonu. 

Starší aktuality