2. TŘÍDA TURNAJOVĚ: Zlatý vánoční úspěch benjamínků HCT v Ledči nad Sázavou

01.01.2017 21:18, autor: Pavel Šácha

Mladičké naděje táborského klubu se bezprostředně po svátcích vypravily na velmi kvalitně obsazený Vánoční turnaj do Ledče nad Sázavou. Už v základní skupině ověnčily všechna svá utkání vítězstvím a třešničkou na dortu se stal finálový triumf nad libereckými Bílými Tygry po samostatných nájezdech. Hattrickem se ve všech čtyřech zápasech blýskl Vít Eremiáš.

2. TŘÍDA TURNAJOVĚ: Zlatý vánoční úspěch benjamínků HCT v Ledči nad Sázavou


VÝSLEDKY (hrálo se na 3 x 10 minut hrubého času) – základní skupina: - Spartak Velká Bíteš 11:1 (Eremiáš 3, Hořejší 3, Severa 2, Janů 2, Kuchár), - Be The Best (Slovensko) 3:1 (Eremiáš 3), - Dukla Jihlava 8:4 (Eremiáš 3, Bouška 2, Severa, Janů, Martin Susko). Finále: - Bílí Tygři Liberec 6:5 po SN (Eremiáš 3, Vošta, Matěj Susko).

KONEČNÉ POŘADÍ: 1. HC Tábor, 2. Bílí Tygři Liberec, 3. SKLH Žďár nad Sázavou, 4. Be The Best, 5. Dukla Jihlava, 6. Slavoj Zbraslav, 7. Spartak Velká Bíteš, 8. HC Ledeč nad Sázavou.

Sestava táborského týmu: Malypetr - Eremiáš, Kuchár, Severa, Trnka, Matěj Susko, Zátopek, Bouška, Janů, Hořejší, Martin Susko, Švadlena, Vošta).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

 • Novinky k zimnímu stadionu v Táboře

  Pá 29.03. |

  Tábor chce letos vyměnit chladicí technologii na zimním stadionu. Oprava by neměla zpozdit začátek příští sezony. Je možné, že se při rekonstrukci mírně změní i parametry ledové plochy. Tvar hrací plochy bude odpovídat i kritériím pro mezinárodní zápasy, které by se pak v Táboře mohly konat. Město navíc plánuje výstavbu druhé ledové plochy, která by měla vzniknout v blízkosti zimního stadionu. 

  Více...
 • Letňany jsou ve čtvrtfinále

  Út 19.03. |

  Jediný gól z hole zkušeného Pavla Mrni rozhodl o vítězství Letňan v pondělním čtvrtém zápase osmifinálové série na ledě Děčína. Jeho trefa z šesté minuty prodloužení znamená pro hostující Letce postup do čtvrtfinále, ve kterém si to rozdají s ambiciózním Chomutovem.    

 • Trenérský štáb A-týmu doplní v play-off Milan Dančišin

  Po 11.03. |

  Na lavičce A-mužstva bude v letošním play-off druhé ligy působit trenérský triumvirát. Stávající kouče Richarda Loba a Jakuba Grofa doplní do trojice lodivod extraligového dorostu Milan Dančišin st., který už si letos práci na lavičce "áčka" vyzkoušel ve dvou utkáních. Popřejme trenérům i jejich týmu hodně zdaru.

Starší aktuality