2. TŘÍDA TURNAJOVĚ: Zlatý vánoční úspěch benjamínků HCT v Ledči nad Sázavou

01.01.2017 21:18, autor: Pavel Šácha

Mladičké naděje táborského klubu se bezprostředně po svátcích vypravily na velmi kvalitně obsazený Vánoční turnaj do Ledče nad Sázavou. Už v základní skupině ověnčily všechna svá utkání vítězstvím a třešničkou na dortu se stal finálový triumf nad libereckými Bílými Tygry po samostatných nájezdech. Hattrickem se ve všech čtyřech zápasech blýskl Vít Eremiáš.

2. TŘÍDA TURNAJOVĚ: Zlatý vánoční úspěch benjamínků HCT v Ledči nad Sázavou


VÝSLEDKY (hrálo se na 3 x 10 minut hrubého času) – základní skupina: - Spartak Velká Bíteš 11:1 (Eremiáš 3, Hořejší 3, Severa 2, Janů 2, Kuchár), - Be The Best (Slovensko) 3:1 (Eremiáš 3), - Dukla Jihlava 8:4 (Eremiáš 3, Bouška 2, Severa, Janů, Martin Susko). Finále: - Bílí Tygři Liberec 6:5 po SN (Eremiáš 3, Vošta, Matěj Susko).

KONEČNÉ POŘADÍ: 1. HC Tábor, 2. Bílí Tygři Liberec, 3. SKLH Žďár nad Sázavou, 4. Be The Best, 5. Dukla Jihlava, 6. Slavoj Zbraslav, 7. Spartak Velká Bíteš, 8. HC Ledeč nad Sázavou.

Sestava táborského týmu: Malypetr - Eremiáš, Kuchár, Severa, Trnka, Matěj Susko, Zátopek, Bouška, Janů, Hořejší, Martin Susko, Švadlena, Vošta).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Anketa k letošnímu MS

  Ne 14.05. |

  Sledujete světový šampionát ve Finsku a Lotyšsku? Fandíte českému týmu? Jak myslíte, že na letošním vrcholném turnaji dopadne? Vyjádřete se v anketě na hlavní stránce webu HCT. 

 • Začala suchá příprava mládeže

  Út 02.05. |

  S příchodem května zazněl pomyslný startovní výstřel letní přípravy většiny mládežnických výběrů HC Tábor. Některé z nich mají na povel noví trenéři.

  Více...
 • ROZHOVOR S ARPÁDEM GYÖRIM

  Ne 30.04. |

  Táborský deník přinesl na svém webu obsáhlý rozhovor s trenérem Arpádem Györim o jeho působení doma v Táboře i o nové českobudějovické výzvě.

  Více...
 • Táborská stopa na MS "18"

  St 19.04. |

  Mistrovství světa hokejistů do 18 let, které startuje už ve čtvrtek ve švýcarských městech Basilej a Porrentruy, ponese také drobnou táborskou stopu. V nominaci českého národního týmu na tento šampionát figuruje také obránce Josef Eichler, jenž po čtyři sezony rozvíjel svůj talent právě v barvách HC Tábor. Právě díky svému rozkvětu u Jordánu se tento sedmnáctiletý benešovský rodák odrazil k angažmá v plzeňské Škodovce, kde mu poctivé služby vynesly místo v kádru reprezentační „osmnáctky“.  

 • Hokejová anketní želízka

  So 08.04. |

  V sále Střelnice se v sobotu 15. dubna uskuteční slavnostní vyhlášení nejúspěšnějších sportovců okresu Tábor za rok 2022. Mezi kolektivy bude horkým aspirantem na prvenství A-tým HC Tábor, který v daném roce dovedl své tažení až k triumfu ve druhé lize a účasti v baráži o vyšší soutěž. V kategorii jednotlivců zastupuje táborský hokej kapitán úspěšného týmu Radek Seidl.   

Starší aktuality