3. TŘÍDA: Kohoutí naděje na domácí Veselí nevyzrály, nad Soběslaví ale zvítězily

06.11.2017 19:25, autor: Pavel Šácha

Hráči táborské 3. třídy mají za sebou svůj čtvrtý mistrovský turnaj. Na veselském ledě vládla domácí Lokomotiva, ale v zápasech se Spartakem Soběslav už si svěřenci trenérů Zátopka, Prštického a Suska zapsali do statistik vítězství.

Loko Veselí nad Lužnicí A – HC Tábor A 11:5

Branky Tábora: Fabišík 2, Švadlena, Hořejší, Kuchár.

HC Tábor A  – Spartak Soběslav A 6:2

Branky Tábora: Kuchár 2, Fabišík, Bouška, Hořejší, Švadlena.

Sestava táborského týmu: Malypetr – Hořejší, Kuchár, Martin Susko, Lukeš, Švadlena, Zátopek, Čaněk, Fabišík, Bouška.

Loko Veselí nad Lužnicí B – HC Tábor B 16:7

Branky Tábora: Douda 3, Matěj Susko 2, Janů, Hemza.

HC Tábor B  – Spartak Soběslav B 11:6

Branky Tábora: Matěj Susko 4, Janů 3, Severa 2, Vondrák, Trnka.

Sestava táborského týmu: Vošta – Matěj Susko, Severa, Králík, Hrobský, Janoušek, Janů, Trnka, Vondrák, Dalihod, Douda, Krch, Hemza.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Táborští žáci na olympiádě

  Po 23.01. |

  V Krkonoších odstartovala v tomto týdnu Zimní olympiáda dětí a mládeže. V hokejovém výběru Jihočeského kraje má táborský hokej dvojí zastoupení v osobách Antonína Pufra a Matěje Slabého. Z pondělních zahajovacích zápasů vytěžili Jihočeši bod za remízu 2:2 s Vysočinou, Královéhradeckému kraji podlehli 1:4.  

  Více...
 • Dvě posily pro juniorku

  Pá 06.01. |

  V prvním letošním střetnutí regionální ligy juniorů na ledě Pelhřimova se v táborském týmu představí dvě nové, resp. staronové tváře. Z působení v juniorce královéhradeckého Mountfieldu, kam se přestěhoval z jihlavské Dukly, se domů k Jordánu vrátil odchovanec a někdejší tahoun extraligového dorostu HC Tábor Jan Nevšímal. Ryzím novicem na soupisce kohoutů je jiný útočník David Hohenberger z českobudějovického Motoru.  

 • Oliver Šatný na MS dvacítek!

  Po 12.12. |

  Brankář Oliver Šatný, soběslavský odchovanec, jenž svůj talent rozvíjel v žákovských týmech HC Tábor, nechybí v nominaci na blížící se mistrovství světa hokejistů do 20 let. Talentovaný gólman aktuálně září v barvách zámořského týmu Cape Breton hrajícího prestižní juniorskou QMJHL. Mezi náhradníky pro šampionát figurují odchovanci táborského hokeje a momentálně Bílý Tygr z Liberce Jakub Šedivý a mladoboleslavský Karel Křepelka

  Více...
 • David Gába v pondělí za Vsetín

  Po 05.12. |

  Táborský brankář David Gába znovu oblékne vsetínský dres. Při vleklých zdravotních potížích brankářů třetího týmu Chance ligy vypomůže mužstvu z Valašska v pondělním domácím střetnutí se Šumperkem.

 • Nová soutěž na Facebooku

  Pá 25.11. |

  Na našem Facebooku najdete novou tipovací soutěž o dvě vstupenky na středeční derby s Pískem a poukázku do svatebního salonu. 

Starší aktuality