3. TŘÍDA: Mohutná kanonáda vynesla nadějím táborského HC (jen) tři vítězství

06.02.2018 20:13, autor: Pavel Šácha

Hráči táborské přípravky B se vydali za dalšími turnajovými zkušenostmi do Veselí nad Lužnicí a v zápasech si domácí Lokomotivou a Motorem České Budějovice si s chutí zastříleli. V jednom případě jim to ale na vítězství nestačilo, neboť hráči Motoru dokázali dát o gól víc.

Lokomotiva Veselí nad Lužnicí A - HC Tábor A 4:13

Branky Tábora: Mareš 7, Lukeš 4, Kuchár, Čaněk. 

HC Tábor A – ČEZ Motor České Budějovice A 15:9

Branky Tábora: Mareš 4, Kuchár 3, Čaněk 3, Bouška 2, Douda, Severa, Lukeš. 

Sestava táborského týmu: Malypetr – Kuchár, Čaněk, Douda, Mareš, Zátopek, Severa, Bouška, Lukeš.

Lokomotiva Veselí nad Lužnicí B – HC Tábor B 4:16

Branky Tábora: Matěj Susko 8, Janů 3, Hemza, Králík, Hrobský, Janoušek, Martin Susko.

HC Tábor B – ČEZ Motor České Budějovice B 12:13

Branky Tábora: Matěj Susko 5, Janů 2, Hemza 2, Králík, Janoušek, Trnka.

Sestava táborského týmu: Formánek – Matěj Susko, Janoušek, Trnka, Králík, Hrobský, Janů, Hemza, Martin Susko.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
Starší aktuality