3. TŘÍDA: Táborské naděje jsou po kláních na Křemelce bohatší o tři výhry

22.11.2017 01:47, autor: Pavel Šácha

Naděje ze třetí třídy HC Tábor si ve svém mistrovském kalendáři odškrtly turnaj na strakonickém ledě. K zisku cenných hokejových dovedností a zkušeností tentokrát připojily tři výhry ze čtyř zápasů. V konfrontaci s domácími výběry byli hráči od Jordánu úspěšní na sto procent, s Vimperkem uzavřeli pomyslný smír.

 

HC Strakonice  A – HC Tábor A 2:9

Branky Tábora: Matěj Susko 3, Fabišík 3, Švadlena, Čaněk, Severa.

HC Tábor A – HC Vimperk  A 2:7

Branky Tábora: Matěj Susko, Zátopek.

Sestava táborského týmu: Malypetr – Kuchár, Matěj Susko, Severa, Fabišík, Lukeš, Janů, Švadlena, Čaněk, Zátopek.

HC Strakonice B – HC Tábor B 8:10

Branky Tábora: Vošta 3, Janoušek 2, Trnka 2, Vondrák, Bouška, Králík.

HC Tábor B – HC Vimperk B 12:1

Branky Tábora: Bouška 4, Janoušek 3, Douda 2, Vondrák 2, Martin Susko.

Sestava táborského týmu: Formánek – Králík, Trnka, Janoušek, Douda, Vošta, Martin Susko, Vondrák, Hrobský, Bouška. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Oliver Šatný v Litoměřicích

  Ne 26.11. |

  Brankář Oliver Šatný, pod jehož sportovním růstem je podepsaná táborská hokejová líheň, se stal novou posilou prvoligových Litoměřic. Dvacetiletý mládežnický reprezentant má za sebou dvě zámořské sezony a krátký letošní pobyt v Kolíně, kde však do zápasového kolotoče nenaskočil. Popřejme mu v novém působišti hodně štěstí!

  Více...
 • Milan Mazanec převzal hokejisty Písku

  Po 13.11. |

  Novým šéfem druholigové lavičky IHC Králové Písek se stal Milan Mazanec. Sedmapadesátiletý ostřílený kouč a někdejší hráčská ikona píseckého hokeje strávil posledních pět sezon v Německu a nyní u Otavy nahrazuje odvolaného Jana Trummera. Připomeňme, že Milan Mazanec vedl v sezoně 2005-2006 také táborské druholigové A-mužstvo. 

 • David Gába v dresu Jihlavy

  So 11.11. |

  Táborský gólman David Gába opět okusí atmosféru Chance ligy. Při problémech jihlavských brankářů vypomůže Dukle v nedělním domácím utkání s Litoměřicemi.

 • Patrik Zayml v barvách Písku

  St 08.11. |

  Zkušený útočník Patrik Zayml načas vystoupil ze služeb táborského A-mužstva. Už o uplynulém víkendu odehrál jedno utkání krajské ligy za jindřichohradecké Střelce, kam má do 28. prosince vyřízené hostování. Další adresu ovšem aktuálně našel i o patro výš a formou střídavých startů bude působit i v druholigovém Písku. Za Krále nastoupí už ve středečním večerním střetnutí na ledě favorizovaného Baníku Příbram.  

 • Dominik Pavlát s reprezentací na Karjalu!

  St 01.11. |

  Klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se díky výborným výkonům v brance plzeňské Škodovky ocitl v nominaci reprezentačního A-týmu pro turnaj Karjala Cup ve Finsku. Akci absolvuje v tandemu s dalším mladým gólmanem Jakubem Málkem. 

  Více...
Starší aktuality