3. TŘÍDA: Třetí sezónní klání v chladném Pošumaví vyneslo Kohoutům tři výhry

25.10.2017 12:39, autor: Pavel Šácha

Přípravka B se ke svému třetímu mistrovskému turnaji vypravila do českokrumlovského podzámčí, kde svedla zajímavé souboje s domácími Medvědy a s hráči Písku. Domů si svěřenci trojice Zátopek, Prštický, Susko přivezli vedle hromady nových herních zkušeností také tři výhry ze čtyř utkání.

IHC Písek A – HC Tábor A 7:11

Branky Tábora: Matěj Susko 3, Fabišík 3, Švadlena 2, Čaněk 2, Hořejší.
Sestava táborského týmu: Malypetr – Hořejší, Janů, Kuchár, Matěj Susko, Fabišík, Lukeš, Švadlena, Zátopek, Čaněk.

HC Tábor A – HC Slavoj Český Krumlov A 5:10

Branky Tábora: Fabišík 2, Bouška, Hořejší, Čaněk.
Sestava táborského týmu: Malypetr – Hořejší, Janů, Kuchár, Fabišík, Lukeš, Švadlena, Čaněk, Bouška, Severa.

IHC Písek B – HC Tábor B 3:15

Branky Tábora: Vošta 3, Janoušek 3, Bouška 3, Trnka 3, Severa, Martin Susko, Vondrák.
Sestava táborského týmu: Formánek – Králík, Severa, Hemza, Hrobský, Martin Susko, Trnka, Vondrák, Douda, Bouška, Janoušek, Vošta,

HC Tábor B – HC Slavoj Český Krumlov B 14:4

Branky Tábora: Matěj Susko 3, Janoušek 3, Martin Susko 2, Zátopek 2, Douda 2, Vondrák, Hemza.
Sestava táborského týmu: Formánek – Králík, Hemza, Hrobský, Martin Susko, Trnka, Vondrák, Douda, Janoušek, Vošta, Matěj Susko, Zátopek.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

Starší aktuality