4. TŘÍDA: Nejstarší přípravka importovala z pošumavského podzámčí tři výhry

09.10.2017 22:24, autor: Pavel Šácha

Hráči táborské 4. třídy mají za sebou třetí turnajové vystoupení tohoto soutěžního ročníku. Z českokrumlovského ledu, kde si to rozdali s nadějemi domácího Slavoje a Písku, si odvezli tři vítězství a jedinou porážku.

HC Tábor A – HC Slavoj Český Krumlov A 7:5 (4:2, 2:3, 1:0)

Branky Tábora: Boháč 2, Mohyla, Růžička, Botka, Šťastný, Vaňásek, asistence: Mohyla, Pufr, Švadlena, zásahy brankáře: 21.
Sestava táborského týmu: Malypetr – Pufr, Šťastný, Mohyla, Boháč - Botka, Vaňásek, Růžička, Švadlena.

HC Tábor B – HC Slavoj Český Krumlov B 7:11 (4:3, 3:4, 0:4)

Branky Tábora: Mareš 3, Kolář 2, Bartáček 2, asistence: Kolář, Ryšavý, zásahy brankáře: 9.
Sestava táborského týmu: Zeman – Mareš, Ryšavý, Kolář, Bartáček – Drtina, Truhlář, Novák, Pejša.

IHC Písek A - HC Tábor A 4:16 (2:4, 2:6, 0:6)

Branky Tábora: Boháč 4, Mohyla 3, Růžička 3, Botka 2, Švadlena 2, Šťastný, Vaňásek, asistence: Mohyla 3, Boháč 3, Šťastný 3, Vaňásek 2, Růžička 2, Švadlena 2, Botka, zásahy brankáře: 21.
Sestava táborského týmu: Malypetr – Pufr, Šťastný, Mohyla, Boháč – Botka, Vaňásek, Růžička, Švadlena.

IHC Písek B – HC Tábor B 7:21 (3:9, 1:7, 3:5)

Branky Tábora: Kolář 7, Mareš 7, Truhlář 3, Bartáček 2, Drtina 2, asistence: Kolář 2, Bartáček 2, Mareš, Drtina, Ryšavý, zásahy brankáře: 11.
Sestava táborského týmu: Zeman – Mareš,Ryšavý, Kolář, Bartáček – Drtina, Truhlář, Novák, Pejša.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
Starší aktuality