4. TŘÍDA: Nejstarší přípravka importovala z pošumavského podzámčí tři výhry

09.10.2017 22:24, autor: Pavel Šácha

Hráči táborské 4. třídy mají za sebou třetí turnajové vystoupení tohoto soutěžního ročníku. Z českokrumlovského ledu, kde si to rozdali s nadějemi domácího Slavoje a Písku, si odvezli tři vítězství a jedinou porážku.

HC Tábor A – HC Slavoj Český Krumlov A 7:5 (4:2, 2:3, 1:0)

Branky Tábora: Boháč 2, Mohyla, Růžička, Botka, Šťastný, Vaňásek, asistence: Mohyla, Pufr, Švadlena, zásahy brankáře: 21.
Sestava táborského týmu: Malypetr – Pufr, Šťastný, Mohyla, Boháč - Botka, Vaňásek, Růžička, Švadlena.

HC Tábor B – HC Slavoj Český Krumlov B 7:11 (4:3, 3:4, 0:4)

Branky Tábora: Mareš 3, Kolář 2, Bartáček 2, asistence: Kolář, Ryšavý, zásahy brankáře: 9.
Sestava táborského týmu: Zeman – Mareš, Ryšavý, Kolář, Bartáček – Drtina, Truhlář, Novák, Pejša.

IHC Písek A - HC Tábor A 4:16 (2:4, 2:6, 0:6)

Branky Tábora: Boháč 4, Mohyla 3, Růžička 3, Botka 2, Švadlena 2, Šťastný, Vaňásek, asistence: Mohyla 3, Boháč 3, Šťastný 3, Vaňásek 2, Růžička 2, Švadlena 2, Botka, zásahy brankáře: 21.
Sestava táborského týmu: Malypetr – Pufr, Šťastný, Mohyla, Boháč – Botka, Vaňásek, Růžička, Švadlena.

IHC Písek B – HC Tábor B 7:21 (3:9, 1:7, 3:5)

Branky Tábora: Kolář 7, Mareš 7, Truhlář 3, Bartáček 2, Drtina 2, asistence: Kolář 2, Bartáček 2, Mareš, Drtina, Ryšavý, zásahy brankáře: 11.
Sestava táborského týmu: Zeman – Mareš,Ryšavý, Kolář, Bartáček – Drtina, Truhlář, Novák, Pejša.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Kohouti měli v sobotu volno. A co soupeři?

  So 30.09. |

  Výsledky 3. kola druholigové skupiny Západ: Cheb – Benátky nad Jizerou 3:1, Písek – Kralupy nad Vltavou 2:3, Mostečtí Lvi – Ústí nad Labem 8:4, Kobra Praha – Vrchlabí 4:6, Řisuty – Hronov 1:7, Příbram – Letňany 4:3 po prodl., Děčín – Chomutov 4:8.

  Více...
 • Novinky na prahu nové sezony 2. ligy

  St 20.09. |

  Ještě před startem druholigových bojů byla odtajněna řada zajímavých informací týkající se třetí nejvyšší soutěže. Novinky by měly napomoci vyššímu zájmu o druhou ligu a zvýšení její prestiže. 

  Více...
 • Cheb hostí už v sobotu 16. září Chomutov

  Pá 15.09. |

  Nový ročník druhé hokejové ligy odstartuje oproti původnímu plánu už v sobotu 16. září. Právě na tento den je totiž naplánována předehrávka šestého kola skupiny Západ, ve které Stadion Cheb přivítá na svém stadionu Piráty z Chomutova. Utkání začne v 18 hodin. 

  Více...
 • Kohouti u triumfu Spartaku

  Ne 10.09. |

  Na soběslavském zimním stadionu se hrál v sobotu další ročník Memoriálu Pavla Háka. V dresu domácího Spartaku, který po hladké finálové výhře nad veselským rivalem oslavil prvenství, se představili i tři členové táborského druholigového kádru: brankář Michal Novák, obránce Adam Čížek a útočník Jan Duda.    

  Více...
 • Táborští skórovali za Soběslav

  Ne 27.08. |

  Do nedělního přípravného zápasu mezi Spartakem Soběslav a veselskou Lokomotivou zasáhli i dva členové aktuálního druholigového kádru Tábora Adam Čížek a Jan Duda. Oba hráči, kteří mají do Soběslavi vyřízené střídavé starty, se v utkání zapsali mezi střelce, a přispěli tak k jednoznačné výhře domácího týmu v poměru 8:1.           

Starší aktuality