4. TŘÍDA: Reprezentanti nejstarší táborské přípravky byli u Otavy stoprocentní

25.10.2017 12:34, autor: Pavel Šácha

Táborští „čtvrťáci“ se vypravili za svou další zápasovou štací do Strakonic. Na Křemelce jim byly za soupeře výběry domácího klubu a Vimperku. Ve dvou případech se na ledě odehrálo velké drama a táborské naděje zvítězily o jediný gól. Pozoruhodný je především výsledek zápasu druhého táborského výběru se Strakonicemi, ve kterém padlo úctyhodných 27 gólů.

HC Strakonice A – HC Tábor A 4:12 (1:6, 2:2, 1:4)

Branky Tábora: Boháč 5, Mohyla 2, Botka 2, Šťastný, Kolář, Švadlena, asistence: Mohyla 4, Pufr 2, Šťastný 2, Mareš, Švadlena.
Sestava táborského týmu: Slaba – Pufr, Mohyla, Boháč – Šťastný, Botka, Vaňásek – Mareš, Kolář, Švadlena.

HC Strakonice B – HC Tábor B 13:14 (3:5, 6:5, 4:4)

Branky Tábora: Růžička 7, Nguyen 4, Truhlář, Makovička, asistence: Truhlář 3, Bartáček.
Sestava táborského týmu: Zeman – Ryšavý, Truhlář, Růžička – Bartáček, Drtina, Makovička – Pejša, Nguyen.

HC Tábor A – HC Vimperk A 5:4 (1:1, 0:1, 4:2)

Branky Tábora: Mohyla 3, Švadlena, Mareš, asistence: Boháč 2.
Sestava táborského týmu: Slaba – Pufr, Mohyla, Boháč – Šťastný, Botka, Vaňásek – Mareš, Kolář, Švadlena.

HC Tábor B – HC Vimperk B 8:4 (3:2, 3:1, 2:1)

Branky Tábora: Nguyen 5, Růžička 3, asistence: Truhlář 2, Makovička, Pejša.'
Sestava táborského týmu: Zeman – Ryšavý, Truhlář, Růžička – Bartáček, Drtina, Makovička – Pejša, Nguyen.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Táborští žáci na olympiádě

  Po 23.01. |

  V Krkonoších odstartovala v tomto týdnu Zimní olympiáda dětí a mládeže. V hokejovém výběru Jihočeského kraje má táborský hokej dvojí zastoupení v osobách Antonína Pufra a Matěje Slabého. Z pondělních zahajovacích zápasů vytěžili Jihočeši bod za remízu 2:2 s Vysočinou, Královéhradeckému kraji podlehli 1:4.  

  Více...
 • Dvě posily pro juniorku

  Pá 06.01. |

  V prvním letošním střetnutí regionální ligy juniorů na ledě Pelhřimova se v táborském týmu představí dvě nové, resp. staronové tváře. Z působení v juniorce královéhradeckého Mountfieldu, kam se přestěhoval z jihlavské Dukly, se domů k Jordánu vrátil odchovanec a někdejší tahoun extraligového dorostu HC Tábor Jan Nevšímal. Ryzím novicem na soupisce kohoutů je jiný útočník David Hohenberger z českobudějovického Motoru.  

 • Oliver Šatný na MS dvacítek!

  Po 12.12. |

  Brankář Oliver Šatný, soběslavský odchovanec, jenž svůj talent rozvíjel v žákovských týmech HC Tábor, nechybí v nominaci na blížící se mistrovství světa hokejistů do 20 let. Talentovaný gólman aktuálně září v barvách zámořského týmu Cape Breton hrajícího prestižní juniorskou QMJHL. Mezi náhradníky pro šampionát figurují odchovanci táborského hokeje a momentálně Bílý Tygr z Liberce Jakub Šedivý a mladoboleslavský Karel Křepelka

  Více...
 • David Gába v pondělí za Vsetín

  Po 05.12. |

  Táborský brankář David Gába znovu oblékne vsetínský dres. Při vleklých zdravotních potížích brankářů třetího týmu Chance ligy vypomůže mužstvu z Valašska v pondělním domácím střetnutí se Šumperkem.

 • Nová soutěž na Facebooku

  Pá 25.11. |

  Na našem Facebooku najdete novou tipovací soutěž o dvě vstupenky na středeční derby s Pískem a poukázku do svatebního salonu. 

Starší aktuality