5. TŘÍDA: Fyzicky vyspělejší Lvi byli ve druhém kole nad síly táborských hráčů

25.09.2018 22:58, autor: Pavel Šácha

Nejmladší žákovský tým HC Tábor má za sebou své druhé utkání v novém ročníku. V tom úvodním si poradili s českokrumlovským Slavojem (5:1), tentokrát ale museli kapitulovat před silově zdatnějšími českobudějovickými Lvy.

Lvi 2009 - HC Tábor

7:3 (4:1, 2:1, 1:1)

Neděle, 23.9.2018 0:00 - MLADŠÍ ŽÁCI B

 

Branky a nahrávky: - Nguyen 3x, asistence: Kolář, Makovička, Mareš.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Slaba - Pufr, Ryšavý, Šťastný, Bartáček, Makovička, Mohyla, Boháč, Mareš, Botka, Nguyen, Kolář, Švadlena, Růžička.


Jan Boháč, trenér 5. třídy HC Tábor: „Hráli jsme se soupeřem, který byl co do fyzických parametrů úplně jinde než my. Dovednostně jsme za ním nezaostávali, ale prostě nás přetlačil. Takových zápasů nás letos v této soutěži čeká hodně, a věřím, že si na to kluci postupem času zvyknou a odbourají počáteční respekt, který byl na nich znát i v tomto zápase. Po dlouhé době se navíc neprosadila naše první řada.“   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Nová soutěž na Facebooku

  Pá 25.11. |

  Na našem Facebooku najdete novou tipovací soutěž o dvě vstupenky na středeční derby s Pískem a poukázku do svatebního salonu. 

 • Lukáš Kříž v sobotu za Třebíč

  Čt 24.11. |

  Táborský obránce Lukáš Kříž v sobotu s kohouty do Ústí nad Labem neodcestuje. Důvodem jeho absence není zranění ani pracovní či jiné povinnosti, ale výpomoc v barvách prvoligové Horácké Slavie Třebíč. Tento tým momentálně trápí rozsáhlá marodka, a tak požádala táborský klubu o možnost využití devětadvacetiletého bojovníka pro sobotní duel ve Vsetíně. Lukáš nejde úplně do neznáma - v Třebíči už před pár lety krátce působil. 

 • Nejlepší nahrávač druhé ligy

  Ne 20.11. |

  Táborský útočník Jakub Matušík kraluje s 26 asisetncemi pořadí nahrávačů třetí nejvyšší soutěže. Díky svému bodovému příspěvku z Řisut se zároveň posunul na samostatnou druhou příčku v produktivitě celé soutěže za letňanského Jiřího Hozáka

 • David Gába může pomáhat Motoru

  Po 07.11. |

  Člen táborské druholigové party David Gába může v tomto ročníku obléci dres Motoru České Budějovice. Po dohodě obou klubů má do jihočeského extraligového týmu vyřízené střídavé starty. O této jeho nové vedlejší roli a stejném statutu dalšího Jihočecha Miroslava Holce už informoval také server Hokej.cz.    

  Více...
 • Lukáš Endál se vrátí v pátek

  St 02.11. |

  Návrat Lukáše Endála z výpomocného působení v B-týmu Pardubic se přiblížil. Zkušený forvard se bude trenérům Radku Bělohlavovi a Zdeňku Kutlákovi hlásit už na pátečním tréninku táborského mužstva a mohou ho tak zahrnout do svých plánů pro sobotní domácí duel s Děčínem. Zdárně se navíc vyvíjí rekonvalescence obránce Daniela Kabelky po operaci kolena, byť si samozřejmě ještě nějaký čas vyžádá.

Starší aktuality