5. TŘÍDA: Po Motoru odevzdal táborským hráčům bodovou výslužku i Žebrák

16.12.2016 01:15, autor: Pavel Šácha

Mužstvo táborské páté třídy prožilo náročný, ale stoprocentně úspěšný víkend. Nejprve prokázali jeho hráči střelecký apetit v duelu s Motorem České Budějovice, o den později pak na hořovickém stadionu oloupili celek Spartaku Žebrák.

HC Tábor - Motor Č. Budějovice

9:1 (4:1, 5:0, 0:0)

Sobota, 10.12.2016 0:00 - 5. třída

 

Branky a nahrávky: Křepelka 2, J. Pospíchal 2, P. Pospíchal, Vlček, Šilháb, Eremiáš, Sochůrek, asistence: Jirášek 2, Vlček 2 , Křepelka 3, P. Pospíchal.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Šrámek - Lukeš, Jirášek, Vlček, P. Pospíchal, Křepelka, Anděl, Šťastný, J. Pospíchal, Eremiáš, Šilháb, Sokol, Kovanda, Mohyla, Sochůrek, Mužík, Slavík.

HC Žebrák - HC Tábor

2:4 (1:1, 1:1, 0:2)

Neděle, 11.12.2016 0:00 - 5. třída

 

Branky a nahrávky: - Vachta, J. Pospíchal, Vlček, Sokol, asistence: Sochůrek, Vlček.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Janoušek - Lukeš, Sokol, Vlček, Šilháb, Křepelka ,Anděl, Šťastný, J. Pospíchal, Jirášek, Mužík, Kovanda, Mohyla, Sochůrek, Vachta.

Jan Boháč, trenér 5. třídy HC Tábor – po zápase s Motorem: „Zápas měl překvapivě takovou komorní atmosféru. My jsme v něm po dvě třetiny dominovali a dokázali to vyjádřit i gólově. Třetí část už byla z naší strany pod dojmem vysokého vedení špatná. Z celkového pohledu si ale samozřejmě takového výsledku ceníme.“ Po zápase v Hořovicích: „Vypadalo to, že jsme začali tam, kde jsme v sobotu skončili. První dvě třetiny byly zřejmě naše nejhorší v sezoně. Odskakovaly nám puky a chyběl pohyb. Ve třetí třetině jsme se trochu zvedli, a nakonec zápas zvládli, za což jsem kluky pochválil. Je dobré získat utkání, ve kterém se zrovna nedaří.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Radek Dvořák na hokej.cz

  Pá 25.09. |

  Jihočeský redaktor Ladislav Lhota vyzpovídal pro hokej.cz našeho nejúspěšnějšího odchovance a táborského patriota Radka Dvořáka. Co všechno v rozhovoru zaznělo?  

  Více...
 • První výsledky II. ligy sk. Jih

  So 19.09. |

  Kobra Praha - Klatovy 8:3 (Bříška 2, Tondr 2, Knesl, Mucha, Hlinka, Zídek - Přikryl, Hasman, Michel), Cheb - Příbram 2:8 (Prošek, Rubeš - Grubner 2, Dragoun 2, Kolouch, Kutlák, Řepík, Káník).

 • Extáborští Dominikové v Příbrami

  St 05.08. |

  Ve středečním přípravném utkání mezi druholigovými týmy IHC Králové Písek a HC Příbram (4:5) se v dresu vítězných Středočechů představili dva hráči, kteří v minulé sezoně hájili barvy Tábora. Do příbramské branky se postavil Dominik Šorf, v útoku hrál Dominik Řepík.        

 • Dorost do Třemošné nejel

  So 01.08. |

  Táborští dorostenci si musejí na svůj první přípravný duel počkat déle, než předpokládali. Na pátek plánovaný zápas v Třemošné se vinou uzavření tamního zimního stadionu neuskutečnil.

 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

Starší aktuality