5. TŘÍDA: Táborský tým zasypal protivníka ze západu Čech čtrnáctigólovou lavinou

14.11.2017 23:01, autor: Pavel Šácha

Hráči táborské páté třídy tentokrát rozdávali radost plnými hrstmi. Jejich domácí gólová přehlídka v utkání s týmem Klatov se zastavila až na čísle 14, přičemž nejvýraznější byla v tomto směru sedmibranková druhá třetina. Úspěch nejmladšího žákovského výběru podtrhl hladký triumf druhého týmu Kohoutů na ledě Velkých Popovic.

HC Tábor - HC Klatovy

14:3 (3:1, 7:0, 4:2)

Neděle, 12.11.2017 0:00 - Mladší žáci B

Branky a nahrávky: Klatovský (Bačo), Podzimek, Kostka, Klatovský, Bačo (Klatovský), Makovec, Klatovský (Bačo), Makovec, Podzimek (Kostka), Jelínek (Suda), Klatovský (Skoumal), Podzimek (Jelínek), Klatovský, Podzimek.

Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0

HC TÁBOR: Spálenka – Klečacký, Bačo, Miadok, Vojtěch Růžička, Fuchs – Kostka, Podzimek, Matoušek, Makovec, Klatovský, Skoumal, Suda, Jelínek.

Arpád Györi, trenér 5. třídy HC Tábor: „V zápase nám udělala velkou radost hlavně vysoká produktivita. Výsledek ukazuje, že šlo všechno hladce, ale tak růžové to zase nebylo. Ve hře se projevily nedostatky, na jejichž odstranění se snažíme pracovat. Při tak výrazném vedení navíc kluci řešili některé situace hodně individuálně, zatímco my bychom si ve hře představovali daleko více spolupráce. Potěšilo nás i vítězství druhého týmu ve Velkých Popovicích. Je dobře, že i další kluci dostávají možnost herního vytížení a využívají toho.“