6. A 8. TŘÍDA: Meteor Třemošná použil proti táborským výběrům stejný výsledkový mustr

07.12.2016 23:24, autor: Pavel Šácha

Žákovské týmy HC Tábor se vrátily ze své nedělní ligové štace s nepořízenou. Jak „šesťáci“ , tak i mužstvo osmé třídy podlehli hráčům Meteoru Třemošná totožným výsledkem 3:5.

HC Meteor Třemošná - HC Tábor

5:3 (0:0, 2:0, 3:3)

Neděle, 4.12.2016 0:00 - 8. třída

 

Branky a nahrávky: - Kundrát (Eremiáš), Eremiáš (Kundrát), Havlíček (Kundrát).

  Vyloučení: 3:3   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 25:18  

HC TÁBOR: Machálek – Křepelka, Kofroň, Adamec, Janda, Šrubař – Havlíček, Eremiáš, Kundrát, Ent, Sviták, Šťastný, Krch, Hanzal.

HC Meteor Třemošná - HC Tábor

5:3 (0:0, 2:1, 3:2)

Neděle, 4.12.2016 0:00 - 6. třída

 

Branky a nahrávky: - Kupka (Šindelář), Šindelář (Spěváček), Spěváček.

  Vyloučení: 3:4   Využití: 1:1   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 16:27  

HC TÁBOR: Noháč - Cícha, Štefka, Eichler, Hofman, Kolací, Pufr - Šindelář, Duben, Kupka - Kofroň,Spěváček, Botka.

Arpád Györi, trenér HC Tábor – o zápase 8. třídy: „Už od začátku bylo vidět, že domácí chtějí víc. To je samozřejmě základ pro to, aby byl zápas úspěšný. V určitých fázích navíc soupeř působil silovějším dojmem.“ O zápase 6. třídy: „Dvě třetiny byly vyrovnané a řekl bych, že opticky jsme měli častěji puk na holi. Soupeř byl ale v zakončení svých šancí kreativnější a dokázal potrestat naše chyby. Je to škoda, myslím si, že kluci měli na to uhrát alespoň bod.“ 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Extáborští Dominikové v Příbrami

  St 05.08. |

  Ve středečním přípravném utkání mezi druholigovými týmy IHC Králové Písek a HC Příbram (4:5) se v dresu vítězných Středočechů představili dva hráči, kteří v minulé sezoně hájili barvy Tábora. Do příbramské branky se postavil Dominik Šorf, v útoku hrál Dominik Řepík.        

 • Dorost do Třemošné nejel

  So 01.08. |

  Táborští dorostenci si musejí na svůj první přípravný duel počkat déle, než předpokládali. Na pátek plánovaný zápas v Třemošné se vinou uzavření tamního zimního stadionu neuskutečnil.

 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
Starší aktuality