6. TŘÍDA: Druhý tým tabulky srazil mladým „Kohoutům“ vaz už v první třetině

20.11.2013 00:29, autor: Pavel Šácha

Táborští hokejoví „šesťáci“ stanuli v zatím posledním ligovém utkání před mimořádně těžkým úkolem a jeho splnění bylo nakonec nad jejich síly. Favorizovaní reprezentanti sousedního společenství HC Lužnice neponechali nic náhodě a dostatečně pevný základ očekávané výhře položili už v první části hry.

6. TŘÍDA: Druhý tým tabulky srazil mladým „Kohoutům“ vaz už v první třetině

HC Lužnice - HC Tábor

12:6 (5:0, 4:2, 3:4)

Sobota, 16.11.2013 0:00 - 6. třída

 

Branky a nahrávky: - Matoušek 2, Foral 2, Eremiáš, Berka, asistence: Pavlát 2, Truhlář, Trepka.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Vácha (od druhé třetiny Veřtát) – Foral, Pavlát, Truhlář, Macháček, Křepelka, Krch – Duda, Berka, Matoušek – Trepka, Eremiáš, Šustr – Růžička, Samec, Kofroň.

 Pavel Ježek, trenér 6. třídy HC Tábor: „Proti druhému týmu tabulky jsme byli bez šance na dobrý výsledek. O utkání rozhodla první třetina, ale také velké nasazení domácích hráčů a jejich chuť hrát hokej.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.03. |

  Útočník HC Tábor Ondřej Šulek poskytl rozhovor oficiálnímu webu www.hokej.cz. 

  Více...
 • Jak je zimní stadion otevřený

  Pá 13.03. |

  Informace týkající se vyklizení šaten jednotlivých mužstev. zimní stadion bude otevřený v pátek 13. března do 16 hodin. O víkendu je zavřený a od pondělí 16. března až do odvolání bude mít otevřeno od 6 do 15 hodin. 

 • DS SROVNAL, KOBŘE HROZÍ VYŘAZENÍ!

  Po 09.03. |

  Druhé dějství předkola play-off druhé ligy skupiny Střed přineslo mimořádně zajímavé výsledky. Posílený David Servis doma smetl ambiciózní Příbram a zvítězil nad ní hladce 6:2, když ještě deset minut před koncem vedl dokonce 6:0. Ostří brzkého vyřazení sviští nad hrdlem pražské Kobry, která podlehla Klatovům i doma a postupové vize dlouhodobě prezentované tamním šéfem Miloslavem Šebou hodně vybledly. David Servis České Budějovice - HC Příbram 6:2 (1:0, 2:0, 3:2), branky: Prospal, Šulčík, Silný, Krtek, Tejko, Beránek - Káník, Gengel. Stav série: 1:1. Kobra Praha - HC Klatovy 1:5 (1:2, 0:2, 0:1), branky: Hanzlík 2, Krliš 2, Walter. Stav série: 0:2.

   

Starší aktuality