6. TŘÍDA: Ligová premiéra byla pro táborské šesťáky hořká… Jako vyhlášené plzeňské pivo

04.09.2014 02:44, autor: Pavel Šácha

Hráči táborské šesté třídy vstoupili do sezony středečním domácím utkáním s Plzní. Po první třetině to pro ně vypadalo slibně, pak ale inkasovali těžké šestibrankové k.o. a první porce ligových bodů se stěhovala na západ Čech.

HC Tábor - HC Plzeň 1929

2:7 (1:0, 0:6, 1:1)

Středa, 3.9.2014 12:00 - 6. třída

 

Branky a nahrávky: Zátopek, Eremiáš (Šťastný).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Šatný, Prchlík – Adamec, Ent, Sviták, Šťastný, Eremiáš, Kundrát, Kofroň, Půlpytel, Křepelka, Krch, Brouček, Mrkvička, Zátopek, Herda, Janda.

Arpád Györi, trenér 6. třídy HC Tábor: „V úvodním mistrovském zápase jsme nastoupili proti hodně silnému soupeři. První třetinu jsme sice vyhráli, ale v té druhé nás soupeř díky dobrému pohybu rozebral a nastřílel nám šest gólů. Dvakrát jsme inkasovali v oslabení. Třetí část už byla zase přece jen vyrovnanější. Zápas nám každopádně ukázal,že je před námi ještě hodně práce, a že musíme na trénincích přidat na bruslení, rychlosti i v nasazení.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.03. |

  Útočník HC Tábor Ondřej Šulek poskytl rozhovor oficiálnímu webu www.hokej.cz. 

  Více...
 • Jak je zimní stadion otevřený

  Pá 13.03. |

  Informace týkající se vyklizení šaten jednotlivých mužstev. zimní stadion bude otevřený v pátek 13. března do 16 hodin. O víkendu je zavřený a od pondělí 16. března až do odvolání bude mít otevřeno od 6 do 15 hodin. 

 • DS SROVNAL, KOBŘE HROZÍ VYŘAZENÍ!

  Po 09.03. |

  Druhé dějství předkola play-off druhé ligy skupiny Střed přineslo mimořádně zajímavé výsledky. Posílený David Servis doma smetl ambiciózní Příbram a zvítězil nad ní hladce 6:2, když ještě deset minut před koncem vedl dokonce 6:0. Ostří brzkého vyřazení sviští nad hrdlem pražské Kobry, která podlehla Klatovům i doma a postupové vize dlouhodobě prezentované tamním šéfem Miloslavem Šebou hodně vybledly. David Servis České Budějovice - HC Příbram 6:2 (1:0, 2:0, 3:2), branky: Prospal, Šulčík, Silný, Krtek, Tejko, Beránek - Káník, Gengel. Stav série: 1:1. Kobra Praha - HC Klatovy 1:5 (1:2, 0:2, 0:1), branky: Hanzlík 2, Krliš 2, Walter. Stav série: 0:2.

   

Starší aktuality