6. TŘÍDA: Táborští hráči ukořistili u Otavy sladké dvouciferné vítězství

01.12.2014 23:03, autor: Pavel Šácha

Hokejové souboje Písku a Tábora s sebou vždy nesou speciální dávku prestiže. Jeden takový sehráli o víkendu na ligové scéně i „šesťáci“ obou klubů. A výsledek? Dvouciferné vítězství táborské družiny, navíc na soupeřově ledě.

IHC Králové Písek - HC Tábor

3:10 (2:3, 1:3, 0:4)

Neděle, 30.11.2014 0:00 - 6. třída

 

Branky a nahrávky: - Eremiáš, Kundrát, Kundrát (Eremiáš, Křepelka), Krch, Eremiáš (Kundrát, Brouček), Křepelka (Eremiáš), Šťastný (Krch), Eremiáš (Křepelka), Kundrát (Janda), Křepelka (Brouček).

  Vyloučení: 4:4   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 24:55  

HC TÁBOR: Šatný, Prchlík – Křepelka, Janda, Adamec, Krch –Eremiáš, Kundrát, Brouček, Ent, Šťastný, Sviták, Půlpytel.

Arpád Györi, trenér 6. třídy HC Tábor: „Začátek utkání byl 'poznamenán' našimi rychlými góly z 5. a 6. minuty. Získané vedení nás bohužel ukolébalo, přestávali jsme bruslit a přenechali iniciativu soupeři, který vyrovnal skóre. Ve druhé třetině jsme zlepšili pohyb i nasazení a výsledkem toho byl náš opětovný třígólový náskok. Ve třetí části se hráči snažili prosadit individuálně, a přestože jsme třetinu vyhráli 4:0, hodnotím lépe náš herní projev v prostřední části utkání.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Radek Dvořák na hokej.cz

  Pá 25.09. |

  Jihočeský redaktor Ladislav Lhota vyzpovídal pro hokej.cz našeho nejúspěšnějšího odchovance a táborského patriota Radka Dvořáka. Co všechno v rozhovoru zaznělo?  

  Více...
 • První výsledky II. ligy sk. Jih

  So 19.09. |

  Kobra Praha - Klatovy 8:3 (Bříška 2, Tondr 2, Knesl, Mucha, Hlinka, Zídek - Přikryl, Hasman, Michel), Cheb - Příbram 2:8 (Prošek, Rubeš - Grubner 2, Dragoun 2, Kolouch, Kutlák, Řepík, Káník).

 • Extáborští Dominikové v Příbrami

  St 05.08. |

  Ve středečním přípravném utkání mezi druholigovými týmy IHC Králové Písek a HC Příbram (4:5) se v dresu vítězných Středočechů představili dva hráči, kteří v minulé sezoně hájili barvy Tábora. Do příbramské branky se postavil Dominik Šorf, v útoku hrál Dominik Řepík.        

 • Dorost do Třemošné nejel

  So 01.08. |

  Táborští dorostenci si musejí na svůj první přípravný duel počkat déle, než předpokládali. Na pátek plánovaný zápas v Třemošné se vinou uzavření tamního zimního stadionu neuskutečnil.

 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

Starší aktuality