6. TŘÍDA: Z výsledkového vlnobití vylovili Táborští bod, Lokomotivu nemilosrdně vykolejili

23.11.2016 22:46, autor: Pavel Šácha

„Šesťáci“ od Jordánu prožili náročný uplynulý týden. Už ve čtvrtek bojovali o cenné body ve Strakonicích, o dva dny později je na domácím ledě čekalo derby s veselskou Lokomotivou. První střetnutí u Otavy nabídlo dva mohutné výsledkové zvraty, které se podepsaly pod konečnou remízu. Duel s Veselím nad Lužnicí zastihl táborské mladíky v ofenzivní náladě a bylo z toho dvouciferné vítězství.

HC Strakonice - HC Tábor

5:5 (0:4, 5:1, 0:0)

Čtvrtek, 17.11.2016 0:00 - 6. třída

 

Branky a nahrávky: - Kofroň, Spěváček (Kofroň), Šindelář (Duben), Botka (Spěváček, Kofroň), Spěváček.

  Vyloučení: 3:7   Využití: 2:1   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 17:21  

HC TÁBOR: Jansa - Cícha, Štefka, Eichler, Hofman, Kolací, Pufr - Šindelář, Duben, Kupka - Kofroň,Spěváček, Botka.

HC Tábor - Veselí nad Lužnicí

11:1 (1:0, 5:0, 5:1)

Sobota, 19.11.2016 0:00 - 6. třída

 

Branky a nahrávky: Kofroň (Spěváček), Duben (Šindelář, Cícha), Kupka (Šindelář), Cícha, Kofroň, Spěváček, Kofroň (Spěváček, Botka), Kofroň (Spěváček), Duben (Šindelář), Kupka (Duben, Šindelář), Kofroň (Spěváček).

  Vyloučení: 5:6   Využití: 3:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 31:33  

HC TÁBOR: Jansa - Cícha, Štefka, Eichman, Hofman, Kolací, Pufr - Šindelář, Duben, Kupka - Kofroň,Spěváček, Botka.

Arpád Györi, trenér 6. třídy HC Tábor – po utkání ve Strakonicích: „Po první třetině jsme sice vedli ve Strakonicích jednoznačně 4:0, ale i v ní byl soupeř aktivnější a lépe bruslil. Dokonale to ukázala druhá část, kterou jsme naopak prohráli 1:5. V poslední třetině už se výsledek nezměnil a můžeme za to být rádi. Získaný bod pro nás měl jednoznačně cenu dvou.“ Po utkání s Veselím nad Lužnicí: „První třetina ještě byla poměrně vyrovnaná, ale v té druhé už jsme byli podstatně aktivnější a dařily se nám takové ty dobré hokejové věci. Kluci si nakonec zahráli s velkou chutí. Ve druhé a třetí části jsme předvedli přesně takový výkon, jaký jsme očekávali už ve Strakonicích.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Radek Dvořák na hokej.cz

  Pá 25.09. |

  Jihočeský redaktor Ladislav Lhota vyzpovídal pro hokej.cz našeho nejúspěšnějšího odchovance a táborského patriota Radka Dvořáka. Co všechno v rozhovoru zaznělo?  

  Více...
 • První výsledky II. ligy sk. Jih

  So 19.09. |

  Kobra Praha - Klatovy 8:3 (Bříška 2, Tondr 2, Knesl, Mucha, Hlinka, Zídek - Přikryl, Hasman, Michel), Cheb - Příbram 2:8 (Prošek, Rubeš - Grubner 2, Dragoun 2, Kolouch, Kutlák, Řepík, Káník).

 • Extáborští Dominikové v Příbrami

  St 05.08. |

  Ve středečním přípravném utkání mezi druholigovými týmy IHC Králové Písek a HC Příbram (4:5) se v dresu vítězných Středočechů představili dva hráči, kteří v minulé sezoně hájili barvy Tábora. Do příbramské branky se postavil Dominik Šorf, v útoku hrál Dominik Řepík.        

 • Dorost do Třemošné nejel

  So 01.08. |

  Táborští dorostenci si musejí na svůj první přípravný duel počkat déle, než předpokládali. Na pátek plánovaný zápas v Třemošné se vinou uzavření tamního zimního stadionu neuskutečnil.

 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

Starší aktuality