O víkendu se přihlásí o slovo tradiční žákovský turnaj O pohár města Tábora

12.08.2022 01:34, autor: Pavel Šácha

O nadcházejícím víkendu ovládne táborský zimní stadion tradičně podmanivá atmosféru třetího ročníku turnaje O pohár města Tábora. Určený je kategorii U15, to znamená hráčům ročníku 2008 a mladším. Vedle pořádajícího týmu HC Tábor přijali letos účast na prestižním táborském turnaji mladíci z Energie Karlovy Vary, Motoru České Budějovice, Dukly Jihlava a Techniky Brno. Posledně jmenovaný tým se ale pořadatelům těsně před turnajem omluvil a jeho místo ve startovní listině zaujmou sousední mladí Králové z Písku.

V sobotu startuje atraktivní turnajový program v 8 hodin prestižním jihočeským derby Tábor versus České Budějovice. Zápasy se hrají systémem každý s každým na 2x25 minut plus pětiminutové prodloužení. Součástí prvního dne turnaje budou již tradičně také dovednostní soutěže. V neděli se začne v 8.30 hodin a vše vyvrcholí slavnostním vyhlášením výsledku zhruba před sedmou hodinou večerní.

Na špičkové žákovské boje zvou táborští organizátoři také prostřednictvím videospotu z loňského ročníku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Táborští žáci na olympiádě

  Po 23.01. |

  V Krkonoších odstartovala v tomto týdnu Zimní olympiáda dětí a mládeže. V hokejovém výběru Jihočeského kraje má táborský hokej dvojí zastoupení v osobách Antonína Pufra a Matěje Slabého. Z pondělních zahajovacích zápasů vytěžili Jihočeši bod za remízu 2:2 s Vysočinou, Královéhradeckému kraji podlehli 1:4.  

  Více...
 • Dvě posily pro juniorku

  Pá 06.01. |

  V prvním letošním střetnutí regionální ligy juniorů na ledě Pelhřimova se v táborském týmu představí dvě nové, resp. staronové tváře. Z působení v juniorce královéhradeckého Mountfieldu, kam se přestěhoval z jihlavské Dukly, se domů k Jordánu vrátil odchovanec a někdejší tahoun extraligového dorostu HC Tábor Jan Nevšímal. Ryzím novicem na soupisce kohoutů je jiný útočník David Hohenberger z českobudějovického Motoru.  

 • Oliver Šatný na MS dvacítek!

  Po 12.12. |

  Brankář Oliver Šatný, soběslavský odchovanec, jenž svůj talent rozvíjel v žákovských týmech HC Tábor, nechybí v nominaci na blížící se mistrovství světa hokejistů do 20 let. Talentovaný gólman aktuálně září v barvách zámořského týmu Cape Breton hrajícího prestižní juniorskou QMJHL. Mezi náhradníky pro šampionát figurují odchovanci táborského hokeje a momentálně Bílý Tygr z Liberce Jakub Šedivý a mladoboleslavský Karel Křepelka

  Více...
 • David Gába v pondělí za Vsetín

  Po 05.12. |

  Táborský brankář David Gába znovu oblékne vsetínský dres. Při vleklých zdravotních potížích brankářů třetího týmu Chance ligy vypomůže mužstvu z Valašska v pondělním domácím střetnutí se Šumperkem.

 • Nová soutěž na Facebooku

  Pá 25.11. |

  Na našem Facebooku najdete novou tipovací soutěž o dvě vstupenky na středeční derby s Pískem a poukázku do svatebního salonu. 

Starší aktuality