O víkendu se přihlásí o slovo tradiční žákovský turnaj O pohár města Tábora

12.08.2022 01:34, autor: Pavel Šácha

O nadcházejícím víkendu ovládne táborský zimní stadion tradičně podmanivá atmosféru třetího ročníku turnaje O pohár města Tábora. Určený je kategorii U15, to znamená hráčům ročníku 2008 a mladším. Vedle pořádajícího týmu HC Tábor přijali letos účast na prestižním táborském turnaji mladíci z Energie Karlovy Vary, Motoru České Budějovice, Dukly Jihlava a Techniky Brno. Posledně jmenovaný tým se ale pořadatelům těsně před turnajem omluvil a jeho místo ve startovní listině zaujmou sousední mladí Králové z Písku.

V sobotu startuje atraktivní turnajový program v 8 hodin prestižním jihočeským derby Tábor versus České Budějovice. Zápasy se hrají systémem každý s každým na 2x25 minut plus pětiminutové prodloužení. Součástí prvního dne turnaje budou již tradičně také dovednostní soutěže. V neděli se začne v 8.30 hodin a vše vyvrcholí slavnostním vyhlášením výsledku zhruba před sedmou hodinou večerní.

Na špičkové žákovské boje zvou táborští organizátoři také prostřednictvím videospotu z loňského ročníku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Tygr Jakub Šedivý je v Motoru

  So 01.10. |

  Táborský hokejový odchovanec Jakub Šedivý se vrátí do extraligy. Talentovaný obránce zahájil letošní ročník v juniorce svých Bílých Tygrů z Liberce, nyní však míří na dvouměsíční hostování do Motoru České Budějovice.

  Více...
 • Arpád Györi na hokej.cz

  St 21.09. |

  Server hokej.cz přinesl svým návštěvníkům rozhovor s trenérem táborského dorostu Arpádem Györim na téma aktuální sezony. Co všechno v něm zaznělo? 

  Více...
 • Hattrick Matěje Blümela v dresu Dallasu!

  Po 19.09. |

  Reprezentační útočník Matěj Blümel, rodák z Tábora, jenž se ke svým jihočeským kořenům hrdě hlásí, zazářil v přípravném zápase Dallas Stars proti Saint Louis Blues třemi vstřelenými góly. 

  Více...
 • Medailonek Karla Křepelky

  Po 05.09. |

  Talentovaný odchovanec HC Tábor Karel Křepelka, aktuálně obránce širšího kádru extraligové Mladé Boleslavi, se představil v krátkém dotazníku či medailonku pro web hokej.cz. Co zaznělo o Táboře? 

  Více...
 • Začínáme doma s Kobrou

  So 03.09. |

  Po odstoupení Bíliny z plánovaného programu nové sezony došlo k přelosování zápasů konference Západ. Pro táborský tým se nemění termín ani dějiště, ale jen soupeř. Právě místo Bíliny zavítá k Jordánu ve středu 21. září celek pražské Kobry. V sobotu 24. září míří kohouti do hájemství dalšího pražského soupeře: Letců Letňany. 

  Více...
Starší aktuality