O víkendu se přihlásí o slovo tradiční žákovský turnaj O pohár města Tábora

12.08.2022 01:34, autor: Pavel Šácha

O nadcházejícím víkendu ovládne táborský zimní stadion tradičně podmanivá atmosféru třetího ročníku turnaje O pohár města Tábora. Určený je kategorii U15, to znamená hráčům ročníku 2008 a mladším. Vedle pořádajícího týmu HC Tábor přijali letos účast na prestižním táborském turnaji mladíci z Energie Karlovy Vary, Motoru České Budějovice, Dukly Jihlava a Techniky Brno. Posledně jmenovaný tým se ale pořadatelům těsně před turnajem omluvil a jeho místo ve startovní listině zaujmou sousední mladí Králové z Písku.

V sobotu startuje atraktivní turnajový program v 8 hodin prestižním jihočeským derby Tábor versus České Budějovice. Zápasy se hrají systémem každý s každým na 2x25 minut plus pětiminutové prodloužení. Součástí prvního dne turnaje budou již tradičně také dovednostní soutěže. V neděli se začne v 8.30 hodin a vše vyvrcholí slavnostním vyhlášením výsledku zhruba před sedmou hodinou večerní.

Na špičkové žákovské boje zvou táborští organizátoři také prostřednictvím videospotu z loňského ročníku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Nová soutěž na Facebooku

  Pá 25.11. |

  Na našem Facebooku najdete novou tipovací soutěž o dvě vstupenky na středeční derby s Pískem a poukázku do svatebního salonu. 

 • Lukáš Kříž v sobotu za Třebíč

  Čt 24.11. |

  Táborský obránce Lukáš Kříž v sobotu s kohouty do Ústí nad Labem neodcestuje. Důvodem jeho absence není zranění ani pracovní či jiné povinnosti, ale výpomoc v barvách prvoligové Horácké Slavie Třebíč. Tento tým momentálně trápí rozsáhlá marodka, a tak požádala táborský klubu o možnost využití devětadvacetiletého bojovníka pro sobotní duel ve Vsetíně. Lukáš nejde úplně do neznáma - v Třebíči už před pár lety krátce působil. 

 • Nejlepší nahrávač druhé ligy

  Ne 20.11. |

  Táborský útočník Jakub Matušík kraluje s 26 asisetncemi pořadí nahrávačů třetí nejvyšší soutěže. Díky svému bodovému příspěvku z Řisut se zároveň posunul na samostatnou druhou příčku v produktivitě celé soutěže za letňanského Jiřího Hozáka

 • David Gába může pomáhat Motoru

  Po 07.11. |

  Člen táborské druholigové party David Gába může v tomto ročníku obléci dres Motoru České Budějovice. Po dohodě obou klubů má do jihočeského extraligového týmu vyřízené střídavé starty. O této jeho nové vedlejší roli a stejném statutu dalšího Jihočecha Miroslava Holce už informoval také server Hokej.cz.    

  Více...
 • Lukáš Endál se vrátí v pátek

  St 02.11. |

  Návrat Lukáše Endála z výpomocného působení v B-týmu Pardubic se přiblížil. Zkušený forvard se bude trenérům Radku Bělohlavovi a Zdeňku Kutlákovi hlásit už na pátečním tréninku táborského mužstva a mohou ho tak zahrnout do svých plánů pro sobotní domácí duel s Děčínem. Zdárně se navíc vyvíjí rekonvalescence obránce Daniela Kabelky po operaci kolena, byť si samozřejmě ještě nějaký čas vyžádá.

Starší aktuality