DOROST: Kohouti zahájili svou náročnou extraligovou misi porážkou v Hradci

16.09.2022 00:22, autor: Pavel Šácha

Táborští dorostenci mají za sebou první mistrovské vystoupení v novém ročníku extraligy. Na ledě hradeckého Mountfieldu inkasovali první gól po čtyřiadvaceti vteřinách hry a ve zbytku střetnutí už ze stínu favorizovaného soupeře nevystoupili. Z východ Čech si nakonec přivezli hladkou porážku 1:6. O své první body znovu budou rvát už tuto sobotu, kdy hostí v domácí mistrovské premiéře Mladou Boleslav. Utkání se hraje od 12.30 hodin.

DOROST: Kohouti zahájili svou náročnou extraligovou misi porážkou v Hradci


ARPÁD GYÖRI, trenér táborského týmu:

„Ráz utkání v podstatě ovlivnil už první gól, který jsme inkasovali po dvaceti čtyřech sekundách. Jednoznačným negativem na naší hře byl vysoký počet vyloučení. Pokud máme v takovém zápase devět trestů, nemůžeme pomýšlet na dobrý výsledek. Některé pasáže nebyly z naší strany úplně špatné, bohužel jsme v nich nedokázali být produktivní a nedali jsme gól, který by nás mohl vrátit do zápasu. Navíc nás sráží individuální chyby, kterých se dopouštíme.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Táborští žáci na olympiádě

  Po 23.01. |

  V Krkonoších odstartovala v tomto týdnu Zimní olympiáda dětí a mládeže. V hokejovém výběru Jihočeského kraje má táborský hokej dvojí zastoupení v osobách Antonína Pufra a Matěje Slabého. Z pondělních zahajovacích zápasů vytěžili Jihočeši bod za remízu 2:2 s Vysočinou, Královéhradeckému kraji podlehli 1:4.  

  Více...
 • Dvě posily pro juniorku

  Pá 06.01. |

  V prvním letošním střetnutí regionální ligy juniorů na ledě Pelhřimova se v táborském týmu představí dvě nové, resp. staronové tváře. Z působení v juniorce královéhradeckého Mountfieldu, kam se přestěhoval z jihlavské Dukly, se domů k Jordánu vrátil odchovanec a někdejší tahoun extraligového dorostu HC Tábor Jan Nevšímal. Ryzím novicem na soupisce kohoutů je jiný útočník David Hohenberger z českobudějovického Motoru.  

 • Oliver Šatný na MS dvacítek!

  Po 12.12. |

  Brankář Oliver Šatný, soběslavský odchovanec, jenž svůj talent rozvíjel v žákovských týmech HC Tábor, nechybí v nominaci na blížící se mistrovství světa hokejistů do 20 let. Talentovaný gólman aktuálně září v barvách zámořského týmu Cape Breton hrajícího prestižní juniorskou QMJHL. Mezi náhradníky pro šampionát figurují odchovanci táborského hokeje a momentálně Bílý Tygr z Liberce Jakub Šedivý a mladoboleslavský Karel Křepelka

  Více...
 • David Gába v pondělí za Vsetín

  Po 05.12. |

  Táborský brankář David Gába znovu oblékne vsetínský dres. Při vleklých zdravotních potížích brankářů třetího týmu Chance ligy vypomůže mužstvu z Valašska v pondělním domácím střetnutí se Šumperkem.

 • Nová soutěž na Facebooku

  Pá 25.11. |

  Na našem Facebooku najdete novou tipovací soutěž o dvě vstupenky na středeční derby s Pískem a poukázku do svatebního salonu. 

Starší aktuality