DOROST: V domácí premiéře podlehl táborský tým hladce Mladé Boleslavi

17.09.2022 15:40, autor: Pavel Šácha

Hladkou porážkou v poměru 0:7 skončil druhý duel táborských dorostenců v novém extraligovém ročníku. K naprosto zaslouženému a výsledkově výraznému triumfu nasměroval Bruslaře z Mladé Boleslavi bleskový nástup do utkání a jejich nejdominantnější pasáž střetnutí v závěru druhé části hry.

DOROST: V domácí premiéře podlehl táborský tým hladce Mladé Boleslavi


PETR BAČO, asistent trenéra dorostu HC Tábor: „Soupeři vítězství úplně jednoznačně patří. Byl ve všech dovednostech lepší a rychlejší. Cítíme zlepšení v přesilových hrách, naopak jsme stále neorganizovaní v obranné fázi a dělíme ohromné množství individuálních chyb. Nejlepší výkon v našem dresu dnes podal jednoznačně Mikuláš Wajtr v brance. Nás samozřejmě čekají důležitější zápasy a před nimi i spousta práce. Musíme s hráči také hodně mluvit, abychom snad nepodlehli nějaké skepsi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborská reprezentační stopa

  St 31.01. |

  V tuzemském hokejovém kalendáři se blíží vlna mládežnických reprezentačních akcí. V plánech trenérů národních výběrů nechybějí ani hráči, kteří vzešli z táborské hokejové líhně. Ve dvacítce figuruje mezi náhradníky pro Turnaj pěti zemí ve švýcarském Klotenu útočník Vojtěch Spěváček, který aktuálně válí za juniorku Třince. Pro sedmnáctku se podobná konfrontace se čtyřmi špičkovými soupeři odehraje v Porubě a Kravařích. V soupisce náhradníků pro tuto akci je také jméno Antonína Klatovského, toho času ve službách plzeňské juniorky.

 • Stříbro pro Adélu. GRATULUJEME!

  Po 15.01. |

  Útočnice deváté třídy HC Tábor Adéla Pánková je vicemistryní světa! Soběslavská odchovankyně byla významnou součástí stříbrné party českých juniorek na právě skončeném světovém šampionátu ve švýcarskou Zugu. Srdečně gratulujeme! 

  Více...
 • Tadeáš Dvořák v barvách Písku

  St 03.01. |

  Brankář Tadeáš Dvořák si ve středu odbyl povedený debut v dresu sousedního IHC Králové Písek, kde bude hostovat až do konce ledna. Na ledě Chebu přispěl kvalitním výkonem k nesmírně důležité výhře Jihočechů 3:2 po prodloužení.

 • Chomutov v derby u Labe zvítězil

  Pá 29.12. |

  V pátek 29. prosince si chomutovští Piráti dojeli pro vítězství 4:2 k severočeskému rivalovi do Ústí nad Labem a v čele soutěže se dotáhli na táborský tým. Do čela průběžného pořadí je řadí jediný gól k dobru v celkovém skóre, kohouti zase mají lepší vzájemný zápas. 

 • Hronov zdolal Kobru, Vrchlabí nadělovalo

  St 27.12. |

  Ve středu 27. prosince se v rámci 26. kola odehrály dva zápasy druholigové skupiny Západ. Wikov Hronov si doma vyšlápl na pražskou Kobru, kterou porazil 4:1, vrchlabský Stadion rozdrtil před domácími příznivci Řisuty 9:2. V pátek 29. prosince zapečetí program kola atraktivní severočeský duel Ústí nad Labem versus Chomutov.    

Starší aktuality