DOROST: V domácí premiéře podlehl táborský tým hladce Mladé Boleslavi

17.09.2022 15:40, autor: Pavel Šácha

Hladkou porážkou v poměru 0:7 skončil druhý duel táborských dorostenců v novém extraligovém ročníku. K naprosto zaslouženému a výsledkově výraznému triumfu nasměroval Bruslaře z Mladé Boleslavi bleskový nástup do utkání a jejich nejdominantnější pasáž střetnutí v závěru druhé části hry.

DOROST: V domácí premiéře podlehl táborský tým hladce Mladé Boleslavi


PETR BAČO, asistent trenéra dorostu HC Tábor: „Soupeři vítězství úplně jednoznačně patří. Byl ve všech dovednostech lepší a rychlejší. Cítíme zlepšení v přesilových hrách, naopak jsme stále neorganizovaní v obranné fázi a dělíme ohromné množství individuálních chyb. Nejlepší výkon v našem dresu dnes podal jednoznačně Mikuláš Wajtr v brance. Nás samozřejmě čekají důležitější zápasy a před nimi i spousta práce. Musíme s hráči také hodně mluvit, abychom snad nepodlehli nějaké skepsi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Táborští žáci na olympiádě

  Po 23.01. |

  V Krkonoších odstartovala v tomto týdnu Zimní olympiáda dětí a mládeže. V hokejovém výběru Jihočeského kraje má táborský hokej dvojí zastoupení v osobách Antonína Pufra a Matěje Slabého. Z pondělních zahajovacích zápasů vytěžili Jihočeši bod za remízu 2:2 s Vysočinou, Královéhradeckému kraji podlehli 1:4.  

  Více...
 • Dvě posily pro juniorku

  Pá 06.01. |

  V prvním letošním střetnutí regionální ligy juniorů na ledě Pelhřimova se v táborském týmu představí dvě nové, resp. staronové tváře. Z působení v juniorce královéhradeckého Mountfieldu, kam se přestěhoval z jihlavské Dukly, se domů k Jordánu vrátil odchovanec a někdejší tahoun extraligového dorostu HC Tábor Jan Nevšímal. Ryzím novicem na soupisce kohoutů je jiný útočník David Hohenberger z českobudějovického Motoru.  

 • Oliver Šatný na MS dvacítek!

  Po 12.12. |

  Brankář Oliver Šatný, soběslavský odchovanec, jenž svůj talent rozvíjel v žákovských týmech HC Tábor, nechybí v nominaci na blížící se mistrovství světa hokejistů do 20 let. Talentovaný gólman aktuálně září v barvách zámořského týmu Cape Breton hrajícího prestižní juniorskou QMJHL. Mezi náhradníky pro šampionát figurují odchovanci táborského hokeje a momentálně Bílý Tygr z Liberce Jakub Šedivý a mladoboleslavský Karel Křepelka

  Více...
 • David Gába v pondělí za Vsetín

  Po 05.12. |

  Táborský brankář David Gába znovu oblékne vsetínský dres. Při vleklých zdravotních potížích brankářů třetího týmu Chance ligy vypomůže mužstvu z Valašska v pondělním domácím střetnutí se Šumperkem.

 • Nová soutěž na Facebooku

  Pá 25.11. |

  Na našem Facebooku najdete novou tipovací soutěž o dvě vstupenky na středeční derby s Pískem a poukázku do svatebního salonu. 

Starší aktuality