Žákovské výběry táborského HC prožily výsledkově pořádně zamračený víkend

23.09.2022 01:18, autor: Pavel Šácha

Pohled na výsledky žákovských mužstev z uplynulého ligového víkendu není dvakrát příjemný. Jediný bod uvízl v sítích "deváťáků" po porážce od rakouského Salzburgu v prodloužení. Ostatní táborské celky vyšly naprázdno a hned tři z nich musely strávit dvouciferný příděl.

Žákovské výběry táborského HC prožily výsledkově pořádně zamračený víkend


Soutěž 9. tříd

HC TÁBOR – RED BULL SALZBURG 4:5 po prodl. (2:1, 1:1, 1:2 – 0:1)

Branky Tábora: Sedláček (Slabý), Botka (Sedláček, Pufr), Podrabský (Strachota), Nevšímal (Kolář).
Sestava táborského týmu: Koutník – Šťastný, Mohyla, Pufr, Mareš, Bartáček, Rod, Ryšavý, Slabý, Kolář, Boháč, Strachota, Sedláček, Eremiáš, Botka, Nevšímal, Vinš, Podrabský.

Starší žáci A

MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE – HC TÁBOR 11:2 (3:0, 5:2, 3:0)

Branky Tábora: Nevšímal, Mareš.
Sestava táborského týmu: Malypetr (Vošta) – Lukeš, Douda, Hrobský, Kuchár, Novák, Mareš – Bouška, Susko, Eremiáš, Severa, Švadlena, Fabišík, Nevšímal, Baran, Čaněk.

Starší žáci B

HC TÁBOR – LOKOMOTIVA VESELÍ NAD LUŽNICÍ 1:14 (0:4, 1:4, 0:6)

Branka Tábora: Kahoun.
Sestava táborského týmu: Plášil (30. Vošta) – Frančík, Šutko, Keltner, Makovec, Čeněk, Šimeček, Smrčka, Hořejší, Dohnal, Šefčíková, Hrehor, Kahoun, Trnka, Všetečka.

Mladší žáci A

MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE – HC TÁBOR 10:2 (5:1, 5:0, 0:1)

Branky Tábora: Fabišík, Pešina.
Sestava táborského týmu: Janovský (18. Kašpar) – Fabišík, Janovská, Ručka, Kubašta, Jindra, Gruber, Schwarz, Vítovec, Babinský, Pešina, Pejša, Šefčíková.

Mladší žáci B

SPARTAK SOBĚSLAV – HC TÁBOR 7:4 (4:0, 2:3, 1:1)

Branky Tábora: Zákostelecký (Soldát), Soldát, Zákostelecký (Soldát), Ošmyk.
Sestava táborského týmu: Kačena – Slaba, Koukal, Soldát, Vítů, Sedláček, Slunečko, Zákostelecký, Raszka, Ošmyk, Trojáček, Komínek, Dimitrová.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Táborští žáci na olympiádě

  Po 23.01. |

  V Krkonoších odstartovala v tomto týdnu Zimní olympiáda dětí a mládeže. V hokejovém výběru Jihočeského kraje má táborský hokej dvojí zastoupení v osobách Antonína Pufra a Matěje Slabého. Z pondělních zahajovacích zápasů vytěžili Jihočeši bod za remízu 2:2 s Vysočinou, Královéhradeckému kraji podlehli 1:4.  

  Více...
 • Dvě posily pro juniorku

  Pá 06.01. |

  V prvním letošním střetnutí regionální ligy juniorů na ledě Pelhřimova se v táborském týmu představí dvě nové, resp. staronové tváře. Z působení v juniorce královéhradeckého Mountfieldu, kam se přestěhoval z jihlavské Dukly, se domů k Jordánu vrátil odchovanec a někdejší tahoun extraligového dorostu HC Tábor Jan Nevšímal. Ryzím novicem na soupisce kohoutů je jiný útočník David Hohenberger z českobudějovického Motoru.  

 • Oliver Šatný na MS dvacítek!

  Po 12.12. |

  Brankář Oliver Šatný, soběslavský odchovanec, jenž svůj talent rozvíjel v žákovských týmech HC Tábor, nechybí v nominaci na blížící se mistrovství světa hokejistů do 20 let. Talentovaný gólman aktuálně září v barvách zámořského týmu Cape Breton hrajícího prestižní juniorskou QMJHL. Mezi náhradníky pro šampionát figurují odchovanci táborského hokeje a momentálně Bílý Tygr z Liberce Jakub Šedivý a mladoboleslavský Karel Křepelka

  Více...
 • David Gába v pondělí za Vsetín

  Po 05.12. |

  Táborský brankář David Gába znovu oblékne vsetínský dres. Při vleklých zdravotních potížích brankářů třetího týmu Chance ligy vypomůže mužstvu z Valašska v pondělním domácím střetnutí se Šumperkem.

 • Nová soutěž na Facebooku

  Pá 25.11. |

  Na našem Facebooku najdete novou tipovací soutěž o dvě vstupenky na středeční derby s Pískem a poukázku do svatebního salonu. 

Starší aktuality