Žákovské výběry táborského HC prožily výsledkově pořádně zamračený víkend

23.09.2022 01:18, autor: Pavel Šácha

Pohled na výsledky žákovských mužstev z uplynulého ligového víkendu není dvakrát příjemný. Jediný bod uvízl v sítích "deváťáků" po porážce od rakouského Salzburgu v prodloužení. Ostatní táborské celky vyšly naprázdno a hned tři z nich musely strávit dvouciferný příděl.

Žákovské výběry táborského HC prožily výsledkově pořádně zamračený víkend


Soutěž 9. tříd

HC TÁBOR – RED BULL SALZBURG 4:5 po prodl. (2:1, 1:1, 1:2 – 0:1)

Branky Tábora: Sedláček (Slabý), Botka (Sedláček, Pufr), Podrabský (Strachota), Nevšímal (Kolář).
Sestava táborského týmu: Koutník – Šťastný, Mohyla, Pufr, Mareš, Bartáček, Rod, Ryšavý, Slabý, Kolář, Boháč, Strachota, Sedláček, Eremiáš, Botka, Nevšímal, Vinš, Podrabský.

Starší žáci A

MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE – HC TÁBOR 11:2 (3:0, 5:2, 3:0)

Branky Tábora: Nevšímal, Mareš.
Sestava táborského týmu: Malypetr (Vošta) – Lukeš, Douda, Hrobský, Kuchár, Novák, Mareš – Bouška, Susko, Eremiáš, Severa, Švadlena, Fabišík, Nevšímal, Baran, Čaněk.

Starší žáci B

HC TÁBOR – LOKOMOTIVA VESELÍ NAD LUŽNICÍ 1:14 (0:4, 1:4, 0:6)

Branka Tábora: Kahoun.
Sestava táborského týmu: Plášil (30. Vošta) – Frančík, Šutko, Keltner, Makovec, Čeněk, Šimeček, Smrčka, Hořejší, Dohnal, Šefčíková, Hrehor, Kahoun, Trnka, Všetečka.

Mladší žáci A

MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE – HC TÁBOR 10:2 (5:1, 5:0, 0:1)

Branky Tábora: Fabišík, Pešina.
Sestava táborského týmu: Janovský (18. Kašpar) – Fabišík, Janovská, Ručka, Kubašta, Jindra, Gruber, Schwarz, Vítovec, Babinský, Pešina, Pejša, Šefčíková.

Mladší žáci B

SPARTAK SOBĚSLAV – HC TÁBOR 7:4 (4:0, 2:3, 1:1)

Branky Tábora: Zákostelecký (Soldát), Soldát, Zákostelecký (Soldát), Ošmyk.
Sestava táborského týmu: Kačena – Slaba, Koukal, Soldát, Vítů, Sedláček, Slunečko, Zákostelecký, Raszka, Ošmyk, Trojáček, Komínek, Dimitrová.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Nová soutěž na Facebooku

  Pá 25.11. |

  Na našem Facebooku najdete novou tipovací soutěž o dvě vstupenky na středeční derby s Pískem a poukázku do svatebního salonu. 

 • Lukáš Kříž v sobotu za Třebíč

  Čt 24.11. |

  Táborský obránce Lukáš Kříž v sobotu s kohouty do Ústí nad Labem neodcestuje. Důvodem jeho absence není zranění ani pracovní či jiné povinnosti, ale výpomoc v barvách prvoligové Horácké Slavie Třebíč. Tento tým momentálně trápí rozsáhlá marodka, a tak požádala táborský klubu o možnost využití devětadvacetiletého bojovníka pro sobotní duel ve Vsetíně. Lukáš nejde úplně do neznáma - v Třebíči už před pár lety krátce působil. 

 • Nejlepší nahrávač druhé ligy

  Ne 20.11. |

  Táborský útočník Jakub Matušík kraluje s 26 asisetncemi pořadí nahrávačů třetí nejvyšší soutěže. Díky svému bodovému příspěvku z Řisut se zároveň posunul na samostatnou druhou příčku v produktivitě celé soutěže za letňanského Jiřího Hozáka

 • David Gába může pomáhat Motoru

  Po 07.11. |

  Člen táborské druholigové party David Gába může v tomto ročníku obléci dres Motoru České Budějovice. Po dohodě obou klubů má do jihočeského extraligového týmu vyřízené střídavé starty. O této jeho nové vedlejší roli a stejném statutu dalšího Jihočecha Miroslava Holce už informoval také server Hokej.cz.    

  Více...
 • Lukáš Endál se vrátí v pátek

  St 02.11. |

  Návrat Lukáše Endála z výpomocného působení v B-týmu Pardubic se přiblížil. Zkušený forvard se bude trenérům Radku Bělohlavovi a Zdeňku Kutlákovi hlásit už na pátečním tréninku táborského mužstva a mohou ho tak zahrnout do svých plánů pro sobotní domácí duel s Děčínem. Zdárně se navíc vyvíjí rekonvalescence obránce Daniela Kabelky po operaci kolena, byť si samozřejmě ještě nějaký čas vyžádá.

Starší aktuality