Žákovské výběry táborského HC prožily výsledkově pořádně zamračený víkend

23.09.2022 01:18, autor: Pavel Šácha

Pohled na výsledky žákovských mužstev z uplynulého ligového víkendu není dvakrát příjemný. Jediný bod uvízl v sítích "deváťáků" po porážce od rakouského Salzburgu v prodloužení. Ostatní táborské celky vyšly naprázdno a hned tři z nich musely strávit dvouciferný příděl.

Žákovské výběry táborského HC prožily výsledkově pořádně zamračený víkend


Soutěž 9. tříd

HC TÁBOR – RED BULL SALZBURG 4:5 po prodl. (2:1, 1:1, 1:2 – 0:1)

Branky Tábora: Sedláček (Slabý), Botka (Sedláček, Pufr), Podrabský (Strachota), Nevšímal (Kolář).
Sestava táborského týmu: Koutník – Šťastný, Mohyla, Pufr, Mareš, Bartáček, Rod, Ryšavý, Slabý, Kolář, Boháč, Strachota, Sedláček, Eremiáš, Botka, Nevšímal, Vinš, Podrabský.

Starší žáci A

MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE – HC TÁBOR 11:2 (3:0, 5:2, 3:0)

Branky Tábora: Nevšímal, Mareš.
Sestava táborského týmu: Malypetr (Vošta) – Lukeš, Douda, Hrobský, Kuchár, Novák, Mareš – Bouška, Susko, Eremiáš, Severa, Švadlena, Fabišík, Nevšímal, Baran, Čaněk.

Starší žáci B

HC TÁBOR – LOKOMOTIVA VESELÍ NAD LUŽNICÍ 1:14 (0:4, 1:4, 0:6)

Branka Tábora: Kahoun.
Sestava táborského týmu: Plášil (30. Vošta) – Frančík, Šutko, Keltner, Makovec, Čeněk, Šimeček, Smrčka, Hořejší, Dohnal, Šefčíková, Hrehor, Kahoun, Trnka, Všetečka.

Mladší žáci A

MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE – HC TÁBOR 10:2 (5:1, 5:0, 0:1)

Branky Tábora: Fabišík, Pešina.
Sestava táborského týmu: Janovský (18. Kašpar) – Fabišík, Janovská, Ručka, Kubašta, Jindra, Gruber, Schwarz, Vítovec, Babinský, Pešina, Pejša, Šefčíková.

Mladší žáci B

SPARTAK SOBĚSLAV – HC TÁBOR 7:4 (4:0, 2:3, 1:1)

Branky Tábora: Zákostelecký (Soldát), Soldát, Zákostelecký (Soldát), Ošmyk.
Sestava táborského týmu: Kačena – Slaba, Koukal, Soldát, Vítů, Sedláček, Slunečko, Zákostelecký, Raszka, Ošmyk, Trojáček, Komínek, Dimitrová.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborská reprezentační stopa

  St 31.01. |

  V tuzemském hokejovém kalendáři se blíží vlna mládežnických reprezentačních akcí. V plánech trenérů národních výběrů nechybějí ani hráči, kteří vzešli z táborské hokejové líhně. Ve dvacítce figuruje mezi náhradníky pro Turnaj pěti zemí ve švýcarském Klotenu útočník Vojtěch Spěváček, který aktuálně válí za juniorku Třince. Pro sedmnáctku se podobná konfrontace se čtyřmi špičkovými soupeři odehraje v Porubě a Kravařích. V soupisce náhradníků pro tuto akci je také jméno Antonína Klatovského, toho času ve službách plzeňské juniorky.

 • Stříbro pro Adélu. GRATULUJEME!

  Po 15.01. |

  Útočnice deváté třídy HC Tábor Adéla Pánková je vicemistryní světa! Soběslavská odchovankyně byla významnou součástí stříbrné party českých juniorek na právě skončeném světovém šampionátu ve švýcarskou Zugu. Srdečně gratulujeme! 

  Více...
 • Tadeáš Dvořák v barvách Písku

  St 03.01. |

  Brankář Tadeáš Dvořák si ve středu odbyl povedený debut v dresu sousedního IHC Králové Písek, kde bude hostovat až do konce ledna. Na ledě Chebu přispěl kvalitním výkonem k nesmírně důležité výhře Jihočechů 3:2 po prodloužení.

 • Chomutov v derby u Labe zvítězil

  Pá 29.12. |

  V pátek 29. prosince si chomutovští Piráti dojeli pro vítězství 4:2 k severočeskému rivalovi do Ústí nad Labem a v čele soutěže se dotáhli na táborský tým. Do čela průběžného pořadí je řadí jediný gól k dobru v celkovém skóre, kohouti zase mají lepší vzájemný zápas. 

 • Hronov zdolal Kobru, Vrchlabí nadělovalo

  St 27.12. |

  Ve středu 27. prosince se v rámci 26. kola odehrály dva zápasy druholigové skupiny Západ. Wikov Hronov si doma vyšlápl na pražskou Kobru, kterou porazil 4:1, vrchlabský Stadion rozdrtil před domácími příznivci Řisuty 9:2. V pátek 29. prosince zapečetí program kola atraktivní severočeský duel Ústí nad Labem versus Chomutov.    

Starší aktuality