JUNIOŘI: Táborští hráči dostali na úvod regionální ligy nepříjemný políček

27.09.2022 19:46, autor: Pavel Šácha

Na zahajovací duel nového ročníku regionální ligy budou chtít táborští junioři co nejrychleji zapomenout. V hájemství českobudějovického DDM nepodali ani zdaleka výkon, kterým by se chtěli vzhledem ke svým ambicím v soutěži prezentovat, a na konci střetnutí opouštěli led se sklopenými hlavami po porážce 4:6.

DDM České Budějovice - HC Tábor

6:4 (2:0, 2:2, 2:2)

Neděle, 25.9.2022 17:55 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 2. Korndörfer (Tauer), 5. Tauer (Krčma), 32. Čevora (Korndörfer), 37. Kantor (Nosek), 41. Kantor (Srnec), 58. Korndörfer - 23. Rottenberg (Špánek), 23. Kundrát (Šťastný, Janda), 45. Suchan (Šimák), 57. Kundrát (Šimák).

  Vyloučení: 2:1   Využití: 1:1   Góly v oslabení: 0:0  

DDM ČESKÉ BUDĚJOVICE: Lukeš – Krčma, Srnec, Panoch, Tauer, Melichar, Taraba – Dosek, Fürst, Korndörfer, Nosek, Kantor, Soukup, Čevora.

HC TÁBOR: Koryťák – Janda, Adamec, Ondřej, Anděl, Lutovský, Rottenberg – Šťastný, Vaněk, Kundrát – Suchan, Šimák, Bejšák – Špánek, Říha, Kupka – Sochůrek.


ŠTĚPÁN KADILÁK, trenér juniorů HC Tábor:

„Do zápasu jsme vstoupili nepochopitelně ležérně a po první třetině jsme prohrávali 0:2, což soupeře nakoplo k dobrému výkonu. Zkraje druhé části jsme zabrali a vyrovnali na 2:2, ale pak jsme si začali myslet, že to dál půjde samo a soupeř nám dal dva góly. Hned na začátku poslední třetiny jsme dostali pátý gól, a i když jsme pak snížili na 5:4 a vytvořili si spoustu šancí, bylo nám to k ničemu. Měli jsme sice trvale více ze hry a vytvářeli si hodně šancí, byl to z naší strany hodně matný výkon, a to z hlediska předvedené hry i přístupu k zápasu. Snad nám alespoň ta facka bude k něčemu dobrá.“  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Táborští žáci na olympiádě

  Po 23.01. |

  V Krkonoších odstartovala v tomto týdnu Zimní olympiáda dětí a mládeže. V hokejovém výběru Jihočeského kraje má táborský hokej dvojí zastoupení v osobách Antonína Pufra a Matěje Slabého. Z pondělních zahajovacích zápasů vytěžili Jihočeši bod za remízu 2:2 s Vysočinou, Královéhradeckému kraji podlehli 1:4.  

  Více...
 • Dvě posily pro juniorku

  Pá 06.01. |

  V prvním letošním střetnutí regionální ligy juniorů na ledě Pelhřimova se v táborském týmu představí dvě nové, resp. staronové tváře. Z působení v juniorce královéhradeckého Mountfieldu, kam se přestěhoval z jihlavské Dukly, se domů k Jordánu vrátil odchovanec a někdejší tahoun extraligového dorostu HC Tábor Jan Nevšímal. Ryzím novicem na soupisce kohoutů je jiný útočník David Hohenberger z českobudějovického Motoru.  

 • Oliver Šatný na MS dvacítek!

  Po 12.12. |

  Brankář Oliver Šatný, soběslavský odchovanec, jenž svůj talent rozvíjel v žákovských týmech HC Tábor, nechybí v nominaci na blížící se mistrovství světa hokejistů do 20 let. Talentovaný gólman aktuálně září v barvách zámořského týmu Cape Breton hrajícího prestižní juniorskou QMJHL. Mezi náhradníky pro šampionát figurují odchovanci táborského hokeje a momentálně Bílý Tygr z Liberce Jakub Šedivý a mladoboleslavský Karel Křepelka

  Více...
 • David Gába v pondělí za Vsetín

  Po 05.12. |

  Táborský brankář David Gába znovu oblékne vsetínský dres. Při vleklých zdravotních potížích brankářů třetího týmu Chance ligy vypomůže mužstvu z Valašska v pondělním domácím střetnutí se Šumperkem.

 • Nová soutěž na Facebooku

  Pá 25.11. |

  Na našem Facebooku najdete novou tipovací soutěž o dvě vstupenky na středeční derby s Pískem a poukázku do svatebního salonu. 

Starší aktuality