Nejstarší výběry žáků v jihočeských derby shodně prohrály 1:3, ostatní týmy vítězily

04.10.2022 00:21, autor: Pavel Šácha

Souhrn výsledků víkendových střetnutí žákovských mužstev HC Tábor.

9. třídy

Motor České Budějovice – HC Tábor 3:1 (2:1, 0:0, 1:0)

Branka Tábora: Slabý (Rod, Strachota).
Složení táborského týmu: Koutník – Šťastný, Mohyla, Pufr, Mareš, Bartáček, Rod, Ryšavý – Slabý, Boháč, Kolář, Strachota, Sedláček, Eremiáš, Botka, Nevšímal, Vinš, Podrabský.

Starší žáci A

HC Tábor – IHC Králové Písek 1:3 (0:1, 1:2, 0:0)

Branka Tábora: Fabišík.
Složení táborského týmu: Malypetr – Lukeš, Douda, Hrobský, Kuchár, Novák – Bouška, Susko, Hořejší, Severa, Švadlena, Fabišík, Hemza, Baran, Čaněk.

Starší žáci B

HC Tábor – Střelci Jindřichův Hradec 6:3 (1:1, 2:1, 3:1)

Branky Tábora: Kahoun (Vondrák, Šimeček), Dohnal (Všetečka), Všetečka (Dohnal), Všetečka (Dohnal), Dohnal (Všetečka, Smrčka), Vondrák (Kahoun).
Složení táborského týmu: Plášil – Frančík, Šutko, Keltner, Novák, Lévai, Makovec, Čeněk, Šimeček – Smrčka, Březina, Vondrák, Dohnal, Bartáček, Kahoun, Trnka, Všetečka.

Mladší žáci A

HC Tábor – IHC Králové Písek 9:8 (5:5, 4:1, 0:2)

Branky Tábora: Pešina (Vítovec), Jindra (Kubašta), Kubašta, Gruber (Fabišík), Pejša (Jindra, Gruber), Šefčíková (Kubašta), Pešina (Vaněk), Fabišík (Vítovec), Babinský (Pešina).
Složení táborského týmu: Kašpar – Fabišík, Ručka, Šefčíková, Kubašta – Jindra, Gruber, Vaněk, Vítovec, Babinský, Pešina, Pejša.

Mladší žáci B

Lokomotiva Veselí nad Lužnicí – HC Tábor 5:8 (1:3, 1:3, 3:2)

Branky Tábora: Koukal (Dimitrov), Ošmyk, Soldát (Vítů), Ošmyk, Schwarz, Soldát (Schwarz, Zákostelecký), Schwarz, Schwarz (Soldát).
Složení táborského týmu: Kačena – Koukal, Kočí, Dimitrova – Dimitrov, Vítů, Sedláček, Slunečko, Zákostelecký, Schwarz, Soldát, Ošmyk, Komínek.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Táborští žáci na olympiádě

  Po 23.01. |

  V Krkonoších odstartovala v tomto týdnu Zimní olympiáda dětí a mládeže. V hokejovém výběru Jihočeského kraje má táborský hokej dvojí zastoupení v osobách Antonína Pufra a Matěje Slabého. Z pondělních zahajovacích zápasů vytěžili Jihočeši bod za remízu 2:2 s Vysočinou, Královéhradeckému kraji podlehli 1:4.  

  Více...
 • Dvě posily pro juniorku

  Pá 06.01. |

  V prvním letošním střetnutí regionální ligy juniorů na ledě Pelhřimova se v táborském týmu představí dvě nové, resp. staronové tváře. Z působení v juniorce královéhradeckého Mountfieldu, kam se přestěhoval z jihlavské Dukly, se domů k Jordánu vrátil odchovanec a někdejší tahoun extraligového dorostu HC Tábor Jan Nevšímal. Ryzím novicem na soupisce kohoutů je jiný útočník David Hohenberger z českobudějovického Motoru.  

 • Oliver Šatný na MS dvacítek!

  Po 12.12. |

  Brankář Oliver Šatný, soběslavský odchovanec, jenž svůj talent rozvíjel v žákovských týmech HC Tábor, nechybí v nominaci na blížící se mistrovství světa hokejistů do 20 let. Talentovaný gólman aktuálně září v barvách zámořského týmu Cape Breton hrajícího prestižní juniorskou QMJHL. Mezi náhradníky pro šampionát figurují odchovanci táborského hokeje a momentálně Bílý Tygr z Liberce Jakub Šedivý a mladoboleslavský Karel Křepelka

  Více...
 • David Gába v pondělí za Vsetín

  Po 05.12. |

  Táborský brankář David Gába znovu oblékne vsetínský dres. Při vleklých zdravotních potížích brankářů třetího týmu Chance ligy vypomůže mužstvu z Valašska v pondělním domácím střetnutí se Šumperkem.

 • Nová soutěž na Facebooku

  Pá 25.11. |

  Na našem Facebooku najdete novou tipovací soutěž o dvě vstupenky na středeční derby s Pískem a poukázku do svatebního salonu. 

Starší aktuality