JUNIOŘI: Úleva při střeleckých hodech. Táborští řádili u soupeřů a mají šest bodů

10.10.2022 00:10, autor: Pavel Šácha

V šatně nejstaršího mládežnického výběru HC Tábor se po uplynulém víkendu rozhostila podstatně příjemnější nálada. Její obyvatelé dali zapomenout na porážky z předchozích dvou kol regionální ligy a k dvojímu tříbodovému zisku přidali i výtečných dvaadvacet vstřelených branek. V pátek si kohouti přivezli vítězství 9:3 od jindřichohradeckého Vajgaru a o dva dny později vyloupili doupě pelhřimovských Ledních Medvědů, kde zvítězili dokonce 13:3. Díky hattrickům v podání Marka Čančury a Kryštofa Vaňka zbohatla také týmová pokladna.

JUNIOŘI: Úleva při střeleckých hodech. Táborští řádili u soupeřů a mají šest bodů

Střelci J. Hradec - HC Tábor

3:9 (0:4, 2:2, 1:3)

Pátek, 7.10.2022 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 37. Kynčl, 39. Kovaříček (Bukovský), 58. Svoboda (Klípa) - 8. Čančura (Šimák, Suchan), 11. Čančura (Šimák, Suchan), 16. Vaněk (Šťastný, Kundrát), 18. Šťastný (Kundrát, Vaněk), 28. Kundrát (Šťastný, Vaněk), 33. Šťastný (Kundrát, Bejšák), 46. Kundrát (Janda, Šťastný), 49. Čančura (Šimák, Suchan), 58. Janda (Čančura).

Rozhodčí: Macháček - Havelka, Hron.   Vyloučení: 8:4 - navíc J. Šťastný (J. Hradec) 5+OK, Říha (Tábor) OK.   Využití: 2:4   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 28:44   Diváci: 66

STŘELCI J. HRADEC: Soukup (Petrů) – Punda, J. Šťastný, Štrobl, Vylít, Klípa, E. Zamazal – Jon, Čeloud, Svoboda, Mareš, Bukovský, Kolací, Makovec, Kynčl, Kovaříček, D. Zamazal.

HC TÁBOR: Prchlík (Koryťák) – Anděl, Janda, Ondřej, Adamec, Čančura – Sochůrek, Šimák, Suchan, Špánek, Kupka, D. Šťastný, Vaněk, Říha, Bejšák, Kundrát, Lutovský.

L. Medvědi Pelhřimov - HC Tábor

3:13 (2:6, 0:2, 1:5)

Neděle, 9.10.2022 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 11. Růžička (Zukal, Jaroš), 17. Zukal (Fišer), 45. Hájek (Fišer, Jaroš) - 4. Šimák (Suchan, Prchlík), 10. Čančura (Suchan, Šimák), 11. Vaněk, 13. Kupka (Suchan, Čančura), 14. Vaněk (Kundrát, Bejšák), 18. Vaněk (Šťastný, Janda), 27. Říha (Špánek), 32. Suchan, 44. Kundrát (Šťastný), 51. Šťastný (Kundrát), 54. Šťastný (Kundrát, Adamec), 57. Šimák (Suchan, Bejšák), 59. Janda (Kundrát, Vaněk).

Rozhodčí: Malík – Kocman, Čihák.   Vyloučení: 3:4   Využití: 0:1   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 31

L. MEDVĚDI PELHŘIMOV: Havel (Humplík) – Hájek, Fišer, Pauk, Kříž – Kret, Lagron, Růžička, Zukal, Razima, Kain, Buzek, Štos, Jaroš.

HC TÁBOR: Prchlík (Ostrý) – Anděl, Janda, Ondřej, Adamec, Čančura – Sochůrek, Šimák, Suchan, Špánek, Kupka, D. Šťastný, Vaněk, Říha, Bejšák, Kundrát, Lutovský.

Oba duely odchytal navrátilec Jaroslav Prchlík (na snímku z minulé sezony). 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Táborští žáci na olympiádě

  Po 23.01. |

  V Krkonoších odstartovala v tomto týdnu Zimní olympiáda dětí a mládeže. V hokejovém výběru Jihočeského kraje má táborský hokej dvojí zastoupení v osobách Antonína Pufra a Matěje Slabého. Z pondělních zahajovacích zápasů vytěžili Jihočeši bod za remízu 2:2 s Vysočinou, Královéhradeckému kraji podlehli 1:4.  

  Více...
 • Dvě posily pro juniorku

  Pá 06.01. |

  V prvním letošním střetnutí regionální ligy juniorů na ledě Pelhřimova se v táborském týmu představí dvě nové, resp. staronové tváře. Z působení v juniorce královéhradeckého Mountfieldu, kam se přestěhoval z jihlavské Dukly, se domů k Jordánu vrátil odchovanec a někdejší tahoun extraligového dorostu HC Tábor Jan Nevšímal. Ryzím novicem na soupisce kohoutů je jiný útočník David Hohenberger z českobudějovického Motoru.  

 • Oliver Šatný na MS dvacítek!

  Po 12.12. |

  Brankář Oliver Šatný, soběslavský odchovanec, jenž svůj talent rozvíjel v žákovských týmech HC Tábor, nechybí v nominaci na blížící se mistrovství světa hokejistů do 20 let. Talentovaný gólman aktuálně září v barvách zámořského týmu Cape Breton hrajícího prestižní juniorskou QMJHL. Mezi náhradníky pro šampionát figurují odchovanci táborského hokeje a momentálně Bílý Tygr z Liberce Jakub Šedivý a mladoboleslavský Karel Křepelka

  Více...
 • David Gába v pondělí za Vsetín

  Po 05.12. |

  Táborský brankář David Gába znovu oblékne vsetínský dres. Při vleklých zdravotních potížích brankářů třetího týmu Chance ligy vypomůže mužstvu z Valašska v pondělním domácím střetnutí se Šumperkem.

 • Nová soutěž na Facebooku

  Pá 25.11. |

  Na našem Facebooku najdete novou tipovací soutěž o dvě vstupenky na středeční derby s Pískem a poukázku do svatebního salonu. 

Starší aktuality